Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Štěpán > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Štěpán — fotograf a tvůrce videí

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Jakub Štěpán:
Focení s Jakubem bylo moc příjemné a výsledek v podobě krásných fotek byl vynikající. Jakub se nám se vším přizpůsobil, ale zároveň do celého focení vnesl svou invenci a nápady. Celou dobu byl příjemný, vyzařovala z něj pozitivní energie a celý den jsme si prostě užili. Empatie v každé situaci a cit pro výběr místa je prostě jeho doménou. Focení s ním nás bavilo, protože jsme se cítili příjemně, a to si myslím, je to nejdůležitější. V dnešní době bohužel spolehlivost a dochvilnost není samozřejmostí, ale v jeho případě bylo vše na výbornou. Následná úprava fotek byla blesková. Musím také poděkovat za krásně sestříhané video. Fotky a video můžete nalézt na FB Bagira Design nebo na webovkách design-bagira.cz.

Andrea Kuntošová

majitelka BAGIRA design
https://www.facebook.com/design.bagira/
Kuba je velmi šikovný, nejdříve jsem byla nervózní z toho, že se nedokážu na fotkám uvolnit a být přirozená, ale on mě tohoto pocitu rychle zbavil. Myslím si, že umí skvěle jednat s lidmi a dostat je do klidu a pohody a navodit tak příjemnou atmosféru. Je to moc milý bezprostřední kluk a můžu říct za mě i za ségru, že fotky byly úžasné. Určitě ho ještě někdy budu kontaktovat, hlavně pokud jde o svatbu. Ještě jednou moc děkuju.

Barbora Lagová

klientka | portrétní focení
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS