Doporučení z první ruky

Ing. Ivana Šteglová — personalistka a HR konzultantka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Ivana je profesionálka orientovaná na kvalitní službu a snadno si vybuduje dobré vztahy s klienty. Ivana má výborné prezentační a komunikační dovednosti. Její doporučení a návrhy jsou praktické a logické. Ivana umí dohlédnout až na konec problému a zajistí úspěšné dosažení výsledku.

Monika Benešová
marketingová specialistka GRUND a.s.

Ivana je vynikající kolegyně a je radost s ní spolupracovat. Vždy projevuje nadšení, schopnost učit se a neustálý drajv dotahovat věci do konce. Během naší spolupráce na projektech také prokázala své organizační a komunikační dovednosti a flexibilitu při vymýšlení potenciálních řešení.

Martin Hruška
vedoucí odboru HR, Česká spořitelna

S prací paní Šteglové jsme byli velmi spokojeni. Pracuje systematicky, s rozmyslem a důrazem na komplexní řešení problému. Zároveň neopomíjí důležité detaily, které při řešení situace často hrají významnou roli. Rychle se orientuje v cizím prostředí a dokáže se tak dobře vcítit do problematiky. Komunikace s ní je potom snadná a vede v krátkém čase ke kýženému výsledku. Spolupráci s ní proto můžeme vřele doporučit.

Marek Winkler
FULL CAPACITY s.r.o.
www.fullcapacity.cz

S Ivanou jsme spolupracovali na náborových projektech. Ivanu doporučuji jako HR profesionála, který dokáže projekt samostatně zorganizovat a dodat kýžený výsledek. Pro mě osobně se jednalo o velmi příjemnou spolupráci, na kterou rád navážu i v budoucnu.

Vít Straka
HR Director ve společnosti Ritchy Group

Paní Ivanu Šteglovou jsem oslovil po brouzdání na serveru navolnenoze.cz s cílem vnést k nám do firmy názor nezaujatého odborníka HR, který je nám schopný udělat náhled a říct co potřebujeme. Po první schůzce jsem si dali cíl: personální audit. Výsledky nás sice nepotěšily, ale začali jsme pracovat kde bylo třeba. Ing. Ivanu Šteglovou určitě doporučujeme a budeme s ní nadále spolupracovat – je fakt dobrá :)

Zdeněk Chrobák
provozní vedoucí ACARA Praha, s.r.o.
www.acara.cz chrobak@acara.cz