Doporučení z první ruky

JUDr. Ilona Černochová, LL.M. — advokátka a realitní právnička


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Luboš Moravec

Ilona Černochová je to nejlepší, co se mi mohlo na realitním trhu přihodit. Prodával jsem stavební pozemek s mobilním domkem a vzápětí kupoval statek s rozsáhlými pozemky. Vše bez realitní kanceláře, pouze s Ilonou v zádech. Famózně se postarala o přípravu, kontrolu a konzultace smluv, zajistila advokátní úschovu a velmi přehledně mě provedla celým byrokratickým procesem. Protistrana nikdy neměla připomínky k jejím návrhům, což výrazně urychlovalo obchod. Když jsem si s něčím nevěděl rady, byla tu neustále pro mě – jak na telefonu, tak na e-mailu. Velmi si pochvaluji i to, že veškerá administrativa proběhla na dálku, bez nutnosti jediné osobní schůzky. Skoro mi je líto, že nekupuji a neprodávám nemovitosti častěji :) Iloně dávám mé nejkladnější doporučení, protože spolupracovat se skutečným profesionálem je vážně radost.

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Robert Vlach

Ilona Černochová je jednoduše realitní právnička snů. Pomáhala nám s jednou větší realitní transakcí a odvedla 100% profesionální práci s plnohodnotným právním výkladem, díky kterému jsme se mohli v celé věci snadno zorientovat. Navíc je milá, ochotná a je radost s ní komunikovat. Vřele doporučuji.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Paní Černochová mi vždy ochotně poradila ohledně řešení právních záležitostí, a to i po telefonu. Přístup paní Černochové je velmi profesionální, ráda poradí i v menších právních otázkách a vždy reaguje rychle. Ke své práci přistupuje maximálně zodpovědně, tomu také odpovídají skvělé výsledky. Vím, že se na paní Černochovou mohu kdykoli obrátit, vřele její služby doporučuji i ostatním klientům.

Terezie Kmochová
info@tereziemakeup.com 736 679 062

Jako lektor na volné noze jsem s paní Černochovou konzultoval své obchodní podmínky. Její cenné komentáře a formulace mi pomohly odhalit a opravit některá jejich slabá místa a dát celému dokumentu náležitou a reprezentativní právní formu. Ocenil jsem rovněž rychlé dodání, vstřícnost a výbornou komunikaci. Za sebe mohu tedy určitě doporučit.

Mgr. Martin Sedlák
lektor
msedlak83@gmail.com 723 388 004

Věřím, že vzhledem k mé někdejší vlastní praxi právničky mám o něco vyšší nároky na vhodného právníka. Ilonu jsem poznala coby účastnici mých kurzů stylistiky pro právníky. Už tehdy mě zaujal její písemný projev - lepší a především zajímavější, chytlavější, než u většiny kolegů. Ilony přístup je nejen profesionální, ale také uklidňující. Ilona dovede člověka přesvědčit, že s klidem a rozvahou se věci odehrají a přijmou lépe, než ve stresu. Je k nezaplacení, když člověk potřebuje věc probrat v pohodě, aniž by měl pocit, že se vyjadřuje zdlouhavě či neobratně, a že zdržuje advokáta, který neustále letmo sleduje čas. Čeho si na Iloně vážím nejvíce je ovšem její přesvědčení a srdce, s nímž hájí práva svých klientů. To je u dnešních advokátů nezvyklé - většina angažovanost jen předstírá, zatímco si udržuje odstup. Ilona je maximalistka a dokázala mou zdánlivě ztracenou kauzu dovést k úspěšnému konci. Mohu ji všem jen doporučit!

Blanka Čechová
writer@blankacechova.com 602 235 564

Služby JUDr. Ilony Černochové mohu doporučit. Její jednání je vstřícné a profesionální. V problematice našich případů se orientovala skutečně dobře, což přispělo k jejich zdárnému uzavření.

R. Rambousek
jednatel PVD PROFI s.r.o.
r.rambousek@volny.cz 603 285 208

Ilonu jsem požádala o pomoc při jednání o smlouvě o dílo na stavební úpravy našeho bytového domu. Po kontrole smlouvy mě Ilona upozornila na ujednání ve smlouvě, která pro nás byla nevýhodná, a naopak navrhla do smlouvy doplnit některé články, abychom byli proti dodavateli lépe chráněni. Celá spolupráce proběhla rychle a příjemně a já mohla smlouvu do týdne s klidným svědomím podepsat. Služby Iloniny kanceláře proto mohu jen doporučit.

Ing. Lucie Pešková
peskova@centrum.cz 608 540 016

Paní Černochovou jsem potkala v době, kdy jsem jednala o koupi dvou bytů v Praze. Zpočátku jsem to chtěla zvládnout bez právníka, ale paní Černochová na mě působila tak profesionálně, že jsem se rozhodla jejích služeb využít. K mému překvapení našla ve zdánlivě férových smlouvách obrovské množství chyb. Paní Černochová je umí nejen najít, ale celou smlouvu předělat tak, aby dávala smysl, a zároveň do podoby, ve které se protistraně snadno ve změnách orientuje, takže nedochází k žádným zdržením. Paní Černochová pracuje rychle a efektivně.

Eva Ceralová
vizaz@evaceralova.cz 776 845 836

Ilona se mnou spolupracuje již přes 3 roky na právních službách pro realitní kancelář Re/max Alfa. Za tu dobu jsme úspěšně zrealizovali velké množství realitních transakcí.

Mgr. Jan Zajíček
advokát
zajicek.j@gmail.com 604 878 369

Děkujeme JUDr. Iloně Černochové za spolupráci na úpravě a připomínkách ke stanovám našeho společenství vlastníků jednotek. JUDr. Černochová nám pomohla navrhnout změny stanov, díky kterým byla některá ustanovení vlastníkům srozumitelnější. Rovněž nám ochotně zodpověděla četné dotazy, takže jsme mohli stanovy schválit s vědomím, že je vše v pořádku, v souladu s NOZ a našimi požadavky. Celý proces aktualizace stanov se nám také díky součinnosti paní doktorky podařil zvládnout ve velmi krátkém čase.

Ing. Jana Farská
jana.farska@email.cz