Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Rychlý

Jakub Rychlý

marketingový stratég s hladem po výsledcích

Jakub Rychlý
Jakub Rychlý - logo

Začínáte svůj projekt a potřebujete nastartovat marketing? Nebo už máte naopak něco za sebou, ale chtěli byste to vzít od podlahy? Pomohu vám nastavit účinnou marketingovou strategii a postarám se o to, aby k vám z onlinu proudili noví zákazníci. Důraz kladu na měřitelné výsledky, které mají reálné dopady. Měl jsem tu čest spolupracovat na vývoji webů a marketingu se značkami jako je Alza, Nordic Telecom, Braník nebo třeba BILLA.

Zaměřuji se především na tyto oblasti:

 • Marketingová strategie – Každá spolupráce začíná definicí nebo validací marketingové strategie, protože bez té se nedá dále pokračovat. Obě strany bychom měli vědět, kdo je zákazník, na koho cílíme reklamu nebo komu přistane e-mail od nás do schránky.
 • Výkonnostní reklama – Kompletní péče o výkonnostní kampaně od nastavení přes správu až po vyhodnocení v systémech Google Ads, Sklik a Facebook Business Manager (inzerce na sítích Facebook a Instagram). Poradím si i s reklamou na TikToku.
 • E-mailing – Stále velice efektivní kanál pro propagaci produktů a služeb. Pomohu s nastavením celkové strategie, samotných kampaní, ale i zautomatizuji celý proces tak, abyste se mohli věnovat opravdovému prodeji.
 • Tvorba webových stránek a aplikací – Tvorba z již hotových šablon na platformě WordPress, případně realizace webu s vlastním designem a redakčním systémem na míru. Tvorba webu probíhá s důrazem na SEO, se kterým rád pomohu i dlouhodobě.
 • Konzultace a školení – Potřebujete jen zkonzultovat strategii nebo školení u vás ve firmě? Ozvěte se mi a společně něco vymyslíme.

Ve své práci využívám zkušenosti jak ze startupového, tak korporátního prostředí. Umím si poradit s procesy tak, aby vám moje práce nedělala interní neplechu. Mám po ruce silný tým profesionálů z digitálního studia Contentano, kteří v případě potřeby dodají komplexní služby napříč digitálním světem. Spolupracuji s předními českými agenturami, jako je například MarketUp nebo AMI Digital.

Nevěnuji se jen podnikání na volné noze. Začal jsem již ve 14 letech na základní škole, 4× v řadě jsem byl vybrán jako TOP 25 Středoškolák roku a v roce 2021 jsem se umístil dokonce na 4. místě. Reprezentuji Českou republiku v curlingu, kterému pomáhám i s marketingem. V posledním roce také hodně pracuji na projektu Nekrachni, jeho cílem je vytvořit mobilní aplikaci na vzdělávání mladých ve finančním světě. Součástí toho jsou ale i metodické materiály pro učitele, jak téma finanční gramotnosti vyučovat.

Cílem spolupráce je nastavit její správné směřování a očekávání – zakládám si na komunikaci, transparentnosti a hlavně efektivitě.

Napište mi, zavolejte, nebo si se mnou rovnou domluvte nezávaznou konzultaci, během které společně zjistíme, jak si můžeme navzájem pomoci.

Ukázky práce:

Příprava webové landing page pro Nordic TelecomSEO a organický obsah pro Curling PromoPension Mencl – design a tvorba responsivních webových stránek, SEO a PPCRealitní chatbot pro Petra BouberlehoHR hra Button Coder pro Alza.cz
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně hlavně Praha, Brno, Pardubice, Plzeň

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

 • Arval (BNP Paribas Group) – příprava kampaňových landing pages
 • Koupelny Syrový – tvorba hlavního webu s designem na míru, rezervačním systémem a blogem
 • Koupelny Syrový e-shop – tvorba šablony na míru pro systém Shoptet
 • Nordic Telecom – tvorba a správa webových stránek, emailing a sociální média
 • Curling Promo – příprava marketingové strategie, PPC kampaně, organické vyhledávání, nový rezervační systém
 • Bulbsharing Hynka Medřického (Vitae) – definice a tvorba marketingové strategie, redesign webů a rozesílky e-mailingových kampaní
 • Pension Mencl – tvorba webových stránek a následný online marketing
 • Alza.cz – spolupráce na HR hře Button Coder pro nábor nových programátorů
 • Legální Konopí – příprava e-shopu na platformě WooCommerce, definice marketingové strategie a rozesílky e-mailingových kampaní
 • Mozilla.cz – lokalizace produktů a projektů Mozilly, pořádání komunitních akcí v rámci celé ČR, přednášení v rámci konferencí se zaměřením převážně na otevřený software
 • WBTCB – příprava HTML šablon emailingu pro největší Bitcoin směnárnu
 • Fuzee.cz – tvorba landing page
 • Petr Bouberle – tvorba prvního realitního chatbota na českém trhu
 • Qusion – služby na pozici frontend developera
 • GZ Studio – tvorba a správa klientských webů a webových aplikací, příprava marketingových a PR kampaní zacílených na mladší publikum

Kontaktní informace

Jakub Rychlý [ mapka ]
Cuřínova 586/6
Praha 4
142 00
Mobil:773 319 015
Email:me@jakubrychly.cz
Web:jakubrychly.cz
Facebook:Facebook kubooo85
Instagram:Instagram jsemfast
LinkedIn:LinkedIn jakubrychly
Twitter:Twitter jsemfast
Messenger:Facebook Messenger kubooo85
WhatsApp:WhatsApp 420773319015
Datovka:Datová schránka zgervqn
Účet:4255366053 / 0800 (Česká spořitelna)
IBAN:CZ28 0800 0000 0042 5536 6053
SWIFT:GIBACZPX
:07696132 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Jakožto frontend webový vývojář jsem měl tu možnost už několikrát spolupracovat právě s Jakubem. Musím říct, že jsem pokaždé byl a pořád jsem nad míru spokojen. Jakub je člověk, na kterého se dá bezstresně spolehnout a který vždy dodrží termín. Těším se na další spolupráci.
Jiří Šrytr
Freelance frontend developer

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS