Doporučení z první ruky

Bc. Jakub Trávníček — online marketér se specializací na výkonnostní reklamu


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S Jakubem jsme spolupracovali poprvé a jsme velmi spokojeni s projektem, který dodal. Oceňuji zejména zručnost, zkušenost v oboru a skvělou komunikaci.

Teodora Miteva
Marketing Manager
viax-translations.com

S Jakubem jsme spolupracovali na B2B marketingovém plánu pro získání affiliate partnerů v České republice a na strategii influencer marketingu. Jakub je velmi zkušený profesionál a našemu oboru velmi dobře rozumí. Hodně nám pomohl. Rádi s ním budeme spolupracovat znovu.

Frank Kasimov
Chief Operating Officer
www.leadsmarket.com

Když jsem hledal někoho, kdo by zastřešil celý Pay Per Click marketing pro středně velkou firmu a potkal Jakuba, nemohl jsem si přát nikoho lepšího. Jakub je zkušený a aktivně se zajímá o marketing, aby ještě zlepšil celkový výkon. Nekončí jen u PPC, ale aktivně se zajímá o komplexní pohled na marketing firmy. Navíc je schopen pracovat a řešit problémy samostatně a neváhá říct svůj názor.

Lukáš Koucký
Head of Marketing

Jakub odvedl vynikající práci s našimi kampaněmi na Google Ads. Od počátečního poradenství až po měsíční údržbu a výsledky předčily všechna má očekávání. Mám štěstí, že jsem se s ním mohla setkat a spolupracovat.

Petra Majzlikova
Founder
3dpreciousmemories.com