Doporučení z první ruky

Jan Marek — kreslíř, ilustrátor a vizuální vypravěč


Zobrazuji všech 5 doporučení

Pan Marek nám tvoří krásné grafické návrhy obalů, je spolehlivý, rychlý a jeho návrhy se našim zákazníkům líbí. Děkuji!

Marcela Sklenářová
www.pohledysdarkem.cz sklenarova@pohledysdarkem.cz 604 267 739

Od Honzy jsem si nechal na zakázku vytvořit digitální obraz pro osobní potřebu. Moc jsme spolu během toho nekomunikovali, ale to jen proto, že umělcově postupu nebylo co vytknout :). Byl jsem náležitě zpravován o postupu, měl jsem možnost práci připomínkovat (čehož jsem neměl příležitost využít), a vzniklo umělecké dílo, které si hrdě pověsím na zeď. Až budou někdy zase nějaké peníze nazbyt, tak se těším na naši další spolupráci.

Daniel Čejchan
danol.cz mail@danol.cz

S Honzou jsme spolupracovali na internetovém herním projektu. Komunikace s ním byla pohotová a srozumitelná. Zvládne nejen převést myšlenku a zadání do reálné ilustrace, ale přichází také s vlastními nápady, které přispívají k lepší kvalitě finálního produktu. Na veškerých detailech práce jsme se dokázali vždy domluvit individuálně - to byl pro projekt jeden z klíčových faktorů, díky kterým spolupráce mohla fungovat na dobré úrovni.

Martin Konečný

S panem Markem spolupráce 10 z 10. Komunikace, přestože jsme od sebe prakticky přes celou republiku, tak dávám 10 z 10. Kvalita 10 z 10. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Takových lidí je v dnešní době málo. Všem můžu jen doporučit. Je velmi profesionální a rozhodně s ním plánuji spolupráci i v budoucnu.

Martin Zugárek
vinař

Komunikace i následná spolupráce s panem Markem byla velmi korektní a rychlá. Vážím si času a zápalu, jenž mé knize věnoval. Svými povedenými ilustracemi ji dokázal dát ještě něco na víc.

Ondřej Lukáč