Doporučení z první ruky

Jan Gregor Kovalčík — specialista na výkonnostní reklamu na sociálních sítích


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Naprostá spokojenost se všemi Honzovými službami. Perfektní znalost prodávaného produktu, spolehlivost a skvělá rychlá komunikace. Doporučuji a děkujeme.

Adéla Spálená
CA Bella Sardegna

Pan Kovalčík má na starosti kompletní správu našeho Facebooku a mně tím ubyla kupa práce. Ač není z našeho oboru, vytváří příspěvky, které mají hlavu a patu, a komunikuje s fanoušky. Zároveň mě tak trochu honí do psaní blogových článků a to je přesně to, co jsem potřebovala. Za mě velká spokojenost.

Natálie Budská
Natalie Lens s.r.o.
zdraviprooci.cz obchod@natalielens.cz 702 193 043

S Honzou spolupracujeme přibližně dva roky a mohu jeho služby jen doporučit.

Martin Kožuch
majitel realitní kanceláře ERA Fair
ferovi-makleri.cz

Skvělé výsledky na projektech glowup.sk a mojinterier.sk, rychlý servis, pravidelné reporty, doporučuji práci pana Kovalčíka :)

Miroslav Nečeda
majitel e-shopu glowup.sk
glowup.sk

Děkujeme za všechny služby, rychlou a profesionální spolupráci při tvorbě reklamy pro náš eshop pejmls.sk. Rovněž za skvělé nápady a rady. Doporučujeme 😊

Jarka Cyprichová
majitelka e-shopu pejmls.sk
www.pejmls.sk

Pana Kovalčíka jsme našli zde na portále Na volné noze a zahájili spolupráci ihned. Okamžitě vyřešil vše, co nás brzdilo v rozvoji, přehledně nám vysvětlil co a jak do budoucna dělat a nakonec jsme se domluvili na spolupráci na všech našich dalších projektech.

Jiří Hendrych
taptag.cz – data jedním dotykem
www.taptag.cz jiri@taptag.cz 739 695 614

Jan je velký profesionál, velmi flexibilní a vstřícný. Vždy ochotný doporučit to nejlepší možné řešení. Za naši firmu jsme s ním velmi spokojení.

Jakub Starý
Zakladatel magazínu LUI
www.lui.cz

Pan Kovalčík se mi stará o marketing na webu www.kavadopsy.cz a vše funguje bezvadně :) Doporučuji.

Matěj Machač
Majitel e-shopu s šikovnými kávovými sáčky
www.kavadokapsy.cz machac@projekcemachac.cz 732 861 769

U Honzy jsem si objednal reklamy na sociálních sítí Facebook a Instagram. Skvěle je připravil a doplnil potřebnými fotkami, které jsem mu dodal. Za srovnávací období mi dokázal zdvojnásobit počet poptávek pro mou službu, což je skvělý výsledek. V průběhu kampaní je flexibilní a navrhuje úpravy, které vedou ke zvýšení měřených cílů. Rychle také reaguje na podněty k úpravám kampaní. Služby Honzy tedy určitě doporučuji a jsem s nimi extrémně spokojený.

Radek Čepelák
Svatební fotograf
www.radekcepelak.cz

S Honzou jsme měli tu čest spolupracovat na jednom projektu a musím říci, že spolupráce byla příjemná a snadná. Honza uměl zodpovědět jakékoliv dotazy. Reklamní sety nám přinesly za relativně dost málo peněz velmi přívětivé výsledky. Určitě spolu budeme pokračovat i na dalších reklamních kampaních.

Filip Sersik
Podnikatel
ravel.digital