Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Rybařík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Rybařík — full-stack vývojář webových aplikací a tvůrce webů

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. Jan Rybařík:
Spolupráci s Ing. Janem Rybaříkem, a tedy s celou společností onemark.cz, mohu vřele doporučit. Již několikátým rokem nám spravují webové stránky, které pan Rybařík sám navrhl, a komunikace je vždy věcná, rychlá a vstřícná. Samozřejmostí jsou obrázkové návody či video návody, se kterými je následná práce jasná a jednoduchá. Vždy jsme dokázali najít rychlé a efektivní řešení, při nichž je vidět, že pan Rybařík má bohaté zkušenosti a vede opravdu kvalitní proklientský přístup. Těšíme se na další spolupráci, společnost onemark.cz je náš nejoblíbenější dodavatel.

Mgr. Tereza Zemanová

vedoucí kanceláře
www.advokatizak.cz
Pan Rybařík pro nás pracuje na portále Easytask. Od programátora očekávám, že mi design a nápady převede do praxe, což je přesně to, o co se bravurně pan Rybařík stará. Oceňuji zejména vysokou flexibilitu (když je potřeba „máknout“, vždy se domluvíme) a vynikající cenové podmínky. Pan Rybařík s kolegy v Onemark strčí do kapsy kdejaké předražené IT firmy.

Michael Illa

realizátor projektů ef1.cz, easytask.cz
S Ing. Janem Rybaříkem naše společnost spolupracuje více jak tři roky. Naše požadavky jsou řešeny rychle a ochotně, je nám vždy nabídnuto více variant vč. vysvětlení. Konečné řešení bylo vždy vytvořeno k naší spokojenosti s ohledem na charakter služeb, které naše nezisková společnost poskytuje. Z naší strany 100% spokojenost.

Mgr. Alena Stieberová

www.skp-centrum.cz
Spolupráce s Onemark byla skvělá! Vytvářeli jsme spolu kompletní redesign webu, který ve výsledku perfektně splňuje požadavky klienta. Přístup Onemark byl precizní, flexibilní a dokázali si hravě poradit se všemi nástrahami, jež takový náročný projekt představuje. Vždy dokázali přijít s elegantním řešením, které se původně zdálo jako neřešitelný problém. A právě proto se těšíme na další spolupráci u budoucích projektů.

Luděk Wellart

Začátek spolupráce se společností Onemark se pojí i se začátky naší společnosti a otevření nových kanceláří v Ústí nad Orlicí. Společnost Peng samozřejmě potřebovala mít své technické zázemí i na poli IT, proto jsme se obrátili na pana Rybaříka. S výslednou podobou, rychlostí vypracování a diskuzí nad vzhledem a funkčností naší kalkulačky a našich webových stránek jsme byli nadmíru spokojeni. Naše představy splnil na 100 %. Stejně tak nám velmi pomáhá servis Onemarku, např. při zakládání nových emailových schránek pro naše nové zaměstnance a spolupracovníky. Nikdy nevznikl žádný zádrhel nebo prodlení a to se v dnešní uspěchané době cení nejvíce. Společnost Onemark je pro nás nepostradatelný partner.

Daniel Šopa

Ve výběrovém řízení jsme pro spolupráci na tvorbě webových stránek vybrali firmu pana ing. Rybaříka, Onemark. Toto se ukázalo jako výborná volba. S potěšením mohu konstatovat, že nebyl žádný problém, který by nebyli ochotni a hlavně schopni řešit, a to prakticky do druhého dne. Sami přišli se zajímavými řešeními, vyškolili nás v operativním řízení webových stránek a přesto, že náš hlavní společný úkol skončil, mohu se na ně kdykoliv obrátit s dotazy a nikdy nejsem odmítnuta.

RNDr. Ludmila Ludvíková

www.stepa.cz
Na tvorbě webových stránek jsme spolupracovali s panem Rybaříkem z firmy onemark.cz. S potěšením mohu říct, že jsme s jeho službami nadmíru spokojeni. Pan Rybařík vždy ochotně přišel a řešil s námi konkrétně každý problém, zaškolil nás v administraci a i po zrealizování webu se na něj mohu vždy obrátit s dotazy. Naše spolupráce pokračuje nadále.

Anežka Langrová

www.etape.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS