Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Helena Kolesárová, DiS.

Bc. Helena Kolesárová, DiS.

zahradní architekt a údržbář zahrad, stromů a zeleně

Bc. Helena Kolesárová, DiS.

Zajišťuji služby od návrhu zahrad, přes jejich realizaci, až po údržbu:

  • návrhy zahrad – návrh nové zahrady na základě vašich představ
  • realizace zahrad – kompletní realizace vaší nové zahrady
  • úpravy zahrad – úpravy a rekonstrukce stávajících zahrad
  • údržba zahrad – služby zahradníka zahrnující pletí záhonů, zastřihávání stromů a keřů, hnojení, sekání trávníků, prořezávání větví stromů, zkrátka vše co vaše zahrada potřebuje, aby byla krásná a zdravá
  • dekorace – ozvláštnění malých zahrad, výzdoba pro mimořádné příležitosti (zahradní párty, narozeniny, svatby, Halloween, Vánoce…)

Ceny: První nezávazná osobní konzultace na místě (v rámci regionu Prahy a středních Čech) a cenová kalkulace, jsou zdarma.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a střední Čechy

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Helena Kolesárová, DiS.
K Pitkovicům 4
Praha 10 - Benice
103 00
Mobil:777 131 311
Email:helena.stam@seznam.cz
:88905675

Doporučení z první ruky

Helenu jsem požádala o úpravu skalky a o doporučení jak ji dále upravit. Dále jsem se na ní obrátila s dotazem o sdělení názvů keřů, stromů a rostlin v zahradě a jak o ně pečovat. Skalku Helena upravovala s dalším zahradníkem, úpravu skalky (odstranění stromů, zmlazení keřů, zkrácení keřů atd.) provedli rychle a odborně. Na naše dotazy nám ochotně a rychle odpovídala, velice pěkně zpracovala návrh dalších možných rostlin a keřů do zahrady. Velice oceňuji starost při obstarání keřů na živý plot. Keře jsou krásné. V příštím roce mám v plánu určitě s Helenou spolupracovat při úpravě vstupního prostoru do domu. Na spolupráci se moc těším. Helenu určitě doporučuji.
Míla Dixová

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS