Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Jakub Vrhel > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Jakub Vrhel — grafický designér

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace MgA. Jakub Vrhel:
Grafické studio Kutululu (MgA. Jakub Vrhel) mohu doporučit vzhledem k úzké a dlouholeté spolupráci s naší institucí. Přístup velmi vstřícný, jednání a práce lidská a zároveň vysoce profesionální, se zákazníkem společně hledá možná řešení, termíny vždy splněny, spolupráce vynikající.

Štěpán Policer

Cyrilometodějské gymnázium a SOŠ Pedagogická Brno
cmgp.cz
Jakub Vrhel ze studia Kutululu nám přichystal kreativně řešené prezentační materiály a z jeho přístupu k tvorbě vizuálního stylu jsme byli nadšeni. Proto jej určitě mohu doporučit!

Jitka Hložková

jednatelka
www.finefin.cz
Jakub ze studia Kutululu.cz je profesionál, který zcela změnil můj pohled na vizuální komunikaci. Na základě pozitivní zkušenosti při realizaci vizuálu i webové prezentace pro Devcezhor.cz jsme začali dlouhodobou spolupráci v oblasti několika projektů. Jakub se projevuje precizní přípravou, upřímnou zpětnou vazbou, nečekanými řešeními i pohledy na danou problematiku, dodržením slova i stanovených termínů. Velmi si vážím otevřenosti, předávání informací a znalostí i nad rámec zakázky. Spolupráci upřímně doporučuji!

Michal Lollok

předseda Českého spolku horských průvodců
www.horskypruvodce.cz ~ michal.lollok@cziml.org ~ 604 339 671
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS