Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Ilona Černochová, LL.M. > Doporučení

Doporučení z první ruky

JUDr. Ilona Černochová, LL.M. — advokátka a realitní právnička

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace JUDr. Ilona Černochová, LL.M.:
Paní Černochová mi vždy ochotně poradila ohledně řešení právních záležitostí, a to i po telefonu. Přístup paní Černochové je velmi profesionální, ráda poradí i v menších právních otázkách a vždy reaguje rychle. Ke své práci přistupuje maximálně zodpovědně, tomu také odpovídají skvělé výsledky. Vím, že se na paní Černochovou mohu kdykoli obrátit, vřele její služby doporučuji i ostatním klientům.

Terezie Kmochová

info@tereziemakeup.com ~ 736 679 062
Mgr. Martin Sedlák
Jako lektor na volné noze jsem s paní Černochovou konzultoval své obchodní podmínky. Její cenné komentáře a formulace mi pomohly odhalit a opravit některá jejich slabá místa a dát celému dokumentu náležitou a reprezentativní právní formu. Ocenil jsem rovněž rychlé dodání, vstřícnost a výbornou komunikaci. Za sebe mohu tedy určitě doporučit.

Mgr. Martin Sedlák

lektor češtiny nejen pro cizince a průvodce při samostudiu anglického a českého jazyka
Ačkoli jsem sama vystudovaná právnička a několik let jsem se právu aktivně věnovala, tu a tam potřebuji radu nebo právní zastoupení. Věřím, že vzhledem k někdejší vlastní praxi v oblasti práva mám o něco vyšší nároky na vhodného právníka, protože si bohužel dovedu často domyslet nešvary, kterými spousta současných advokátů a právníků trpí. Ilonu Černochovou jsem poznala coby účastnici mých kurzů stylistiky pro právníky. Už tehdy mě zaujal její písemný projev – lepší a především zajímavější, chytlavější, než u většiny kolegů, což je obzvlášť v případech zastupování u soudu arci důležité. Tehdy jsem netušila, že mě Ilona bude opakovaně zastupovat při soudních jednáních a bude konzultovat nejrůznější právní otázky, s nimiž si sama nevím rady. Její přístup je nejen profesionální, ale také uklidňující: jistěže, každý z nás bereme svou vlastní kauzu u soudu velmi emotivně, ať už jsme sami právníci, či nikoliv. Ilona dovede člověka přesvědčit, že s klidem a rozvahou se věci odehrají a přijmou lépe než ve stresu. Což se mi opakovaně potvrdilo. Je k nezaplacení, když člověk potřebuje věc probrat v pohodě, aniž by měl pocit, že se vyjadřuje zdlouhavě či neobratně a že zdržuje advokáta, který neustále letmo sleduje čas. Čeho si na Iloně vážím nejvíce, je ovšem její přesvědčení a srdce, s nímž jde do zastupování svých klientů. To je u dnešních advokátů nezvyklé – většina angažovanost jen předstírá, zatímco si udržuje odstup. Zatímco Ilona je maximalistka. Mohu ji všem jen doporučit!

Blanka Čechová

writer@blankacechova.com ~ 602 235 564
Služby JUDr. Ilony Černochové mohu doporučit. Její jednání je vstřícné a profesionální. V problematice našich případů se orientovala skutečně dobře, což přispělo k jejich zdárnému uzavření.

R. Rambousek

jednatel PVD PROFI s.r.o.
r.rambousek@volny.cz ~ 603 285 208
Ilonu jsem požádala o pomoc při jednání o smlouvě o dílo na stavební úpravy našeho bytového domu. Po kontrole smlouvy mě Ilona upozornila na ujednání ve smlouvě, která pro nás byla nevýhodná, a naopak navrhla do smlouvy doplnit některé články, abychom byli proti dodavateli lépe chráněni. Celá spolupráce proběhla rychle a příjemně a já mohla smlouvu do týdne s klidným svědomím podepsat. Služby Iloniny kanceláře proto mohu jen doporučit.

Ing. Lucie Pešková

peskova@centrum.cz ~ 608 540 016
Paní Černochovou jsem potkala v době, kdy jsem jednala o koupi dvou bytů v Praze. Zpočátku jsem to chtěla zvládnout bez právníka, ale paní Černochová na mě působila tak profesionálně, že jsem se rozhodla jejích služeb využít. K mému překvapení našla ve zdánlivě férových smlouvách obrovské množství chyb. Paní Černochová je umí nejen najít, ale celou smlouvu předělat tak, aby dávala smysl, a zároveň do podoby, ve které se protistraně snadno ve změnách orientuje, takže nedochází k žádným zdržením. Paní Černochová pracuje rychle a efektivně.

Eva Ceralová

vizaz@evaceralova.cz ~ 776 845 836
Ilona se mnou spolupracuje již přes 3 roky na právních službách pro realitní kancelář Re/max Alfa. Za tu dobu jsme úspěšně zrealizovali velké množství realitních transakcí.

Mgr. Jan Zajíček

advokát
zajicek.j@gmail.com ~ 604 878 369
Děkujeme JUDr. Iloně Černochové za spolupráci na úpravě a připomínkách ke stanovám našeho společenství vlastníků jednotek. JUDr. Černochová nám pomohla navrhnout změny stanov, díky kterým byla některá ustanovení vlastníkům srozumitelnější. Rovněž nám ochotně zodpověděla četné dotazy, takže jsme mohli stanovy schválit s vědomím, že je vše v pořádku, v souladu s NOZ a našimi požadavky. Celý proces aktualizace stanov se nám také díky součinnosti paní doktorky podařil zvládnout ve velmi krátkém čase.

Ing. Jana Farská

jana.farska@email.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS