Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Gregor Kovalčík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Gregor Kovalčík — správce a konzultant sociálních sítí Facebook a Instagram se zaměřením na výkonnostní reklamu

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Jan Gregor Kovalčík:
Naprostá spokojenost se všemi Honzovými službami. Perfektní znalost prodávaného produktu, spolehlivost a skvělá rychlá komunikace. Doporučuji a děkujeme.

Adéla Spálená

CA Bella Sardegna
Pan Kovalčík má na starosti kompletní správu našeho Facebooku a mně tím ubyla kupa práce. Ač není z našeho oboru, vytváří příspěvky, které mají hlavu a patu, a komunikuje s fanoušky. Zároveň mě tak trochu honí do psaní blogových článků a to je přesně to, co jsem potřebovala. Za mě velká spokojenost.

Natálie Budská

Natalie Lens s.r.o.
S Honzou spolupracujeme přibližně dva roky a mohu jeho služby jen doporučit.

Martin Kožuch

majitel realitní kanceláře ERA Fair
ferovi-makleri.cz
Skvělé výsledky na projektech glowup.sk a mojinterier.sk, rychlý servis, pravidelné reporty, doporučuji práci pana Kovalčíka :)

Miroslav Nečeda

majitel e-shopu glowup.sk
glowup.sk
Děkujeme za všechny služby, rychlou a profesionální spolupráci při tvorbě reklamy pro náš eshop pejmls.sk. Rovněž za skvělé nápady a rady. Doporučujeme 😊

Jarka Cyprichová

majitelka e-shopu pejmls.sk
www.pejmls.sk
Pana Kovalčíka jsme našli zde na portále Na volné noze a zahájili spolupráci ihned. Okamžitě vyřešil vše, co nás brzdilo v rozvoji, přehledně nám vysvětlil co a jak do budoucna dělat a nakonec jsme se domluvili na spolupráci na všech našich dalších projektech.

Jiří Hendrych

taptag.cz – data jedním dotykem
www.taptag.cz ~ jiri@taptag.cz ~ 739 695 614
Jan je velký profesionál, velmi flexibilní a vstřícný. Vždy ochotný doporučit to nejlepší možné řešení. Za naši firmu jsme s ním velmi spokojení.

Jakub Starý

Pan Kovalčík se mi stará o marketing na webu www.kavadopsy.cz a vše funguje bezvadně :) Doporučuji.

Matěj Machač

www.kavadokapsy.cz ~ machac@projekcemachac.cz ~ 732 861 769
U Honzy jsem si objednal reklamy na sociálních sítí Facebook a Instagram. Skvěle je připravil a doplnil potřebnými fotkami, které jsem mu dodal. Za srovnávací období mi dokázal zdvojnásobit počet poptávek pro mou službu, což je skvělý výsledek. V průběhu kampaní je flexibilní a navrhuje úpravy, které vedou ke zvýšení měřených cílů. Rychle také reaguje na podněty k úpravám kampaní. Služby Honzy tedy určitě doporučuji a jsem s nimi extrémně spokojený.

Radek Čepelák

S Honzou jsme měli tu čest spolupracovat na jednom projektu a musím říci, že spolupráce byla příjemná a snadná. Honza uměl zodpovědět jakékoliv dotazy. Reklamní sety nám přinesly za relativně dost málo peněz velmi přívětivé výsledky. Určitě spolu budeme pokračovat i na dalších reklamních kampaních.

Filip Sersik

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS