Hynek Hampl

videotvůrce a specialista sociálních sítí se zaměřením na Instagram

Natáčím videa a dělám marketing na sociálních sítích. Dokážu se postarat o vše od přípravy obsahové strategie přes tvorbu textového i vizuálního contentu až po správu reklamních kampaní.

Mojí doménou je hlavně Instagram, o kterém dělám i workshopy a přednášky. Společnost Meta mě dokonce zařadila do seznamu Creators of Tomorrow.

A jako Meta Creator Of Tomorrow jsem rozhodně nezačal v oboru pracovat včera. Sociálním sítím se věnuji už od roku 2016 a na kontě mám desetitisíce videí, fotek & reklam, tisíce příspěvků & textů, desítky kampaní & influencer kampaní a spousty dalších kreativních výstupů.

Mezi mé klienty patří např. Sia Restaurant, Andaz Prague či Petr Handlíř. Podílel jsem se i na prestižních projektech pro značky jako jsou Jägermeister, Heureka, T-Mobile, Sazka, Eurojackpot, Mattoni, Rowenta, Czech Tourism, město Liberec, ABB Group, Brunio a mnohé další.

Zpravidla jsem za kamerou, ale někdy se ocitnu i před ní. Například během rozhovoru pro rádio Evropa 2.

Fotogalerie

Bohemian Homes – správa sociálních sítí, marketing na Instagramu Bruxx – správa sociálních sítí, marketing na Instagramu Něco sladkého – správa sociálních sítí, marketing na Instagramu Sia Restaurant – správa sociálních sítí, marketing na Instagramu

Vybrané reference:

Klára Spilková:

Petr Handlíř:

Elektrický Mini Cooper S:

Life Expedition:

1. místo v kategorii dobrodružný adrenalinový film 19. ročníku soutěže Outdoor Films

Andaz Prague Christmas Party:

Hynek Hampl
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Hynek Hampl
Rybná 716/24
Praha 1
110 00
Mobil:731 153 245
Email:hynekhampl@gmail.com
Web:hynekhampl.com
Facebook:hynecheck
Instagram:hynecheck
YouTube:HynekHampl
IČ:04927516 (plátce DPH)
DIČ:CZ9109161182

Doporučení
z první ruky

S Hynkem Hamplem spolupracuji několik let. Mohu upřímně říct, že za tu dobu mě posunul tam, kde jsem si ani ve snu nedokázal představit, že budu. Jeho profesionalita, pozitivní přístup a kreativita z něj dělají člověka, s kterým chcete pracovat. Na spolupráci s ním se vždycky těším, protože výsledná práce je vždy perfektní. Jeho vidění surovin optikou, kterou já nedokážu posoudit, je obdivuhodné a také jeho videa jsou prostě úžasná. Hynka mám moc rád jako člověka a profíka ve svém oboru.

Oldřich Matoušek

šéfkuchař restaurace Bruxx