Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Tichý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Tichý — portrétní fotograf

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Jan Tichý:
Pavel Minář
Focení je můj koníček. Ale jenom pokud jsem za fotoaparátem. Když jsem před fotoaparátem a někdo mě fotí, je to horší než návštěva zubaře. A toto jsem také řekl Honzovi, když jsem přišel k němu do ateliéru. Jenom se pousmál a řekl, že tohle tvrdí každý, ale vždy to dobře dopadlo. A měl pravdu. Nejenže jsou výsledné profilové fotografie perfektní, ale Honza je i neskutečně rychlý a precizní (potřeboval jsem několik různých variant fotografií). Snad nejlepším hodnocením jeho práce je to, že během deseti minut, co jsem si změnil fotku na Facebooku, se mi ozvali tři známí a chtěli na Honzu kontakt.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Mgr. Vítězslav Válka
S Honzou jsem měl tu příležitost spolupracovat v jedné z předchozích firem a musím říct, že hluboce uznávám jeho pečlivost a svědomitost. Ať už dělá cokoliv, bude to vždy dobře odvedená práce.

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Honzu Tichého jsem znala ze setkání pražského klubu Volnonožců, které skvěle a profesionálně fotí už skoro rok. Když jsem potřebovala nové fotky pro své webové stránky, obrátila jsem se právě na něj. Focení probíhalo ve velmi přátelské atmosféře. A s výsledkem jsem moc spokojená. Honzovy fotky fakt mají duši. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na autentický marketing a psychologii podnikání
David Karban
Před focením jsem se obával, jestli to nedopadne jako obvykle, fotky s křečovitým a umělým úsměvem, případně bez něj. Díky Honzově lidském přístupu to ale nakonec nebyl problém. Během focení jsem se dokázal uvolnit a ve výsledku jsem byl překvapen, jak dobře také mohu na fotkách vypadat. Honzu jednoznačně doporučím každému v mém okolí, kdo bude hledat profesionálního fotografa.

David Karban

specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor
Zbyšek Nádeník
Honza je vynikající profesionál s výbornou komunikací a proaktivitou, která se vidí málokdy. Honzovým darem je schopnost při focení upozadit svou osobu a dát veškerý prostor focené osobě. Tuto dovednost vnímám jako velmi podstatnou pro nafocení profesionálních portrétních fotek. Honzo, díky za super spolupráci. Focení s Tebou byla zábava!

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Robert Vlach
Honza Tichý je profesionál každým coulem a tomu odpovídá i kvalita jeho práce. Požádal jsem jej o focení na velkém víkendovém setkání 80 nezávislých expertů, které jsme pořádali v červnu 2011 ve Valticích. Akce měla nabitý program a probíhala souběžně na několika lokacích. Přesto se Honzovi podařilo zachytit všechny důležité momenty. Pořídil krásné fotky, které dokonale vystihují atmosféru na místě setkání. Ohromující byla rovněž rychlost, s jakou Honza dodal prvotřídní výsledek. Do 24 hodin jsem měl v emailu přes stovku pečlivě vytříděných fotografií, jedna hezčí než druhá. Na základě této bezvadné spolupráce tedy mohu fotografa Honzu Tichého jedině vřele doporučit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
PharmDr. Margit Slimáková
Honzo, moc díky za nádherné fotky! Hned po jejich dodání jsem všechny své původní fotografie okamžitě nahradila těmi od Tebe a je jisté, že v případě potřeby jakékoliv aktualizace opět ráda požádám o Tvé služby.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Bc. Zuzana Bartůšková
Honza nám dělal portrétní fotografie na nový firemní web. Měla jsem z focení trochu obavy, protože jsem vždy na fotkách vypadala hrozně. Ale fotky od Honzy dopadly výborně. Byla jsem velmi mile překvapená a nakonec jsem chtěla více fotek než bylo původně objednáno, abych měla i na jiné příležitosti. Focení probíhalo v příjemné a pohodové atmosféře. Honzovy služby vřele doporučuji.

Bc. Zuzana Bartůšková

daňový poradce a účetní specialista
Doposud jsem používal jen výřezy z dovolené, případně unavené obličeje z průkazek. Velmi nevhodné. Teď to má šťávu. Nad svými fotografiemi od Jana Tichého jsem si uvědomil, jak mne asi vidí mí (i potenciální) klienti. Jsem rád, že fotografie jsou věrné a hodně říkají. Koneckonců, vznikly naší spoluprací, která byla velmi dobrá. Rád jsem se s Janem Tichým fotografoval a rád ho doporučuji.

Ing. Tibor Kovalský

IT projektový manažer, konzultant, specialista na kvalitu a řízení rizik
www.tibis.eu ~ tibor.kovalsky@tibis.eu ~ 724 591 704
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Již delší dobu jsem přemýšlela o focení u profesionála, a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Honzu Tichého. Spolupráce s ním byla velmi příjemná. Kromě jeho skvělých dovedností jako fotografa si velmi cením Honzovy schopnosti naslouchat. Jak během focení tak při následných retuších vždy respektoval má přání a vytvořil tak fotky, které mě budou výborně prezentovat a ještě mi dělají velkou radost :)

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS