Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Tichý > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Tichý — portrétní fotograf

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Jan Tichý:
Dominika Špačková
Skvělý portrét do 3 dnů! Honzovo heslo, podle kterého pracuje, platí. Ve středu na focení a v pátek 30 fotografií, ze kterých lze vybírat. A z těch 30 je velmi dobře použitelných 10! Už dlouho mě nikdo nepřekvapil takovou kvalitou práce.

Dominika Špačková

poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky
Ing. Martin Perlík
Že budu mít skvělé fotky, to jsem čekal. Ale že samotné focení bude veselá akce, která mi prosvětlí celý den? To pro mě bylo velmi příjemné překvapení, po kterém objednané fotky byly třešničkou na velmi chutném dortu.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Aleksandra Stojanovik
S fotkami Jana Tichého jsem nadmíru spokojena, už dlouho jsem neměla tak krásné fotky a ani náhodou se nemůžou samozřejmě porovnat se všemi dřívějšími fotkami do pasu nebo občanského průkazu, které se nikdy nepovedly. Už jsem si odvykla mít hezké fotky a teď konečně je to tady. Fotograf při jejich focení dal vše ze sebe, aby udělal tu nejlepší možnou práci, a nemůže to být bez výsledku. Moc děkuji.

Aleksandra Stojanovik

lektorka angličtiny
Tomáš Šimík, DiS.
Honza Tichý je vynikající osobnost a úspěšně to dokáže promítnout do svých fotografií. Znám ho od nejmladších let a vždy u sebe pěstoval vlastnosti jako vyvážený smysl pro celek i detail, klidnou, ale neústupnou vůli rozvíjet své schopnosti a jemu vlastní specifický estetický cit. Proto jsem si ho vybral jako fotografa naší svatby a lépe jsem ani udělat nemohl. Dokázal focení výborně a přitom nenásilně zorganizovat, od rána do večera fotil všechno, co se svatbou souviselo a o dva dny později poslal výběr 229 skvělých fotek z 800 nafocených. I díky němu se pro nás svatba stala takovou, jakou jsme si ji přáli mít a má žena se mi po shlédnutí jeho fotek líbí ještě více :-)

Tomáš Šimík, DiS.

copywriter a básník
Mgr. Renáta Sobolevičová
Pana Tichého jsem vyhledala zatím pouze za účelem zhotovení profesní fotografie, ovšem výsledkem jsem byla nadšena. Chcete-li živý a reprezentativní portrét, který zachytí vaši podstatu, pak je tento profesionál ideální volbou. Focení proběhlo ve zcela nenucené atmosféře a celkový průběh zakázky byl velmi rychlý a přehledný.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
Z fotek jsem nadšená, jsou opravdu velmi zdařilé, mají duši. Nikdy jsem netušila, že dokážu já, která při jakémkoliv focení trpí, mít takové krásné fotografie. Celé focení bylo velmi příjemné, a ta atmosféra se odrazila i na fotografiích. Fotky koneckonců dělají reklamu samy, u známých měly úspěch a všem se líbí.

Iva Necidová

Honzu jsem znala z pražských setkání Volnonožců, takže když začal ve spolupráci s vizážistkou Olgou Rochowanskou nabízet fotobalíček, byla jsem okamžitě pro. Oba jsou velmi příjemní a ochotní, prostě profesionálové s nimiž je radost spolupracovat. Fotky se všem moc líbí a vypadají dobře i jako ikonky v sociálních sítích.

Johanka Piskovská

překladatelka a korektorka angličtiny a češtiny
Spolupráce s panem fotografem byla velmi příjemná, a to jak v ateliéru, tak při pořizování fotek v terénu. S komunikací a dochvilností také nebyl problém, pan fotograf je velice vstřícný a ochotný. Fotky se mi moc líbí a určitě jsem s panem Tichým nefotila naposledy.

Katarina Maruškinová

Měli jsme opravdu štěstí, že jsme si pro zvěčnění konvalidace našeho sňatku zvolili právě pana fotografa Jana Tichého. Pan Tichý předvedl vysoce profesionální práci fotografa obohacenou o cit pro událost. Ve svých fotografiích dokázal zachytit nejenom krásné prostory kostela sv. Jiljí, ale výborně dokázal zachytit naše emoce. Za to mu patří naše veliké díky.

manželé Stillerovi

Delší dobu jsme hledali portrétního fotografa, kterému bychom mohli důvěřovat. Jsme rádi, že jsme potkali Jana Tichého, který zachytil nejen naši náladu, ale věrně i naše charaktery. Celé fotografování probíhalo v příjemné atmosféře a bylo velmi zábavné. Jan je nejen profesionální fotograf, který zná své řemeslo, ale i skvělý člověk. Děkujeme za tuto zkušenost a doufáme, že i v budoucnu budou všechna fotografování taková.

Anna a Branko

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS