Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Jakub Vrhel > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Jakub Vrhel — grafický designér

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace MgA. Jakub Vrhel:
Za 10 let působení na Masarykově univerzitě jsem se nesetkal s tak kvalitním přístupem, procesem i výsledky práce, jaké prokázal Jakub Vrhel a studio Kutululu. Rychlé a jasné jednání, inovativní nápady, které dokážou proměnit v realitu. Oceňuji, že vše na čem jsme se dohodli, bylo zrealizováno. Navíc nám navrhovali další smysluplné podněty, které pomohly našim publikacím se posunout k lepší podobě.

Jan Nehyba

https://www.ped.muni.cz/pedagogika/ ~ nehyba@ped.muni.cz ~ 777 305 983
Velmi oceňuji kvalitní zpracování zakázky, komunikaci v jejím průběhu i ve fázi dolaďování grafických návrhů. Tvůrčí přístup, solidní jednání a profesionální práce vyústila ve skvělé publikační výstupy, které předčily naše očekávání. Pokud bude příležitost, využiji grafických služeb znovu a ráda.

Jana Kratochvílová

Masarykova univerzita
Grafické studio Kutululu (MgA. Jakub Vrhel) mohu doporučit vzhledem k úzké a dlouholeté spolupráci s naší institucí. Přístup velmi vstřícný, jednání a práce lidská a zároveň vysoce profesionální, se zákazníkem společně hledá možná řešení, termíny vždy splněny, spolupráce vynikající.

Štěpán Policer

Cyrilometodějské gymnázium a SOŠ Pedagogická Brno
cmgp.cz
Jakub ze studia Kutululu.cz je profesionál, který zcela změnil můj pohled na vizuální komunikaci. Na základě pozitivní zkušenosti při realizaci vizuálu i webové prezentace pro Devcezhor.cz jsme začali dlouhodobou spolupráci v oblasti několika projektů. Jakub se projevuje precizní přípravou, upřímnou zpětnou vazbou, nečekanými řešeními i pohledy na danou problematiku, dodržením slova i stanovených termínů. Velmi si vážím otevřenosti, předávání informací a znalostí i nad rámec zakázky. Spolupráci upřímně doporučuji!

Michal Lollok

předseda Českého spolku horských průvodců
www.horskypruvodce.cz ~ michal.lollok@cziml.org ~ 604 339 671
Jakub ze studia Kutululu pro naši kancelář připravil kompletně nový logotyp. Na poprvé se přesně trefil do naší představy a skvěle jsme se potkali v názorech nad grafickou identitou, poté jsme už jen ladili detaily. Přístup je naprosto profesionální, příjemný, operativní. Jakuba, potažmo studio Kutululu, všem vřele doporučujeme!

Josef Veselý

jednatel
www.muckavesely.cz
Jakub Vrhel ze studia Kutululu nám přichystal kreativně řešené prezentační materiály a z jeho přístupu k tvorbě vizuálního stylu jsme byli nadšeni. Proto jej určitě mohu doporučit!

Jitka Hložková

jednatelka
www.finefin.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS