Doporučení z první ruky

Ing. Ivana Šteglová — personalistka a HR konzultantka


Zobrazuji všech 8 doporučení

Ivana je profesionálka orientovaná na kvalitní službu a snadno si vybuduje dobré vztahy s klienty. Ivana má výborné prezentační a komunikační dovednosti. Její doporučení a návrhy jsou praktické a logické. Ivana umí dohlédnout až na konec problému a zajistí úspěšné dosažení výsledku.

Monika Benešová
marketingová specialistka GRUND a.s.

Ivana je vynikající kolegyně a je radost s ní spolupracovat. Vždy projevuje nadšení, schopnost učit se a neustálý drajv dotahovat věci do konce. Během naší spolupráce na projektech také prokázala své organizační a komunikační dovednosti a flexibilitu při vymýšlení potenciálních řešení.

Martin Hruška
vedoucí odboru HR, Česká spořitelna

S prací paní Šteglové jsme byli velmi spokojeni. Pracuje systematicky, s rozmyslem a důrazem na komplexní řešení problému. Zároveň neopomíjí důležité detaily, které při řešení situace často hrají významnou roli. Rychle se orientuje v cizím prostředí a dokáže se tak dobře vcítit do problematiky. Komunikace s ní je potom snadná a vede v krátkém čase ke kýženému výsledku. Spolupráci s ní proto můžeme vřele doporučit.

Marek Winkler
FULL CAPACITY s.r.o.
www.fullcapacity.cz

S Ivanou jsme spolupracovali na náborových projektech. Ivanu doporučuji jako HR profesionála, který dokáže projekt samostatně zorganizovat a dodat kýžený výsledek. Pro mě osobně se jednalo o velmi příjemnou spolupráci, na kterou rád navážu i v budoucnu.

Vít Straka
HR Director ve společnosti Ritchy Group

Paní Ivanu Šteglovou jsem oslovil po brouzdání na serveru navolnenoze.cz s cílem vnést k nám do firmy názor nezaujatého odborníka HR, který je nám schopný udělat náhled a říct co potřebujeme. Po první schůzce jsem si dali cíl: personální audit. Výsledky nás sice nepotěšily, ale začali jsme pracovat kde bylo třeba. Ing. Ivanu Šteglovou určitě doporučujeme a budeme s ní nadále spolupracovat – je fakt dobrá :)

Zdeněk Chrobák
provozní vedoucí ACARA Praha, s.r.o.
www.acara.cz chrobak@acara.cz

Když máte malou firmu a najednou vám odejdou dva lidé, což představuje 50 % zaměstnanců, máte dost starostí s udržením chodu firmy. Není čas číst desítky životopisů a absolvovat spousty pohovorů. Navíc jste sice dobří v tom, co děláte, ale personalistika není váš obor. To je přesně situace, ve které jsem se ocitl já. Po několika neúspěšných pokusech jsem se rozhodl požádat o odbornou pomoc. Paní Ivana mě mile překvapila ve všech ohledech. Profesionální přístup, řešení na míru, velmi příjemná komunikace a především dokonalý výsledek práce. Ve velmi krátkém čase jsme zpracovali zadání, ze stovky uchazečů mi paní Šteglová představila dva a jeden z nich již u nás půl roku pracuje k mojí nejvyšší spokojenosti. Výběru jsem věnoval jen minimum času a náklady na celý nábor byly více než přijatelné. Takhle si já představuji dokonalou službu :-)

Tomáš Folprecht
MRU s.r.o.
www.mru.cz

Paní Šteglová je velká profesionálka. Bylo to cítit již z prvotní komunikace. Přesto, že jsem požadoval možná ne zcela typickou službu (v mém případě konzultaci, jak nejlépe sestavit CV tak, aby bylo pravdivé, dobře vypadalo a bylo snadno čitelné pro HR), jsme spolu vše zvládli excelentně. Navíc - a to mě příjemně překvapilo - se dále zajímala, zda jsem s CV uspěl a o můj další osud v pracovní rovině. Její služby, bude-li to třeba, využiji jistě znovu!

Antonín Nevole

S Ivou jsem se setkala ohledně kariérového poradenství, kdy jsem potřebovala pomoci s nasměřováním kariéry, tvorbou CV a prezentací své práce. Získala jsem otevřenou, ale respektující a konstruktivní zpětnou vazbu. Iva dokázala naprosto přesně vytáhnout a pojmenovat problémy a otazníky a zároveň nabídnout několik rad. Děkuji Lucie!

Lucie Hejtmánková