Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Rychlý

Jakub Rychlý

online marketér s přesahem do tvorby webů

Jakub Rychlý

Máte hezký web, ale neplní vaše obchodní cíle? Pomůžu vám nastavit účinnou marketingovou strategii a postarám se o to, aby k vám z onlinu proudili noví zákazníci. Zaměřuji se hlavně na lokální a sportovní podniky a na inovativní projekty – dlouhodobě spolupracuji např. s Knihy Fénix či Curling Promo, najala si mě ale i Alza, MozillaNordic Telecom.

Pro váš úspěch kombinuji různé techniky:

 • PPC reklama – kompletní péče o PPC kampaně od nastavení přes správu až po vyhodnocení v systémech Google Ads, Sklik a DataStudio. Také nasazení Google Analytics, display reklama a remarketing.
 • Sociální sítě – strategie obsahu, nastavení reklam skrz Business Manager (Facebook + Instagram), tvorba a správa příspěvků včetně možnosti zajištění poutavé grafiky.
 • Messenger marketing – komplexní tvorba chatbotů pro Messenger a weby od jednoduchých FAQ až po komplexní verze napojené na další systémy. Příprava a správa kampaní pro Facebook a Instagram.
 • Emailing – realizace emailngových kampaní, jejich vyhodnocení, kódování šablon, automatizace.
 • SEO – úvodní SEO audit vašeho webu či e-shopu, analýza a návrh klíčových slov.
 • Weby a e-shopy na WordPressu – tvorba z již hotových šablon, případně realizace na míru od A do Z s vlastním týmem vývojářů v zádech.

Ve své práci využívám i zkušenosti z offline marketingu – podílel jsem se na přípravě a propagaci mnoha konferencí, takže moc dobře vím, jak propojit online svět s offlinem.

Oboru se naplno věnuji už od základní školy. Nemám závazky, ale mám spoustu času se vzdělávat a učit se nové věci. Rozvíjím celou řadu projektů a na svůj mladý věk mám za sebou nebývale mnoho zkušeností – 3 roky po sobě jsem se dostal mezi TOP 25 nejaktivnějších středoškoláků napříč Českou republikou. Také jsem občansky aktivní (2. místopředseda Středoškolského sněmu hl. m. Prahy) a s láskou se věnuji sportu curlingu – mj. jsem rozhodčí a aktivní juniorský reprezentant Českého svazu curlingu, z. s.

Pro své klienty nejsem velký náklad, ale zato velká pomoc.

Napište mi, zavolejte, nebo si se mnou rovnou domluvte schůzku přes platformu Vyte.in »

Ukázky práce:

Příprava webové landing page pro Nordic TelecomSEO a organický obsah pro Curling PromoPension Mencl – design a tvorba responsivních webových stránek, SEO a PPCRealitní chatbot pro Petra BouberlehoHR hra Button Coder pro Alza.cz
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně hlavně Praha, Brno, Pardubice, Plzeň

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

 • Nordic Telecom – tvorba a správa webových stránek, emailing a sociální média.
 • Curling Promo – příprava marketingové strategie, PPC kampaně, organické vyhledávání, nový rezervační systém.
 • Pension Mencl – tvorba webových stránek a následný online marketing.
 • Proud to be Czech – tvorba e-shopu s módou.
 • WBTCB – příprava HTML šablon emailingu pro největší Bitcoin směnárnu.
 • Fuzee.cz – tvorba landing page.
 • Alza.cz – spolupráce na HR hře Button Coder pro nábor nových programátorů.
 • Mozilla.cz – lokalizace produktů a projektů Mozilly, pořádání komunitních akcí v rámci celé ČR, přednášení v rámci konferencí se zaměřením převážně na otevřený software.
 • Petr Bouberle – tvorba prvního realitního chatbota na českém trhu.
 • Qusion – služby na pozici frontend developera.
 • GZ Studio – tvorba a správa klientských webů a webových aplikací. Příprava marketingových a PR kampaní zacílených na mladší publikum.

Kontaktní informace

Jakub Rychlý
Cuřínova 586/6
Praha 4
142 00
Mobil:773 319 015
Email:me@jakubrychly.cz
Web:jakubrychly.cz
Facebook:Facebook kubooo85
Instagram:Instagram jsemfast
LinkedIn:LinkedIn jakubrychly
Twitter:Twitter jsemfast
WhatsApp:WhatsApp 420773319015
Datovka:Datová schránka zgervqn
Účet:4255366053 / 0800 (Česká spořitelna)
IBAN:CZ28 0800 0000 0042 5536 6053
SWIFT:GIBACZPX
:07696132 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Jakub mě překvapil od začátku naší spolupráce rozsahem svých znalostí, logickým uvažováním a kreativitou, se kterými řeší zadané úkoly v poměrně krátkém čase. Vzhledem ke svému věku využívá nejmodernějších technologií a aplikací, které mu nejen usnadňují práci, ale díky kterým odvádí profesionální výsledky, za které by se nemusel stydět žádný seniorní odborník. Jsem rád, že jsem Jakuba poznal a mohu s ním spolupracovat, resp. že se mohu od něj i mnohému přiučit. Nejvíc na něm oceňuji to, že vedle výše zmíněných schopností si sám hledá cestu, jak vyřešit, zlepšit a zefektivnit daný úkol – problematiku.
Leopold Mališ
provozní ředitel, Curling Promo

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS