Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Richter > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Richter — IT specialista, PC doktor a počítačový poradce

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jan Richter:
Luboš Moravec
Jan Richter je neuvěřitelně ochotný a rychlý. Potřeboval jsem poradit se zapeklitou chybou na počítači mé tchyně, kterou se mi ani po několika hodinách zkoumání nepodařilo odstranit. Jan se na dálku připojil do jejího počítače, vše prozkoumal a fundovaně poradil. S případnými dalšími IT problémy se na Jana znovu rád obrátím. Díky!

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Služeb firmy pana Richtera využívám zhruba 20 let a jsem nadmíru spokojen. Velmi kladně hodnotím odborný přístup, odpovědnost, ochotu a připravenost pomoci a poradit a hlavně operativní řešení problémů ve velmi krátkých lhůtách. Nestalo se mi, že bych se nedovolal pomoci v případně jakýchkoli problémů s počítačem a periferiemi. Na základě svých dlouholetých zkušeností jsem firmu pana Richtera doporučil řadě svých přátel a klientů ke všeobecné spokojenosti.

Dr. Ing. Josef Veselý Ph.D. MBA

soudní znalec v oboru oceňování podniků, daňový poradce
www.taxwaylegal.cz
Pan Richter se mi stará o počítačovou síť přes 9 let. Jeho odbornost a ochota řešit nastalé problémy je na vysoké úrovni. Je velmi ochotný, rychle se dostaví a neodejde, dokud není vše v pořádku. Jeho ceny za opravy, údržbu a případné sestavení nového PC jsou hodně pod cenami jiných servisních středisek. Z tohoto důvodu jsem doporučil p. Richtera dalším svým přátelům, kteří mají větší firmy. I tito jsou nadmíru spokojení.

Vladimír Tišer

tiser@omnium.cz ~ 608 324 382
Dnes ráno jsem zjistil, že mi odepřely poslušnost 2 PC. Obvolal jsem podle inzerce 3 servisní pracoviště, ale nepořídil jsem. Žádný nebyl ochotný i za expresní příplatek přijet na místo a zprovoznit síť. Poslední možnost jsem využil předaný kontakt na p. Richtera, kterého jsem zastihl na cestě k zákazníkovi. Jeho příslib, že se dostaví do 30 min mě nesmírně potěšil. Netrvalo to ani 30 min a do mé firmy se p. Richter dostavil. Po necelých 2 hodinách byly oba PC v naprostém pořádku a ještě jsem dostal zazálohované mé důležité soubory. Odborná a vysoce kvalifikovaná práce IT p. Richtera mě velmi překvapila a kladl jsem si otázku, proč nemohou takto vystupovat i ostatní IT pracovníci? Po předání faktury jsem byl opět překvapen, že si neúčtuje expresní příplatek. Cena byla podle mého názoru o 1/2 nižší než od ostatních. Za takovou práci děkuji a mohu pouze doporučit dále.

Vladimír Motýl

vojenguttner@volny.cz ~ 286 840 182
Pana Jana Richtera jsem využil jako IT konzultanta již po několikáté a ve všech případech jsem byl s jeho prací 100% spokojen. Jeho odborné rady mi usnadnily život. Když první doporučení nezabere, nepoleví a hledá řešení ve spolupráci s dalšími experty tak dlouho, až jej nalezne. Jan Richter je IT specialista snů, bez přehánění!

Jakub Floss

Služby pana Richtera využívám již řadu let a můžu ho vřele doporučit – je rychlý, spolehlivý, levný a hlavně na vysoké odborné úrovni. Neúčtuje si příplatky za víkendové akutní zásahy při zkolabování počítače a dodací lhůty jeho služeb jsou v řádu několika hodin. Stoprocentně doporučuji všem.

Bc. Zuzana Mašková

Pan Richter v naší firmě spravuje software i hardware k naší plné spokojenosti cca 10 let. Můžeme jen doporučit!

L. Girsová

Alfleth Engineering
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS