Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jan Purkert > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Jan Purkert — tvůrce webových stránek na WordPressu, kodér a programátor

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Jan Purkert:
Já si to prohlížím jen občas, zatím jsem v podstatě jen párkrát kouk – já mám ňáký zábrany koukat na sebe, ty fotky a na ty rozhovory – vždy to dělám, abych propagoval knihu a pak se stydím, jak jsem to mohl říct líp, atd. atp. – ale prostě všichni, co znám ty stránky moc chválej! A obdivujou! Vím, že je to obrovská práce a jsem z toho nadšenej, já si zvyknu!

Jáchym Topol

spisovatel
S Janem Purkertem spolupracujeme dlouhodobě, pomáhá nám vytvářet a udržovat weby od menších běžných stránek až po rozsáhlé databázové prezentace. Jeho předností je schopnost kombinovat výrobu, správu a údržbu technického řešení webů s tvorbou obsahu, často na velmi vysoké odborné úrovni. Toto pak ještě korunuje ochota a rychlost, s kterou pracuje a v neposlední řadě i jazyková vybavenost, která se nám osvědčila v mezinárodních projektech.

Ondřej Svoboda

Institut umění – Divadelní ústav
Perfektní spolupráce, zdvořilá a vlídná komunikace, kompletní úprava a navržení webových stránek online-terapie.cz. Jsem naprosto spokojená jak s průběhem spolupráce, tak s výsledkem. Mohu opravdu vřele doporučit.

Tereza Baltag

psycholožka
Spolupráce s Janem Purkertem na návrhu webové prezentace naší společnosti a poté samotné realizaci webových stránek společnosti ENVISYS, probíhala k naší velké spokojenosti. Především bych chtěl vyzdvihnout bezproblémovou komunikaci v průběhu projektu, flexibilitu a rychlost, s jakou byly řešeny naše požadavky a připraveno řešení, které vyhovuje nám a našim zákazníkům. Služby pana Purkerta bych chtěl doporučit všem dalším zákazníkům. Věřím, že další spolupráce na rozvoji webových stránek bude probíhat stejně tak, jako doposud.

Radek Blaško

podnikový poradce
Dvouletou kontinuální spolupráci s Janem Purkertem hodnotím jako velmi přínosnou pro naše jednotlivé projekty, na nichž se podílel, ať již se v počátcích jednalo o vytvoření interaktivního webu European Lighting School, poté plnění jeho obsahu rešeršovanými odbornými texty a jejich překlady, i spolupráci na jednotlivých kapitolách tohoto vzdělávacího programu. Flexibilita a rychlá orientace v předmětných oborech pomohla vedle jeho jazykových schopností celý mezinárodní projekt úspěšně realizovat. Proto jej mohu bez obav doporučit v celé šíři jím poskytovaných služeb.

František Fabián

ČOSDAT
Stránky byly výborně udělané – nemohu než doporučit svého starého kamaráda ještě ze studií a z práce Jana Purkerta; pokud byste někdo měl zájem o opravdu pěkně udělaný web, směle se na něj obraťte.

Jindřich Veselý

překladatel
Využívali jsme služby pana Purkerta v každodenní komunikaci s klienty v několika jazycích. Rád bych ocenil preciznost ve výběru pojmů, rozsah jeho slovníku a styl, se kterým mohl dobře reprezentovat naší společnost. Vysoký standard jeho komunikace byl nehmatatelnou ale významnou výhodou v tak konkurenčním prostředí, v jakém se pohybujeme, kde mnoho záleží na zdvořilém vystupování. Rádi ho tedy doporučujeme jakémukoli dalšímu klientovi.

Daniel López

Eurostars Hotels
Pan Purkert pro nás zajišťoval odborné překlady a texty manuálů technologických zařízení z maďarského jazyka do českého jazyka a taktéž z anglického jazyka do českého jazyka. S překlady jsme byli velmi spokojení, určitě se na pana Purkerta v budoucnosti obrátíme znovu.

Boris Sava

zástupce společnosti Slovenská energetická strojárna,a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS