Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jan Šamárek

Bc. Jan Šamárek

finanční poradce

Bc. Jan Šamárek
Bc. Jan Šamárek - logo

Postarám se o vaše finanční zdraví.

A nejsem na to sám. Společně se svou kolegyní Terezou Valentovou vám lidsky vysvětlíme veškeré otázky týkající se financí. Zjistíme, co je pro vás nejvýhodnější, a na základě analýzy sjednáme hypotéku, úvěr, pojištění a mnoho dalšího. Jelikož spolupracujeme s profesionálním advokátem a realitním makléřem, zprostředkovaně vám také pomůžeme v oblasti práva a realit.

  • Spoření a investice – ať už chcete šetřit na dům, nové auto nebo dětem, společně smlouvy vyjednáme tak, aby pro vás byly co nejvýhodnější. Prezentaci vždy děláme srozumitelně a ukazujeme vše na příkladech.
  • Hypotéky – postaráme se kompletně o vaši hypotéku, zastřešíme celý proces, takže nebudete muset obíhat banky a marnit čas na pobočkách.
  • Úvěry – seženeme vám úvěr, se kterým minimálně přeplatíte.
  • Pojištění – zabezpečíme vaši rodinu před úrazem, nemocí či poškozením majetku.

Už dříve jsem si uvědomil, že chci lidem pomáhat, a jelikož lidskou pohodu zásadně ovlivňuje zdraví a hojnost v peněžence, zaměřil jsem se na finance. Zázemí jsem postupně našel u společnosti Broker Consulting, kterou považuji za špičku v oboru.

Certifikáty a osvědčení:

Certifikát – investiční specialista seniorAbsolvování kurzu pro investiční specialistyOsvědčení o odborné způsobilostiOsvědčení o absolvování odborné zkouškyCertifikát – specialista pojišťovnictví
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; zejména Opava a Ostrava

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce?

  1. Zavoláme si – během telefonátu si ujasníme, s čím potřebujete pomoci. Domluvíme se, kdy a kde se potkáme.
  2. Sejdeme se – při osobní schůzce si dáme vaši situaci do kontextu. Jaké jsou vaše plány, vize, práce, zázemí, příjmy, výdaje? Budeme vám naslouchat a doptávat se. Úvodní schůzka běžně zabere 1 až 2 hodiny.
  3. Představíme vám návrh řešení – odprezentujeme vám nejvýhodnější produkty, které řeší vaše konkrétní potřeby. Budete přesně vědět, co je na co a kolik to stojí.
  4. Realizujeme – po odsouhlasení připravíme smlouvy a vše za vás vyřídíme. Používáme biometrické podpisy: zabezpečují správnost a rychlost zpracování v bankách/pojišťovnách i celé schůzky.
  5. Staráme se – budeme s vámi v pravidelném kontaktu. Cokoliv budete potřebovat, jsme tu pro vás.

Kontaktní informace

Bc. Jan Šamárek [ mapka ]
kancelář Broker Consulting
Olomoucká 3
Opava (Moravskoslezský kraj)
746 01
Mobil:737 651 448
Email:jan.samarek@bcas.cz
Web:jansterezou.cz
Facebook:Facebook jansterezou
:05874696

Doporučení z první ruky

Jsem herec a zpěvák na volné noze. Hraji po celé republice. Nevím dne ani hodiny, kdy mi odejde hlas, někdo nezaplatí gáži, vyteče olej z auta… Kvalitní finanční poradenství, plán rezerv i investic je při mém životním stylu nadmíru důležitý. A v tom mi už pár let skvěle pomáhají Honza s Terkou. Bez váhání je všem doporučuji.
Lukáš Adam

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS