Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Koudela > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Koudela — business designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Mgr. Jan Koudela:
Bronislav Sobotka
Honza je nejen naprosto úžasný člověk, ale také velký profík a muž na svém místě. Strávili jsme spolu 2×5 hodin a já mám pocit, že se moje přemýšlení o mé značce a o tom, kam chci směřovat a jak se tam dostat, posunulo o světelné roky dopředu :) Naše spolupráce pro mne byla obrovským přínosem, inspirací a „nakopnutím“ v tom nejlepším slova smyslu!

Bronislav Sobotka

nadšený učitel angličtiny z Brna
Chcete-li se na to, co a jak děláte, podívat jinak, z jiné perspektivy, chcete-li získat odstup a nadhled nad každodenní rutinou a jste-li ochotni zažité měnit, volejte Honzu. Získáte výborného týmového spoluhráče, pravděpodobně i jiného průvodce, než na které jste byli doposud zvyklí, a hlavně, změny se začnou dít. Ať se daří i vám!

Alena Červenková

předsedkyně, koordinátorka a ambasadorka projektů
Honza se do každého úkolu vrhá s nadšením, umí najít vhodné řešení, ví, na koho se obrátit. Spolupracuje se nám s ním velmi dobře!

Jiří Reiter

S Janem je každá porada radost. Přemýšlí strukturovaně a má ve věcech jasno. Umí dobře nastavit priority i metriky a neztrácí čas zbytečnými řečmi okolo.

David Kopecký

media & public relations | copy
Ať už jde o individuální, nebo skupinový formát, Jan si získal můj obdiv coby ostřílený mentor a vůdčí moderátor. Dle několika dlouhých sezení mohu potvrdit jeho navýsost pohotový a duchapřítomný, zároveň však i vzácně nenucený přístup. Efektivně vtáhnout skupinu „do děje“ dokáže s naprostou samozřejmostí a případné konfrontace neztrácí v jeho rukou konstruktivní nadhled a tah na branku. Radost spolupracovat.

Jiří Kohoutek

technický ředitel ve společnosti Lifefood Czech Republic
Honzo, měli jsme společně pouze jednu možnost spolupracovat, ale ta jedna možnost mne otevřela mysl a také oči k tomu, jak pomocí designu myšlení najít ten správný směr při vedení projektů. Rád vzpomínám na denní workshop plný zajímavých informací a inspirace. Díky!

Jiří Šiler

E-Commerce Manager ve společnosti JAF HOLZ spol. s r.o.
Honza nám pomohl s definováním směřování firmy a to hlavně díky zábavným workshopům a Honzově schopnosti rychle přizpůsobovat metody pro získání těch správných odpovědí a pohotově klást ty správné otázky. Konečně jsme si tedy dali vše do logických rámců a utříbili jsme si strategii dalšího směřování firmy a způsobu přemýšlení nad jejím rozvojem. Honza nás také dokázal spojit s celou řadou lidí, když bylo potřeba řešit konkrétní problematiku. Svoji práci si dokáže pečlivě organizovat a vždy vím, že se na něj mohu spolehnout.

Marek Roubíček

CEO ve společnosti TRiGY
Honza naší společnosti Dactyl Group pomohl definovat marketingovou strategii. Jeho mentoring pro nás byl přínosný a pomohl nám uvědomit si širší souvislosti a přijít na nové možnosti, na které bychom sami nepřišli. Spolupráci s Honzou mohu určitě doporučit.

Milan Doubek

Pro mě, brand designéra, je s Honzou Koudelou radost pracovat. Zajišťuje pro mé klienty úspěšný launch nově vytvořených značek (či relaunch rebrandovaných zaběhlých) tak, aby kvalitní design nezůstal jen na papíře, ale ožil i v reálném (v dnešní době tedy často online) prostředí. Stejně tak prospěšné pro naše klienty (i pro nás) je začít společnou práci ještě před samotným procesem navrhování. A to tehdy, když klient nemá nastavené procesy ve firmě a teprve hledá autentickou identitu v tržním prostředí. Honza dokáže pomocí zábavných workshopů najít mezery v komunikaci společnosti a nastavit smysluplnou formu prezentace, se kterou pak dále jako designéři můžeme pracovat. Vřele doporučuji všem, kdo si se svou prezentací v dnešním složitém světě nových médií neví rady.

Jakub Maca

Spolupráce s Honzou je zábavná a energizující. Jeho přístup je přísně analytický, ale zároveň vřele lidský. Dobře tak dokáže vycítit rizika, potenciál i možná řešení. Je spolehlivý a vždy můžu počítat s novými nápady i kvalitní zpětnou vazbou. S Honzou opakovaně pracuji již delší dobu (na různých kampaních či na rozvoji magazínu Aspen.Review) a pořád mě to baví. Je fajn, když má člověk větší rozhled, není omezen jen na jedno téma a navíc umí doporučit další specialisty.

Jenda Žáček

Brand Strategist
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS