Doporučení z první ruky

MgA. Jakub Vrhel — grafický designér


Zobrazuji všech 6 doporučení

Za 10 let působení na Masarykově univerzitě jsem se nesetkal s tak kvalitním přístupem, procesem i výsledky práce, jaké prokázal Jakub Vrhel a studio Kutululu. Rychlé a jasné jednání, inovativní nápady, které dokážou proměnit v realitu. Oceňuji, že vše na čem jsme se dohodli, bylo zrealizováno. Navíc nám navrhovali další smysluplné podněty, které pomohly našim publikacím se posunout k lepší podobě.

Velmi oceňuji kvalitní zpracování zakázky, komunikaci v jejím průběhu i ve fázi dolaďování grafických návrhů. Tvůrčí přístup, solidní jednání a profesionální práce vyústila ve skvělé publikační výstupy, které předčily naše očekávání. Pokud bude příležitost, využiji grafických služeb znovu a ráda.

Jana Kratochvílová
Masarykova univerzita

Grafické studio Kutululu (MgA. Jakub Vrhel) mohu doporučit vzhledem k úzké a dlouholeté spolupráci s naší institucí. Přístup velmi vstřícný, jednání a práce lidská a zároveň vysoce profesionální, se zákazníkem společně hledá možná řešení, termíny vždy splněny, spolupráce vynikající.

Štěpán Policer
Cyrilometodějské gymnázium a SOŠ Pedagogická Brno
cmgp.cz

Jakub ze studia Kutululu.cz je profesionál, který zcela změnil můj pohled na vizuální komunikaci. Na základě pozitivní zkušenosti při realizaci vizuálu i webové prezentace pro Devcezhor.cz jsme začali dlouhodobou spolupráci v oblasti několika projektů. Jakub se projevuje precizní přípravou, upřímnou zpětnou vazbou, nečekanými řešeními i pohledy na danou problematiku, dodržením slova i stanovených termínů. Velmi si vážím otevřenosti, předávání informací a znalostí i nad rámec zakázky. Spolupráci upřímně doporučuji!

Michal Lollok
předseda Českého spolku horských průvodců
www.horskypruvodce.cz michal.lollok@cziml.org 604 339 671

Jakub ze studia Kutululu pro naši kancelář připravil kompletně nový logotyp. Na poprvé se přesně trefil do naší představy a skvěle jsme se potkali v názorech nad grafickou identitou, poté jsme už jen ladili detaily. Přístup je naprosto profesionální, příjemný, operativní. Jakuba, potažmo studio Kutululu, všem vřele doporučujeme!

Josef Veselý
jednatel
www.muckavesely.cz

Jakub Vrhel ze studia Kutululu nám přichystal kreativně řešené prezentační materiály a z jeho přístupu k tvorbě vizuálního stylu jsme byli nadšeni. Proto jej určitě mohu doporučit!

Jitka Hložková
jednatelka
www.finefin.cz