Doporučení z první ruky

Jakub Kaplan — online marketér se specializací na výkonnostní PPC kampaně


Zobrazuji všech 6 doporučení

S panem Kaplanem spolupracujeme od začátku provozování našeho e-shopu. Spolupráce nám dlouhodobě přináší optimalizaci nákladů, pokles PNO a kontinuální nárůst tržeb. Velice si ceníme jeho proaktivního přístupu, inovativních nápadů a osobního přístupu, kde je považován za nepostradatelnou součást našich projektů.

V. Vanický
Everydaymerino.cz
www.everydaymerino.cz

Díky spolupráci s panem Kaplanem se nemusím o placenou reklamu vůbec starat. Tržby u všech projektů rostou, a to v rámci stanoveného PNO. Mohu se tak věnovat tomu, co je pro mě důležité, a to je samotný chod e-shopu. Spolupracujeme již několik let ke vzájemné spokojenosti.

M. Potměšil
e-autopotahy.cz, virivky.eu, pro-bazeny.cz, bazenek.cz

S Jakubem máme v agentuře několikaleté zkušenosti. Na spolupráci si nejvíce cením proaktivního přístupu, sám přichází s nápady na zlepšení, co by klientům mohlo přinést více peněz a to se těžko hledá. Pokud bych měl najít aspoň jednu negativní věc, neumí se naklonovat, zatím. :-)

Jan Pokorný
CEO FoxMarketing.cz
www.foxmarketing.cz info@foxmarketing.cz 602 955 945

S Jakubem již delší dobu spolupracujeme v rámci online marketingu. Ten chlapák rozumí snad všemu! Vždy si ví rady, případně poradí ohledně možností a nastavení. Má u nás pod správou několik projektů a je s ním naprostá spokojenost.

Bronislav Hedlík
www.foxmarketing.cz

Jakub je profík se vším všudy. Sám proaktivně hledá nové řešení a nápady a člověk může s klidným srdcem důvěřovat, že o delegovanou práci je řádně postaráno.

Matěj Fuchs
matejfuchs.cz

S panem Kaplanem jsem víc než spokojený. Mohu jenom doporučit. Reklama na Google a Seznam konečně díky jeho práci dává smysl. Děkuji.

Josef Pixa
foukané a stříkané izolace
www.izolacepixa.cz info@izolacepixa.cz 792 334 371