Doporučení z první ruky

Jakub Minka — fotograf, kameraman a licencovaný pilot dronu


Zobrazuji všech 10 doporučení

S Kubou spolupracujeme už několik let. Rádi se k němu vracíme, protože vždycky je všechno přesně tak, jak se dohodneme. Je na něj spoleh a je vidět, že se každým videem posouvá o kus dál. Vždycky vymyslí to nejlepší řešení v rámci našeho budgetu. Velmi oceňujeme, že umí nad každým projektem přemýšlet a nemusíme mu říkat přesně, co má dělat krok za krokem. Prostě jen řekneme, jaká je naše vize, necháme mu volnou ruku a on si s tím už poradí. Určitě ho doporučuji.

Petr Jančárek
kreativní agentura Wolfway

Naprosto profesionální přístup!!! Jak firemní, sportovní, kulturní, tak i svatby. Všechny služby jsem vyzkoušel osobně a nikdy to nemělo chybu. Přizpůsobí se podmínkám. Výsledek je vždy grandiózní. Velké Slavnosti města, moje svatba, fotbalový turnaj nebo maraton MTB horská kola kolem města v terénu. Jak video, tak fotky 100% kvalita. Nemohu najít zápory. Dokonalé!

Tomáš Tesař
starosta města Kamenice nad Lipou

Spolupráci s panem Minkou hodnotím jako velmi profesionální. Kvalitní fotky a poutavé video na vysoké úrovni. Naprostá spokojenost s přístupem i službou. Doporučuji!

Edita Krčková
Jihočeský vodárenský svaz

S panem Minkou jsme fotili automyčky a za nás obrovská spokojenost. Plnil naprosto přesně zadání a hlavně nám i po dokončení služby pomáhal a vycházel vstříc. Jednoznačně doporučuji.

Stanislav Kašpar
Automax Group

S Jakubem je naprosto fantastická spolupráce. Jeho výstupy jsou v prvotřídní kvalitě a vždy dodrží co slíbí. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Pavla Hladečková
Vysočina Tourism

Profesionální a spolehlivý přístup. Jestřábí oko a cit pro detail. Rozhodně doporučuji.

Michal Kováříček
vedoucí projektů Goldbeck Bau

Organizace výborná, rychlé zpracování fotek, kvalita fotek na vysoké úrovni, mohu jedině doporučit.

Andrea Muksch
HSE Humpolec

Časově flexibilní, ochotný, s kvalitou fotografií jsme byli spokojeni.

Jaroslav Bílek
Rochling Industrial

Ochotný a profesionální přístup při realizaci leteckého videa obce Drachkov. Jakub obětuje hodně času pro krásné záběry, je ochoten přizpůsobit se požadavkům zadavatele a spolupráce s ním je naprosto bezproblémová. Za naši obec velký dík i obdiv za profesionalitu.

Stanislav Štěpánek
starosta obce Drachkov

Profesionální přístup, perfektní komunikace, rychlé dodání služeb a v perfektní kvalitě!!!!

Markéta Klofáčová
skupina Karel Dvořák