Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hana Vavřinová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Hana Vavřinová — ilustrátorka, kreslířka a grafická designérka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Hana Vavřinová:
Hanku doporučuji všem co nechtějí obyčejné, nudné a přehlédnutelné prezentace. Hanka dokáže i se strohým zadáním udělat vynikající prezentaci, grafiku. S Hankou jsem byl velmi spokojen, jak s kvalitou, tak s rychlostí a budu se moc těšit na další spolupráci.

Petr Kopačka

kopacka.petr@gmail.com ~ 775 988 824
Hanku mohu určitě doporučit. Nakreslila nám originálního a pěkného maskota. Oceňuji výbornou a rychlou komunikaci, super nápady a cit pro detail. Děkuji!

Juraj Kuracina

Při naší spolupráci s Hankou jsem si vždy cenila její schopnosti rychle pochopit zadání, proniknout do problému a zorientovat se. Mnohdy již první návrhy odpovídaly konečné představě a stačilo jen doladit detaily. Na druhou stranu tyto detaily je schopná předělávat několikrát až do úplné spokojenosti obou stran. Hanka se umí chopit kresby mnoha stylů a umí být i výtvarným chameleonem. Vždy dotáhne svoji práci včas. V termínu, který slíbí. Příjemným bonusem je i její „super rychlost“ 😊!

Renata Hrbáčová

Olymptoy s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS