Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Koudela — business designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Bronislav Sobotka

Honza je nejen naprosto úžasný člověk, ale také velký profík a muž na svém místě. Strávili jsme spolu 2×5 hodin a já mám pocit, že se moje přemýšlení o mé značce a o tom, kam chci směřovat a jak se tam dostat, posunulo o světelné roky dopředu :) Naše spolupráce pro mne byla obrovským přínosem, inspirací a „nakopnutím“ v tom nejlepším slova smyslu!

Bronislav Sobotka
nadšený učitel angličtiny z Brna

Chcete-li se podívat jinak na to, co a jak děláte, chcete-li získat odstup a nadhled nad každodenní rutinou a jste-li ochotni zažité měnit, volejte Honzu. Získáte výborného týmového spoluhráče, pravděpodobně i jiného průvodce, než na které jste byli doposud zvyklí, a hlavně, změny se začnou dít. Ať se daří i Vám!

Alena Červenková
Předsedkyně, Společnost E
www.spolecnost-e.cz

Ať už jde o individuální, nebo skupinový formát, Honza si získal můj obdiv coby ostřílený mentor a vůdčí moderátor. Dle několika dlouhých sezení mohu potvrdit jeho navýsost pohotový a duchapřítomný, zároveň však i vzácně nenucený, přístup. Efektivně vtáhnout skupinu do děje dokáže s naprostou samozřejmostí a případné konfrontace neztrácí v jeho rukou konstruktivní nadhled a tah na branku. Radost spolupracovat.

Jiří Kohoutek
Technický ředitel, Lifefood
https://www.lifefood.cz/cz_cs/

Ve firmě jsme potřebovali vyřešit několik důležitých procesů a k Honzovi jsme se dostali více méně náhodou. Nejenže nám pomohl nastavit procesy na míru naší společnosti, ale pomohl i mně osobně s mým rozvojem a uvědomil jsem si díky němu spoustu důležitých věcí, které byly pro můj vývoj v SalesChampu zásadní.

Roman Zigo
scrum master, SalesChamp
www.saleschamp.nl

Spolupráce s Honzou je zábavná a energizující. Jeho přístup je přísně analytický, ale zároveň vřele lidský. Dobře tak dokáže vycítit rizika, potenciál i možná řešení. Je spolehlivý a vždy můžu počítat s novými nápady i kvalitní zpětnou vazbou. S Honzou opakovaně pracuji již delší dobu (na různých kampaních či na rozvoji magazínu Aspen.Review) a pořád mě to baví. Je fajn, když má člověk větší rozhled, není omezen jen na jedno téma, a navíc umí doporučit další specialisty.

Jenda Žáček
PR manažer, Aspen Institute
https://www.aspen.review/aspen-review/

Pro mě je s Honzou radost pracovat. Zajišťuje pro mé klienty úspěšný launch nově vytvořených značek tak, aby kvalitní design nezůstal jen na papíře, ale ožil i v reálném prostředí. Stejně tak prospěšné je začít společnou práci ještě před samotným procesem navrhování, když klient nemá nastavené procesy ve firmě a teprve hledá autentickou identitu v tržním prostředí. Honza dokáže pomocí zábavných workshopů najít mezery v komunikaci společnosti a nastavit smysluplnou formu prezentace, se kterou pak dále jako designéři můžeme pracovat. Vřele doporučuji všem, kdo si se svou prezentací v dnešním složitém světě nových médií neví rady.

Jakub Maca
Zakladatel, Steezy.studio
https://steezy.studio/cs-CZ

Honza naší společnosti Dactyl Group pomohl definovat marketingovou strategii. Jeho mentoring pro nás byl přínosný a pomohl nám uvědomit si širší souvislosti a přijít na nové možnosti, na které bychom sami nepřišli. Spolupráci s Honzou mohu určitě doporučit.

Milan Doubek
Ředitel, Dactyl Group
https://www.dactylgroup.com/cs

Honza nám pomohl s definováním směřování firmy, a to hlavně díky zábavným workshopům a jeho schopnosti rychle přizpůsobovat metody pro získání těch správných odpovědí. Umí pohotově klást ty správné otázky. Konečně jsme si dali vše do logických rámců a utříbili jsme si strategii dalšího směřování firmy a způsobu přemýšlení nad jejím rozvojem. Honza nás také dokázal spojit s celou řadou lidí, když bylo potřeba řešit konkrétní problematiku. Svoji práci si dokáže pečlivě organizovat a vždy vím, že se na něj mohu spolehnout.

Marek Roubíček
CEO, Trigy
posudekdotacedestovka.cz

Honza se do každého úkolu vrhá s nadšením, umí najít vhodné řešení a ví, na koho se obrátit. Spolupracuje se nám s ním velmi dobře!

Jiří Reiter
Zakladatel, imago.cz
www.imago.cz

S Honzou je každá porada radost. Přemýšlí strukturovaně a má ve věcech jasno. Umí dobře nastavit priority i metriky a neztrácí čas zbytečnými řečmi okolo.

David Kopecký
PR manažer, Nadace Partnerství
www.nadacepartnerstvi.cz