Doporučení z první ruky

Jakub Kubišta — tvůrce webových a mobilních aplikací na míru


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Pana Kubištu můžu vřele doporučit. V oblasti tvorby webových stránek a reklamy jsem s jeho prací velmi spokojený. Rovněž v oblasti Google Adwords byla spolupráce s panem Kubištou velmi dobrá a služby nadstandardní. Mohu doporučit.

Petr Michal Turek
zámečník
www.zamecnikvbrne.cz 603 515 145

Dostali jsme skvělé a odborné doporučení k úpravám designu našeho webu. Dále nám pan Kubišta nastavil SEO, na základě kterého hned vidíme zvýšení prodeje.

Jan Krajíček
Biochemie
www.genx.cz

Pracoval jsem s Jakubem na řadě projektů, včetně projektu Domafin. Jakub má skvělé analytické myšlení a vždy dotáhne projekty k dokonalosti. Má také bohaté zkušenosti v řadě technologií a vždy dodržuje termíny.

Martin Záklasník
Frontend Lead

S p. Kubištou jsme s týmem cca 5 lidí spolupracovali na vývoji CMS pro zahraničního klienta – od prvotních nejasných požadavků až po zaběhnutou produkci. Jakub zpracoval návrh a design webu, nastavil agilní procesy, vedl komunikaci se zákazníkem i developery. Projekt byl úspěšný z velké části díky dobrému vedení p. Kubišty, spolupráci mohu jen doporučit.

Filip Antol
senior backend developer

Spolupráci s p. Kubištou hodnotím velice pozitivně. S tvorbou několika webových stránek, e-shopu a také složitého převodu emailů jsem spokojen. Práce byla odvedena rychle a kvalitně. Také komunikace s p. Kubištou byla na vysoké úrovni. Mohu vřele doporučit.

Václav Liška
facility management
www.workspacechodov.cz info@workspacechodov.cz
David Heger

S Jakubem jsem spolupracoval na vytvoření eshopu pro klientku, a musím říci, že spolupráce byla na profesionální úrovni. Zadání bylo jasné a přesně zformulované a komunikace bez jakýchkoli problémů. Rád budu s Jakubem spolupracovat i na dalších projektech.

David Heger
tvůrce webů a e-shopů na platformě WordPress a Prestashop

S Jakubem Kubištou jsem měl možnost realizovat již několik projektů. Vždy oceňuji zejména způsob komunikace v průběhu celého projektu a kvalitu výsledné dodané práce. Jakub vždy vše srozumitelně komunikuje, takže přesně vím, co v které fázi očekávat. Od vývojářů obecně očekávám profesionální proaktivitu, ve smyslu, že ne vše co jsem nakreslil, se přesně takto musí realizovat a lze to vyřešit jednodušeji nebo efektivněji. Protože má Jakub přesah do UX a klasického webdesignu je schopný přesně takovou proaktivitu nabídnout. Na konci každé spolupráce s Jakubem byl zatím vždy nad míru spokojený klient, proto mohu spolupráci s ním jen doporučit.

Petr Sýkora
webdesign, UX, visual identity
petr@sykora.design

Spolupráci s Jakubem chci mimořádně doporučit. Jeho technický background spojený s přehledným vedením dodává všem projektům profesionální výsledek. Za dobu dvouleté spolupráce jsme společně neměli jediný problém a výsledek vždy stojí za to!

Ondřej Bečička
UX/UI designer & developer
www.ondrejbecicka.cz ondrejbec@gmail.com 730 958 935

Společnost Utima splnila mé očekávání. Jako nezkušenou v oblasti IT mě lidé z Utimy provedli celým procesem, vše vysvětlili, doporučili efektivní řešení, udržovali mě v hranicích mých vzdušných zámků a jejich profesionalita byla neskutečná a ohleduplná. Byli velmi proaktivní a dostáli všemu, co slíbili. Tato skvělá spolupráce mi rozšířila obzory, že nyní mohu být i v této oblasti samostatná a ucelená. Společnost doporučuji zejména každému, kdo potřebuje komplexní řešení, kdo chce být vidět na trhu a kdo si chce plnit sny.

Martina Weigová
jednatelka společnosti
www.mncleaning.cz weigova@mncleaning.cz 606 904 090

S Kubou a jeho týmem spolupracuji zhruba 6 měsíců a řešil jsem s ním několik projektů. Nejvíc si na spolupráci cením důkladnosti, se kterou Kuba pracuje. Řešení, které mi přistane na stole, je vždy komplexní a hlavně má hlavu a patu. Deadliny se plní vždy před termínem a komunikace sviští jak dobře promazané hodiny ze Švýcarska. Těm co váhají, spolupráci rozhodně doporučuji, nebudete litovat. Tímto ještě jednou děkuji Kubovi a jeho týmu za služby na vysoké úrovni :)

Tomáš Tydlačka
marketingový specialista pro realitní makléře
www.tomas-media.cz/reference-partneru info@tomas-media.cz 739 031 600