Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Jakub Hájek > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Jakub Hájek — brand designér a ilustrátor

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace MgA. Jakub Hájek:
Spolupráce s panem Hájkem byla velmi pozitivní. Ocenili jsme zejména jeho schopnost naslouchat nám, jako klientům, a pochopit záměr a filosofii firmy, což se kladně odráželo v jeho návrzích. Přitom však byl schopen vnést do návrhů svoje vlastní invence a zachovat čitelnou linku svého projevu. Výsledná webová grafika a logo byla příjemná a účelná, námi i klienty kladně oceněna. Můžeme pouze doporučit.

Gábina Dušková

jednatelka společnosti DR interier s.r.o.
Jakub Hájek je člověk, který rozumí svému řemeslu. Má cit pro design a k tomu všemu umí práci korigovat tak, abychom společně dospěli ke skvělému výsledku. Spolupracujeme s Jakubem na různých grafických projektech už 10 let a když jsme zkusili někoho jiného, museli jsme se znovu vrátit zpět, aby to s přehledem vyřešil. Jsem rád, že se povedlo Jakuba pro naše firemní projekty získat. Pokud potřebujete kvalitní tvůrčí design a osobní přístup, doporučuji.

Jaroslav Kotula

Centrum zdravého sezení SpinaliS
www.zdravotni-zidle.cz
S Jakubem Hájkem spolupracujeme již mnoho let. Je autorem našeho loga, tištěných materiálů, ale i webových stránek. S jeho pomocí jsme připravili grafiku několika našim klientům. Umí vytvořit moderní branding i originální design obchodů. Při práci totiž přemýšlí a hledá řešení problémů. Rád s ním budu spolupracovat i v dalších letech.

Vladimír Jansa

jednatel společnosti SPYRON s.r.o.
www.spyron.cz
Společně s Jakubem vytváříme brand design Zoom Cargo již několik let. Od vytvoření loga, grafické podoby firemních materiálů, reklamních předmětů až po web. Se zpracováním i rozvojem designu jsme velmi spokojeni. Spolupráce je vždy bezva a to i ve chvílích, kdy potřebujeme některé výstupy velmi narychlo.

Barbora Rusňáková

www.zoom-cargo.com ~ barka.rusnakova@gmail.com ~ 724 666 160
Děkuji Jakubu Hájkovi za péči o grafický vzhled všech našich firemních materiálů. Od počátku naší spolupráce, která začala návrhem loga a firemních barev, až po design reklamních předmětů a vánočních přání, oceňuji jeho kreativitu, porozumění pro vyjádření naší myšlenky, originální nápady a v neposlední řadě trpělivost s našimi připomínkami a změnami. Z osobní zkušeností vím, že designované firemní materiály, webové stránky a reklamní předměty se klientům libí a pomáhají nám tak udržet naši společnost a naše služby v jejich povědomí. Těším se, že naše budoucí spolupráce bude probíhat minimálně ve stejném duchu.

Pavel Rusňák

jednatel společnosti Zoom Cargo s.r.o.
www.zoom-cargo.com
S Jakubem spolupracujeme již téměř rok. Je autorem našeho loga, tištěných a dalších reklamních materiálů, vytvářel design našeho prodejního místa a webových stránek. Oceňujeme jeho kreativitu, originální neotřelé nápady, ale také i jeho trpělivost s našimi připomínkami a změnami. Je to velice tvůrčí člověk s pozitivním přístupem, na kterého je spolehnutí. Můžeme ho jen doporučit.

Hana Pflegerová

spolumajitelka obchodu
Jakuba Hájka mohu jenom doporučit, zejména jako kreativce v oblasti interiérového designu. Má výbornou představivost, schopnost „nasát“ vaše požadavky a potřeby a zároveň nabídnout velmi originální řešení nebo přímo několik variant. Jakub má talent, který v kombinaci s jeho zkušenostmi dodá vašim materiálům originalitu a zároveň čistý design, díky kterému vyniknete nad ostatními průměrnými projekty.

Žaneta Badlíková

SpinaliS Canada
www.spinalis.ca
Jakub je skvělý a kreativní profík, který se vždy snaží pochopit klienta a najít co nejlepší řešení. Je radost s ním spolupracovat.

Petra Šebó

Marketing Director ve společnosti Xeox
https://www.xerox.com/index/cscz.html
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS