Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Tichý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Tichý — portrétní fotograf

Zobrazuji č. 110 z celkem 25 doporučení prezentace Mgr. Jan Tichý:
Pavel Minář
Focení je můj koníček. Ale jenom pokud jsem za fotoaparátem. Když jsem před fotoaparátem a někdo mě fotí, je to horší než návštěva zubaře. A toto jsem také řekl Honzovi, když jsem přišel k němu do ateliéru. Jenom se pousmál a řekl, že tohle tvrdí každý, ale vždy to dobře dopadlo. A měl pravdu. Nejenže jsou výsledné profilové fotografie perfektní, ale Honza je i neskutečně rychlý a precizní (potřeboval jsem několik různých variant fotografií). Snad nejlepším hodnocením jeho práce je to, že během deseti minut, co jsem si změnil fotku na Facebooku, se mi ozvali tři známí a chtěli na Honzu kontakt.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Klára Kawuloková
Nejsem zrovna fotící tip, takže jsem šla na domluvenou schůzku s Honzou lehce nervózní. Během chvilky ze mě ale všechno spadlo a focení profilových snímků probíhalo velmi pohodově, v přátelské a uvolněné atmosféře. Honza je milý, klidný a hlavně je neskutečně rychlý. Fotky k nahlédnutí jsem měla snad druhý den a konečný výsledek chvilku na to. Za mě naprostá spokojenost jak s přístupem ke klientům, tak výsledkem.

Klára Kawuloková

virtuální asistentka a pořadatelka eventů
David Karban
Před focením jsem se obával, jestli to nedopadne jako obvykle, fotky s křečovitým a umělým úsměvem, případně bez něj. Díky Honzově lidském přístupu to ale nakonec nebyl problém. Během focení jsem se dokázal uvolnit a ve výsledku jsem byl překvapen, jak dobře také mohu na fotkách vypadat. Honzu jednoznačně doporučím každému v mém okolí, kdo bude hledat profesionálního fotografa.

David Karban

certifikovaný Amazon AWS cloud specialista, konzultant a lektor
Zbyšek Nádeník
Honza je vynikající profesionál s výbornou komunikací a proaktivitou, která se vidí málokdy. Honzovým darem je schopnost při focení upozadit svou osobu a dát veškerý prostor focené osobě. Tuto dovednost vnímám jako velmi podstatnou pro nafocení profesionálních portrétních fotek. Honzo, díky za super spolupráci. Focení s Tebou byla zábava!

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Robert Vlach
Honza Tichý je profesionál každým coulem a tomu odpovídá i kvalita jeho práce. Požádal jsem jej o focení na velkém víkendovém setkání 80 nezávislých expertů, které jsme pořádali v červnu 2011 ve Valticích. Akce měla nabitý program a probíhala souběžně na několika lokacích. Přesto se Honzovi podařilo zachytit všechny důležité momenty. Pořídil krásné fotky, které dokonale vystihují atmosféru na místě setkání. Ohromující byla rovněž rychlost, s jakou Honza dodal prvotřídní výsledek. Do 24 hodin jsem měl v emailu přes stovku pečlivě vytříděných fotografií, jedna hezčí než druhá. Na základě této bezvadné spolupráce tedy mohu fotografa Honzu Tichého jedině vřele doporučit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
PharmDr. Margit Slimáková
Honzo, moc díky za nádherné fotky! Hned po jejich dodání jsem všechny své původní fotografie okamžitě nahradila těmi od Tebe a je jisté, že v případě potřeby jakékoliv aktualizace opět ráda požádám o Tvé služby.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Již delší dobu jsem přemýšlela o focení u profesionála, a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Honzu Tichého. Spolupráce s ním byla velmi příjemná. Kromě jeho skvělých dovedností jako fotografa si velmi cením Honzovy schopnosti naslouchat. Jak během focení tak při následných retuších vždy respektoval má přání a vytvořil tak fotky, které mě budou výborně prezentovat a ještě mi dělají velkou radost :)

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Dominika Špačková
Skvělý portrét do 3 dnů! Honzovo heslo, podle kterého pracuje, platí. Ve středu na focení a v pátek 30 fotografií, ze kterých lze vybírat. A z těch 30 je velmi dobře použitelných 10! Už dlouho mě nikdo nepřekvapil takovou kvalitou práce.

Dominika Špačková

byznys konzultantka pro efektivní podnikání
Ing. Martin Perlík
Že budu mít skvělé fotky, to jsem čekal. Ale že samotné focení bude veselá akce, která mi prosvětlí celý den? To pro mě bylo velmi příjemné překvapení, po kterém objednané fotky byly třešničkou na velmi chutném dortu.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Aleksandra Stojanovik
S fotkami Jana Tichého jsem nadmíru spokojena, už dlouho jsem neměla tak krásné fotky a ani náhodou se nemůžou samozřejmě porovnat se všemi dřívějšími fotkami do pasu nebo občanského průkazu, které se nikdy nepovedly. Už jsem si odvykla mít hezké fotky a teď konečně je to tady. Fotograf při jejich focení dal vše ze sebe, aby udělal tu nejlepší možnou práci, a nemůže to být bez výsledku. Moc děkuji.

Aleksandra Stojanovik

lektorka angličtiny
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS