Doporučení z první ruky

Jakub Štěpán — fotograf a tvůrce videí


Zobrazuji všech 6 doporučení

Focení s Jakubem bylo moc příjemné a výsledek v podobě krásných fotek byl vynikající. Jakub se nám se vším přizpůsobil, ale zároveň do celého focení vnesl svou invenci a nápady. Celou dobu byl příjemný, vyzařovala z něj pozitivní energie a celý den jsme si prostě užili. Empatie v každé situaci a cit pro výběr místa je prostě jeho doménou. Focení s ním nás bavilo, protože jsme se cítili příjemně, a to si myslím, je to nejdůležitější. V dnešní době bohužel spolehlivost a dochvilnost není samozřejmostí, ale v jeho případě bylo vše na výbornou. Následná úprava fotek byla blesková. Musím také poděkovat za krásně sestříhané video. Fotky a video můžete nalézt na FB Bagira Design nebo na webovkách design-bagira.cz.

Andrea Kuntošová
majitelka BAGIRA design
https://www.facebook.com/design.bagira/

Kuba je velmi šikovný, nejdříve jsem byla nervózní z toho, že se nedokážu na fotkám uvolnit a být přirozená, ale on mě tohoto pocitu rychle zbavil. Myslím si, že umí skvěle jednat s lidmi a dostat je do klidu a pohody a navodit tak příjemnou atmosféru. Je to moc milý bezprostřední kluk a můžu říct za mě i za ségru, že fotky byly úžasné. Určitě ho ještě někdy budu kontaktovat, hlavně pokud jde o svatbu. Ještě jednou moc děkuju.

Barbora Lagová
klientka | portrétní focení

Jakub je skvělý fotograf. Je s ním rychlá domluva a dokáže vyjít vstříc specifickým a speciálním požadavkům. Fotky jsou od Jakuba nádherné. Cena je skvělá a vybavení nadstandardní! Jakuba jednoznačně doporučuji!

Kubu jako fotografa rozhodně doporučuji, protože svou práci dělá vždy za všech okolností pečlivě a jak nejlépe umí. Kromě toho, že je to velmi talentovaný fotograf, o něm mohu z vlastní zkušenosti říci, že je to ten nejspolehlivější člověk, kterého znám, a skutečně mu na vaší spokojenosti bude záležet.

Senzační svatební fotograf! Vše proběhlo tak, jak jsme si domluvili, rychlé jednání, nic není problém! Jakub pobíhá v polobotkách na hraně sedmimetrové skály, usmívá se (jako celý den) zpoza foťáku a vykřikuje, jak jsme skvělí! Nádherné fotky, které jsme měli během několika dní!

Kuba je profesionál na svém místě! Začali jsme spolu na zámku ve Mcelích, kde zvěčnil několik krásných svateb. Využila jsem jej na soukromé focení a když jsem pro svou novou pracovní pozici v letectví sháněla „dvorního fotografa“, neváhala jsem s tím, koho oslovím. Vážím si jeho přístupu, charakteru a hlavně rychlosti, s jakou splní vaše fotografické či video přání.

Petra Štych
Aviation Operation Coordinator
www.nisaair.cz pstych@nisaair.cz