Doporučení z první ruky

Jan Richter — IT specialista, PC doktor a počítačový poradce


Zobrazuji všech 8 doporučení

Luboš Moravec

Jan Richter je neuvěřitelně ochotný a rychlý. Potřeboval jsem poradit se zapeklitou chybou na počítači mé tchyně, kterou se mi ani po několika hodinách zkoumání nepodařilo odstranit. Jan se na dálku připojil do jejího počítače, vše prozkoumal a fundovaně poradil. S případnými dalšími IT problémy se na Jana znovu rád obrátím. Díky!

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Služeb firmy pana Richtera využívám zhruba 20 let a jsem nadmíru spokojen. Velmi kladně hodnotím odborný přístup, odpovědnost, ochotu a připravenost pomoci a poradit a hlavně operativní řešení problémů ve velmi krátkých lhůtách. Nestalo se mi, že bych se nedovolal pomoci v případně jakýchkoli problémů s počítačem a periferiemi. Na základě svých dlouholetých zkušeností jsem firmu pana Richtera doporučil řadě svých přátel a klientů ke všeobecné spokojenosti.

Dr. Ing. Josef Veselý Ph.D. MBA
soudní znalec v oboru oceňování podniků, daňový poradce
www.taxwaylegal.cz

Pan Richter se mi stará o počítačovou síť přes 9 let. Jeho odbornost a ochota řešit nastalé problémy je na vysoké úrovni. Je velmi ochotný, rychle se dostaví a neodejde, dokud není vše v pořádku. Jeho ceny za opravy, údržbu a případné sestavení nového PC jsou hodně pod cenami jiných servisních středisek. Z tohoto důvodu jsem doporučil p. Richtera dalším svým přátelům, kteří mají větší firmy. I tito jsou nadmíru spokojení.

Vladimír Tišer
tiser@omnium.cz 608 324 382

Dnes ráno jsem zjistil, že mi odepřely poslušnost 2 PC. Obvolal jsem podle inzerce 3 servisní pracoviště, ale nepořídil jsem. Žádný nebyl ochotný i za expresní příplatek přijet na místo a zprovoznit síť. Poslední možnost jsem využil předaný kontakt na p. Richtera, kterého jsem zastihl na cestě k zákazníkovi. Jeho příslib, že se dostaví do 30 min mě nesmírně potěšil. Netrvalo to ani 30 min a do mé firmy se p. Richter dostavil. Po necelých 2 hodinách byly oba PC v naprostém pořádku a ještě jsem dostal zazálohované mé důležité soubory. Odborná a vysoce kvalifikovaná práce IT p. Richtera mě velmi překvapila a kladl jsem si otázku, proč nemohou takto vystupovat i ostatní IT pracovníci? Po předání faktury jsem byl opět překvapen, že si neúčtuje expresní příplatek. Cena byla podle mého názoru o 1/2 nižší než od ostatních. Za takovou práci děkuji a mohu pouze doporučit dále.

Vladimír Motýl
vojenguttner@volny.cz 286 840 182

Pana Jana Richtera jsem využil jako IT konzultanta již po několikáté a ve všech případech jsem byl s jeho prací 100% spokojen. Jeho odborné rady mi usnadnily život. Když první doporučení nezabere, nepoleví a hledá řešení ve spolupráci s dalšími experty tak dlouho, až jej nalezne. Jan Richter je IT specialista snů, bez přehánění!

Jakub Floss

Služby pana Richtera využívám již řadu let a můžu ho vřele doporučit – je rychlý, spolehlivý, levný a hlavně na vysoké odborné úrovni. Neúčtuje si příplatky za víkendové akutní zásahy při zkolabování počítače a dodací lhůty jeho služeb jsou v řádu několika hodin. Stoprocentně doporučuji všem.

Bc. Zuzana Mašková

Pan Richter v naší firmě spravuje software i hardware k naší plné spokojenosti cca 10 let. Můžeme jen doporučit!

L. Girsová
Alfleth Engineering

I přestože se díky svým neobvyklým požadavkům mohu považovat za náročnějšího zákazníka, pan Richter vyhověl ve všem na více než 100 %! Je velmi flexibilní, komunikativní a spravoval mě o všech krocích, což opravdu oceňuji na výbornou. Myslím, že opravdový znak jeho profesionality, je jeho připravenost nahradit nefungující nebo zastaralý komponent prakticky ihned. Byla jsem mile překvapena, že vlastně koupil, přinesl, vyřídil a předal připravené to, co jiní akorát umí zaúkolovat, typu „dojděte si koupit tohle a pak mě zavolejte…“ Už dlouho se mi nestalo, že bych s něčí prací byla natolik spokojena. Příště, až budu mít problém s tvrdohlavou výpočetní technikou, nebudu vůbec váhat, na koho se obrátit.

Martina Holubcová
grafička a ilustrátorka, Praha