Doporučení z první ruky

Jan Gregor — webdesignér a certifikovaný Webflow Expert


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

S Honzou je radost spolupracovat, je vždy rychlý a precizní. Bezvadně se orientuje v zadané práci, do které přináší nápaditost a kreativitu, a tak dává do výsledku i něco nad rámec. Děkujeme, Honzo!

Petr Bárta
www.skate-praha.cz

Naprostá spokojenost! Honza pracuje rychle a ochotně. Tvorba e-shopu a webových stránek proběhla dle našich představ + skvělé tipy jak rozšířit povědomí o našem produktu. Doporučuji!

Rychlá a efektivní spolupráce při úpravě propagačních letáků. Skvělá domluva, vstřícné jednání, ráda se na pana Gregora obrátím i příště.

Bc. et Mgr. Lucie Teresa Šultesová
ředitelka pro Jihomoravský kraj
www.rytmik-krouzky.cz brno@rytmik-krouzky.cz

Moc děkuji Honzovi za skvělou práci, kterou odvedl na novém webu. Uměl si se vším poradit, navrhnout alternativu a to vše rychle. Těším se na další spolupráci. :)

Pan Gregor stojí za mnoha grafickými a vizuálními příspěvky naší společnosti. Jeho velikou přidanou hodnotou je efektivní a rychlá práce, skvělá komunikace a kreativita. Vždy vyšel vstříc všem našim požadavkům.

Bc. Milada Švandová
www.zktv.cz

Pan Gregor vytvořil pro naši společnost novou vizuální identitu, při které došlo k vytvoření nového loga, webových stránek a firemních materiálů. Kvalitou a rychlostí byla celá spolupráce nad naše očekávání. Vřele doporučuji!

Jiří Tichý
ředitel společnosti
cnc-pama.cz

Dodaná práce pro náš projekt Martian Colony v platformě Webflow byla excelentní a šla nad naše požadavky. Práce byla odvedena velmi rychle, komunikace byla rychlá a stručná. Pana Gregora doporučuji.

David Mirzazada
CEO
www.martiancolony.io

S Honzou máme za sebou několik projektů, přes návrhy log, vytvoření firemních identit až po webové stránky. Vždy umí poradit, je flexibilní a má i velkou dávku trpělivosti, čehož si velmi ceníme. Určitě doporučuji.

Kateřina Hamzová
marketing a komunikace
eiflexi.cz

S panem Gregorem je spolupráce super ve všech směrech!

Tereza Halva
www.zktv.cz

Skvělá spolupráce s velice kreativním člověkem. Mohu vřele doporučit.

Tomáš Machovský
arfanta.cz