Doporučení z první ruky

Jakub Štěpán — fotograf a tvůrce videí


Zobrazuji všech 5 doporučení

Focení s Jakubem bylo moc příjemné a výsledek v podobě krásných fotek byl vynikající. Jakub se nám se vším přizpůsobil, ale zároveň do celého focení vnesl svou invenci a nápady. Celou dobu byl příjemný, vyzařovala z něj pozitivní energie a celý den jsme si prostě užili. Empatie v každé situaci a cit pro výběr místa je prostě jeho doménou. Focení s ním nás bavilo, protože jsme se cítili příjemně, a to si myslím, je to nejdůležitější. V dnešní době bohužel spolehlivost a dochvilnost není samozřejmostí, ale v jeho případě bylo vše na výbornou. Následná úprava fotek byla blesková. Musím také poděkovat za krásně sestříhané video. Fotky a video můžete nalézt na FB Bagira Design nebo na webovkách design-bagira.cz.

Andrea Kuntošová
majitelka BAGIRA design
https://www.facebook.com/design.bagira/

Kuba je velmi šikovný, nejdříve jsem byla nervózní z toho, že se nedokážu na fotkám uvolnit a být přirozená, ale on mě tohoto pocitu rychle zbavil. Myslím si, že umí skvěle jednat s lidmi a dostat je do klidu a pohody a navodit tak příjemnou atmosféru. Je to moc milý bezprostřední kluk a můžu říct za mě i za ségru, že fotky byly úžasné. Určitě ho ještě někdy budu kontaktovat, hlavně pokud jde o svatbu. Ještě jednou moc děkuju.

Barbora Lagová
klientka | portrétní focení

Jakub je skvělý fotograf. Je s ním rychlá domluva a dokáže vyjít vstříc specifickým a speciálním požadavkům. Fotky jsou od Jakuba nádherné. Cena je skvělá a vybavení nadstandardní! Jakuba jednoznačně doporučuji!

Kubu jako fotografa rozhodně doporučuji, protože svou práci dělá vždy za všech okolností pečlivě a jak nejlépe umí. Kromě toho, že je to velmi talentovaný fotograf, o něm mohu z vlastní zkušenosti říci, že je to ten nejspolehlivější člověk, kterého znám, a skutečně mu na vaší spokojenosti bude záležet.

Senzační svatební fotograf! Vše proběhlo tak, jak jsme si domluvili, rychlé jednání, nic není problém! Jakub pobíhá v polobotkách na hraně sedmimetrové skály, usmívá se (jako celý den) zpoza foťáku a vykřikuje, jak jsme skvělí! Nádherné fotky, které jsme měli během několika dní!