Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Mašek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Mašek — online marketér se specializací na výkonové a brandové PPC kampaně, školitel PPC reklamy

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Jan Mašek:
Honza mě provedl komplexním školením Google AdWords. Dokázal mi smysluplně ukázat jak základy, tak i pokročilé věci a triky, které bych jen tak nezjistil. Honzu můžu určitě doporučit. Je to opravdový profesionál, který svůj obor ovládá perfektně a dokáže to předat i dále.

Darek Golebiowski

Social Ads Specialist na volné noze
darekgowski@gmail.com
Pana Maška mohu doporučit. Nejenže je profesionál co se týče odborných znalostí, ale také skvěle komunikuje a co slíbí, to dodrží. Celkově je spolupráce velmi příjemná a vážím si jí. Děkuji.

Mojmír Honyis

S Honzou spolupracuji hned na několika projektech: 1) Seniorní správa PPC kampaní mých klientů. Příprava analýz současného stavu a doporučení; 2) Školení PPC na mém projektu Digicamp.cz. V obou případech je Honza vysoce spolehlivý odborník, který vždy přichází s nápady na zlepšení. Jeho práci velice rád doporučuji dál.

Hynek Zbořil

Digicamp.cz
S Honzou jsem se potkala na pokročilém kurzu PPC, který školil v rámci digicamp.cz. Je to profesionál, který umí dobře vysvětlit a na praktických příkladech ukázat, jak funguje AdWords a Sklik. Vřele ho doporučuji!

Klára Laudátová

S Honzou jsem se setkala na školení PPC Digicamp. Byla s ním velmi dobrá komunikace a vše jsem pochopila na první dobrou. Pomohl mi v rámci konzultací v mých začátcích v oblasti PPC.

Pavla Lukavská

projektový manažer a specialista výkonostního marketingu
lukavskalitv@gmail.com ~ 608 956 811
Honzu Maška vnímám jako velkého PPC profesionála, který má svou práci rád, je spolehlivý a výborně komunikuje. Pro mě byl Honza na Digicampu, kde jsem ho poznala, bez debat jeden z nejlepších lektorů. Má dar své znalosti a zkušenosti jednoduše a srozumitelně předávat ostatním. Spolupráci s Honzou s radostí doporučuji.

Katka Hronová

People Development and Events @skrz.cz
https://skrz.cz/chcidotymu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS