Doporučení z první ruky

Mgr. Ing. Ján Kvietok — advokát se zaměřením na obchodní právo a specializací v právu IT


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Jánem spolupracuji řadu let jako kolega a interní zákazník. Velmi oceňuji jeho právní znalosti, ale především proaktivní a profesionální přístup. Díky naší spolupráci se nám dlouhodobě daří budovat a rozvíjet obchodní vztahy a důvěru našich klientů.

Tomáš Wasserburger
Sales Director - Infrastructure division, ICZ

Profesionální právní služby na TOP úrovni. Nadstandardní a seriózní jednání s přidanou hodnotou. Nejde o to jen splnit požadovaný úkol, ale nad věcí se opravdu zamyslet a doporučit nejvhodnější řešení. Plusem je skvělý skill ve vyjednávání, kdy v rámci přípravy komunikace s protistranou je do detailů promyšlené vše od A do Z. Navíc mám pocit, že je zde přítomný i tzv. businessový pohled, kdy se nastavují reálná (a ne přehnaná) očekávání. Se službami jsem byl opakovaně maximálně spokojen, a to jsme řešili i poměrně složité cases. Zde mužů opravdu doporučit.

Lukáš Dolejší
Controlling Manager

Honza je vynikající obchodní právník, vyjednavač a profesionál, vše v jedné osobě. Dokáže navázat vztah s protistranou i v těch nejbouřlivějších chvílích, kdy se smlouvy hází přes stůl a nad vaší hlavou se stahují mračna. Přitom efektivně prosazuje požadavky svého klienta a hledá společnou plochu pro vybudování a udržení dlouhodobé spolupráce. Honza mě současně neustále inspiruje. I když by si člověk mohl myslet, že již hodně umí, Honza do sebe každoročně investuje nejen mnoho času, ale především i peněz, a je to na něm vidět. Pokud bych měl někomu doporučit Honzovy služby, mohu tak učinit s naprostým klidem.

Tomáš Oláh
Co-Founder & Chief Business Officer, trueslav

Janko je vynikající v obchodním právu a ve veřejných zakázkách je prostě špička. Rychle pochopí podstatu věci, vždy má jasno a umí navrhnout možnosti řešení. Jeho komunikace je srozumitelná a poradenství pochopitelné (i pro blonďaté). Janko je také skvělý týmový hráč, který ostatní inspiruje a opravdu umí budovat vztahy. Jsem ráda, že ho mohu doporučit. Pro veřejné zakázky je Janko prostě nejlepší volbou.

Pavlína Žukovská
daňový poradce, NEODAT

Janko je můj go-to člověk k vyřešení jakýchkoliv právních záležitostí. Jeho odbornost, lidskost, profesionalita a empatie z něj dělají advokáta, na kterého se opravdu můžete spolehnout - nejenže případ vyřeší, ale že ho vyřeší tím nejlepším možným způsobem a při zachování naprostého klidu. Janka bych s radosti doporučila každému, protože jako klient jste s ním vždy v dobrých rukou.

Veronika Pike
Product Growth | CX | Personalisation at Gen