Doporučení z první ruky

Ing. Jan Rybařík — full-stack vývojář webových aplikací a tvůrce webů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

S Honzou Rybaříkem spolupracuji od roku 2017. Je hlavní vývojář vzdělávacího portálu Digiskills.cz. Nejvíce na něm oceňuji klid, profesionalitu a především pak přesah do dalších oblastí. Nejen, že skvěle ovládá „to, za co je placen“, ale díky jeho dalším znalostem z oblastí UX, digitální analytiky, zpracování dat, AI, ... jsme schopni vždy hledat optimální řešení pro mnohdy zběsilé nápady nás či našich klientů. Honza je skvělým parťákem od nápadu přes spolutvorbu zadání až po doručení výsledku, který nám vždy skvěle odprezentuje, případně k němu připojí videonávod.

Sám pracuji v IT už skoro 20 let a musím říct, že za tu dobu jsem se setkal jen s minimem lidí, kteří byli takoví profesionálové, jako je Jan Rybařík. Počínaje tím, že nám vždy vyšel vstříc, přes rychlou a špičkovou práci a konče skvělou komunikací. Pana Rybaříka a firmu Onemark vřele doporučuji a těším se na naši další spolupráci.

Jiří Mareš
TJ Sokol Stodůlky
www.sokolstodulky.cz

S panem Ing. Janem Rybaříkem spolupracuji již několik let. Spolupráce s ním je vždy velmi profesionální, efektivní a rychlá. Dokáže perfektně připravit řešení na míru potřebám klienta s věcným odůvodněním několika variant. Využití služeb pana Rybaříka můžu vřele doporučit.

Spolupráci s Ing. Janem Rybaříkem, a tedy s celou společností onemark.cz, mohu vřele doporučit. Již několikátým rokem nám spravují webové stránky, které pan Rybařík sám navrhl, a komunikace je vždy věcná, rychlá a vstřícná. Samozřejmostí jsou obrázkové návody či video návody, se kterými je následná práce jasná a jednoduchá. Vždy jsme dokázali najít rychlé a efektivní řešení, při nichž je vidět, že pan Rybařík má bohaté zkušenosti a vede opravdu kvalitní proklientský přístup. Těšíme se na další spolupráci, společnost onemark.cz je náš nejoblíbenější dodavatel.

Mgr. Tereza Zemanová
vedoucí kanceláře
www.advokatizak.cz

Klienty pana Rybaříka jsme již několik let. Za tu dobu pro nás vytvořil dva weby beves.cz a ploty.la. Veškeré naše požadavky dokázal zajistit k naší úplné spokojenosti. Především musím vyzdvihnout rychlost a kvalitu provedené práce.

Jana Brýdlová
www.beves.cz ploty@beves.cz 603 837 776

Pan Rybařík pro nás pracuje na portále Easytask. Od programátora očekávám, že mi design a nápady převede do praxe, což je přesně to, o co se bravurně pan Rybařík stará. Oceňuji zejména vysokou flexibilitu (když je potřeba „máknout“, vždy se domluvíme) a vynikající cenové podmínky. Pan Rybařík s kolegy v Onemark strčí do kapsy kdejaké předražené IT firmy.

Michael Illa
realizátor projektů ef1.cz, easytask.cz

S Ing. Janem Rybaříkem naše společnost spolupracuje více jak tři roky. Naše požadavky jsou řešeny rychle a ochotně, je nám vždy nabídnuto více variant vč. vysvětlení. Konečné řešení bylo vždy vytvořeno k naší spokojenosti s ohledem na charakter služeb, které naše nezisková společnost poskytuje. Z naší strany 100% spokojenost.

Mgr. Alena Stieberová
www.skp-centrum.cz

Spolupráce s Onemark byla skvělá! Vytvářeli jsme spolu kompletní redesign webu, který ve výsledku perfektně splňuje požadavky klienta. Přístup Onemark byl precizní, flexibilní a dokázali si hravě poradit se všemi nástrahami, jež takový náročný projekt představuje. Vždy dokázali přijít s elegantním řešením, které se původně zdálo jako neřešitelný problém. A právě proto se těšíme na další spolupráci u budoucích projektů.

Luděk Wellart

Začátek spolupráce se společností Onemark se pojí i se začátky naší společnosti a otevření nových kanceláří v Ústí nad Orlicí. Společnost Peng samozřejmě potřebovala mít své technické zázemí i na poli IT, proto jsme se obrátili na pana Rybaříka. S výslednou podobou, rychlostí vypracování a diskuzí nad vzhledem a funkčností naší kalkulačky a našich webových stránek jsme byli nadmíru spokojeni. Naše představy splnil na 100 %. Stejně tak nám velmi pomáhá servis Onemarku, např. při zakládání nových emailových schránek pro naše nové zaměstnance a spolupracovníky. Nikdy nevznikl žádný zádrhel nebo prodlení a to se v dnešní uspěchané době cení nejvíce. Společnost Onemark je pro nás nepostradatelný partner.

Daniel Šopa

Ve výběrovém řízení jsme pro spolupráci na tvorbě webových stránek vybrali firmu pana ing. Rybaříka, Onemark. Toto se ukázalo jako výborná volba. S potěšením mohu konstatovat, že nebyl žádný problém, který by nebyli ochotni a hlavně schopni řešit, a to prakticky do druhého dne. Sami přišli se zajímavými řešeními, vyškolili nás v operativním řízení webových stránek a přesto, že náš hlavní společný úkol skončil, mohu se na ně kdykoliv obrátit s dotazy a nikdy nejsem odmítnuta.

RNDr. Ludmila Ludvíková
www.stepa.cz