Bc. Jan Šamárek

finanční poradce

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; zejména Opava a Ostrava

Postarám se o vaše finanční zdraví.

A nejsem na to sám. Společně se svou kolegyní Terezou Valentovou vám lidsky vysvětlíme veškeré otázky týkající se financí. Zjistíme, co je pro vás nejvýhodnější, a na základě analýzy sjednáme hypotéku, úvěr, pojištění a mnoho dalšího. Jelikož spolupracujeme s profesionálním advokátem a realitním makléřem, zprostředkovaně vám také pomůžeme v oblasti práva a realit.

  • Spoření a investice – ať už chcete šetřit na dům, nové auto nebo dětem, společně smlouvy vyjednáme tak, aby pro vás byly co nejvýhodnější. Prezentaci vždy děláme srozumitelně a ukazujeme vše na příkladech.
  • Hypotéky – postaráme se kompletně o vaši hypotéku, zastřešíme celý proces, takže nebudete muset obíhat banky a marnit čas na pobočkách.
  • Úvěry – seženeme vám úvěr, se kterým minimálně přeplatíte.
  • Pojištění – zabezpečíme vaši rodinu před úrazem, nemocí či poškozením majetku.

Už dříve jsem si uvědomil, že chci lidem pomáhat, a jelikož lidskou pohodu zásadně ovlivňuje zdraví a hojnost v peněžence, zaměřil jsem se na finance. Zázemí jsem postupně našel u společnosti Broker Consulting, kterou považuji za špičku v oboru.

Certifikáty a osvědčení

Certifikát – investiční specialista senior Absolvování kurzu pro investiční specialisty Osvědčení o odborné způsobilosti Osvědčení o absolvování odborné zkoušky Certifikát – specialista pojišťovnictví
Zobrazit všech 6 náhledů

Jak probíhá spolupráce?

  1. Zavoláme si – během telefonátu si ujasníme, s čím potřebujete pomoci. Domluvíme se, kdy a kde se potkáme.
  2. Sejdeme se – při osobní schůzce si dáme vaši situaci do kontextu. Jaké jsou vaše plány, vize, práce, zázemí, příjmy, výdaje? Budeme vám naslouchat a doptávat se. Úvodní schůzka běžně zabere 1 až 2 hodiny.
  3. Představíme vám návrh řešení – odprezentujeme vám nejvýhodnější produkty, které řeší vaše konkrétní potřeby. Budete přesně vědět, co je na co a kolik to stojí.
  4. Realizujeme – po odsouhlasení připravíme smlouvy a vše za vás vyřídíme. Používáme biometrické podpisy: zabezpečují správnost a rychlost zpracování v bankách/pojišťovnách i celé schůzky.
  5. Staráme se – budeme s vámi v pravidelném kontaktu. Cokoliv budete potřebovat, jsme tu pro vás.
Bc. Jan Šamárek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Jan Šamárek [ mapka ]
kancelář Broker Consulting
Olomoucká 3
Opava (Moravskoslezský kraj)
746 01
Mobil:737 651 448
Email:jan.samarek@bcas.cz
Web:jansterezou.cz
Facebook:jansterezou
IČ:05874696

Doporučení
z první ruky

S Janem a Terezou jsme měli čest řešit naši stávající hypotéku. Píšu čest, protože jejich jednání, se kterým jsem se na první schůzce setkala, se zásadně lišilo od běžných bankovních poradců. Nikdo vás nikde nechce upsat, nechce zbytečné informace, naopak je vám nasloucháno a cítíte, že vaše hodnoty jsou respektovány. Výsledkem je perfektní nabídka a řešení šité téměř na míru. Vždy jsem k lidem v tomto oboru měla negativní vztah a snažila se vše od hypotéky až po všechna pojištění, řešit sama. To se nyní změnilo a kudy chodím, služby Jana a Terezy doporučuji všemi deseti.

Mgr. Gordana Raková

překladatelka, tlumočnice a lektorka ruského a polského jazyka