Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Helena Kolesárová, DiS.

Bc. Helena Kolesárová, DiS.

zahradní architekt a údržbář zahrad, stromů a zeleně

Bc. Helena Kolesárová, DiS.

Zajišťuji služby od návrhu zahrad, přes jejich realizaci, až po údržbu:

  • návrhy zahrad – návrh nové zahrady na základě vašich představ
  • realizace zahrad – kompletní realizace vaší nové zahrady
  • úpravy zahrad – úpravy a rekonstrukce stávajících zahrad
  • údržba zahrad – služby zahradníka zahrnující pletí záhonů, zastřihávání stromů a keřů, hnojení, sekání trávníků, prořezávání větví stromů, zkrátka vše co vaše zahrada potřebuje, aby byla krásná a zdravá
  • dekorace – ozvláštnění malých zahrad, výzdoba pro mimořádné příležitosti (zahradní párty, narozeniny, svatby, Halloween, Vánoce…)

Ceny: První nezávazná osobní konzultace na místě (v rámci regionu Prahy a středních Čech) a cenová kalkulace, jsou zdarma.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a střední Čechy

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Helena Kolesárová, DiS.
K Pitkovicům 4
Praha 10 - Benice
103 00
Mobil:777 131 311
Email:helena.stam@seznam.cz
:88905675

Doporučení z první ruky

Helena pro nás připravovala projekt a následně realizaci naší zahrádky a prostoru před domem. Člověk až byl překvapen, co vše se vejde na 70 m2 :) Zadání plně splnilo naše nemalé požadavky na malou zahrádku – a to jak po estetické stránce, tak i funkční. Přístup Heleny byl naprosto profesionální, místy jsem ji obdivoval, jak reagovala na naše „odborné návrhy“ a dotazy. Helenu mohu pouze doporučit, a to nejen z důvodu, že dostanete řešení na klíč, ale také kvůli profesionálnímu, milému a (lidskému) přístupu. Samotné řešení zahrady bylo plně přizpůsobeno našim podmínkám a požadavkům. Nezbývá než litovat, že zahrádka je již téměř hotová a spolupráce na tomto „poli“ pomalu končí.
Petr Bizub

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS