Doporučení z první ruky

Jan Tichý — grafický a motion designér, webdesignér a portrétní fotograf


Zobrazuji všech 10 doporučení

Pana Tichého mohu jedině doporučit. Jeho práce je rychlá a kvalitní za přijatelnou cenu. Komunikace s panem Tichým probíhala bezproblémově a bez prodlev.

Mgr. Jan Wesselý
advokát

Velmi příjemná a profesionální spolupráce. Na základě vstupních informací proběhlo rámcové nacenění a domluva termínu dodání. V tomto ohledu vše sedělo. Grafická a animační práce velmi dobrá. Konkrétně jsme vytvářeli animaci mapy do reklamního videa klienta.

Jan Makalouš
head a kreativa
www.bworkmedia.cz

Během dlouholeté spolupráce se pan Tichý se projevil jako velký profesionál v oblasti image fotografií, grafiky, ale i jako takový náš marketingový poradce. A stále nás dokáže něčím překvapit.

Ing. Veronika Ježková
ředitelka, Albertov Rental Apartments
www.albertov.eu
Zbyšek Nádeník

Honza je vynikající profesionál s výbornou komunikací a proaktivitou, která se vidí málokdy. Honzovým darem je schopnost při focení upozadit svou osobu a dát veškerý prostor focené osobě. Tuto dovednost vnímám jako velmi podstatnou pro nafocení profesionálních portrétních fotek.

Zbyšek Nádeník
návrhář a konzultant webů
Ing. Martin Perlík

Že budu mít skvělé fotky, to jsem čekal. Ale že samotné focení bude veselá akce, která mi prosvětlí celý den? To pro mě bylo velmi příjemné překvapení, po kterém objednané fotky byly třešničkou na velmi chutném dortu.

Ing. Martin Perlík
autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce rodinných domů a bytů

Honza Tichý je profesionál každým coulem. Naše akce měla nabitý program a probíhala souběžně na několika lokacích. Přesto Honza zachytil všechny důležité momenty. Ohromující byla rychlost zpracování, do 24 hodin jsem měl v emailu přes stovku pečlivě vytříděných fotografií, jedna hezčí než druhá.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
navolnenoze.cz/prezentace/robert-vlach/

Využili jsme služeb Jana Tichého k focení firemního managementu. Výsledkem příjemné, profesionální a trpělivé spolupráce jsou velice povedené fotky, za které ještě jednou děkujeme.

Monika Hubená
Office Manager, ARX Equity Partners
https://www.arxequity.com/cz/

Focení vedoucích činitelů společnosti není vždy jednoduchou záležitostí. Jan Tichý svou zkušeností a uměním fotografie dokázal z běžně fádních fotek členů managementu udělat krásné fotografie.

Jiří Hiemer
Marketing Manager, Albatros Media

Pana Tichého jako firemního fotografa rozhodně doporučuji všem. Spolupráce s ním byla velice příjemná, profesionální a fotografie předčily naše očekávání. Velice oceňuji také bezproblémovou komunikaci a ochotu vyjít vstříc všem našim požadavkům.

Zuzana Kozáčková
Marketing Professional, CompuGroup Medical

Výsledné fotografie pana Tichého překročily naše očekávání a přání. Navíc musím vyzdvihnout jeho osobní přístup a empatii vůči kolegům, kteří byli z focení nervózní.

Jana Machourková
Marketing and Communication Manager, MAN Truck & Bus