Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Tichý > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Tichý — portrétní fotograf

Zobrazuji č. 1120 z celkem 25 doporučení prezentace Mgr. Jan Tichý:
Honza nám dělal portrétní fotografie na nový firemní web. Měla jsem z focení trochu obavy, protože jsem vždy na fotkách vypadala hrozně. Ale fotky od Honzy dopadly výborně. Byla jsem velmi mile překvapená a nakonec jsem chtěla více fotek než bylo původně objednáno, abych měla i na jiné příležitosti. Focení probíhalo v příjemné a pohodové atmosféře. Honzovy služby vřele doporučuji.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz ~ 723 788 363
Tomáš Šimík, DiS.
Honza Tichý je vynikající osobnost a úspěšně to dokáže promítnout do svých fotografií. Znám ho od nejmladších let a vždy u sebe pěstoval vlastnosti jako vyvážený smysl pro celek i detail, klidnou, ale neústupnou vůli rozvíjet své schopnosti a jemu vlastní specifický estetický cit. Proto jsem si ho vybral jako fotografa naší svatby a lépe jsem ani udělat nemohl. Dokázal focení výborně a přitom nenásilně zorganizovat, od rána do večera fotil všechno, co se svatbou souviselo a o dva dny později poslal výběr 229 skvělých fotek z 800 nafocených. I díky němu se pro nás svatba stala takovou, jakou jsme si ji přáli mít a má žena se mi po shlédnutí jeho fotek líbí ještě více :-)

Tomáš Šimík, DiS.

copywriter a básník
Mgr. Renáta Sobolevičová
Pana Tichého jsem vyhledala zatím pouze za účelem zhotovení profesní fotografie, ovšem výsledkem jsem byla nadšena. Chcete-li živý a reprezentativní portrét, který zachytí vaši podstatu, pak je tento profesionál ideální volbou. Focení proběhlo ve zcela nenucené atmosféře a celkový průběh zakázky byl velmi rychlý a přehledný.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
Mgr. Vítězslav Válka
S Honzou jsem měl tu příležitost spolupracovat v jedné z předchozích firem a musím říct, že hluboce uznávám jeho pečlivost a svědomitost. Ať už dělá cokoliv, bude to vždy dobře odvedená práce.

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Honzu Tichého jsem znala ze setkání pražského klubu Volnonožců, které skvěle a profesionálně fotí už skoro rok. Když jsem potřebovala nové fotky pro své webové stránky, obrátila jsem se právě na něj. Focení probíhalo ve velmi přátelské atmosféře. A s výsledkem jsem moc spokojená. Honzovy fotky fakt mají duši. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na autentický marketing a psychologii podnikání
Z fotek jsem nadšená, jsou opravdu velmi zdařilé, mají duši. Nikdy jsem netušila, že dokážu já, která při jakémkoliv focení trpí, mít takové krásné fotografie. Celé focení bylo velmi příjemné, a ta atmosféra se odrazila i na fotografiích. Fotky koneckonců dělají reklamu samy, u známých měly úspěch a všem se líbí.

Iva Necidová

Honzu jsem znala z pražských setkání Volnonožců, takže když začal ve spolupráci s vizážistkou Olgou Rochowanskou nabízet fotobalíček, byla jsem okamžitě pro. Oba jsou velmi příjemní a ochotní, prostě profesionálové s nimiž je radost spolupracovat. Fotky se všem moc líbí a vypadají dobře i jako ikonky v sociálních sítích.

Johanka Piskovská

překladatelka a korektorka angličtiny a češtiny
Doposud jsem používal jen výřezy z dovolené, případně unavené obličeje z průkazek. Velmi nevhodné. Teď to má šťávu. Nad svými fotografiemi od Jana Tichého jsem si uvědomil, jak mne asi vidí mí (i potenciální) klienti. Jsem rád, že fotografie jsou věrné a hodně říkají. Koneckonců, vznikly naší spoluprací, která byla velmi dobrá. Rád jsem se s Janem Tichým fotografoval a rád ho doporučuji.

Ing. Tibor Kovalský

IT projektový manažer, konzultant, specialista na kvalitu a řízení rizik
www.tibis.eu ~ tibor.kovalsky@tibis.eu ~ 724 591 704
Spolupráce s panem fotografem byla velmi příjemná, a to jak v ateliéru, tak při pořizování fotek v terénu. S komunikací a dochvilností také nebyl problém, pan fotograf je velice vstřícný a ochotný. Fotky se mi moc líbí a určitě jsem s panem Tichým nefotila naposledy.

Katarina Maruškinová

Měli jsme opravdu štěstí, že jsme si pro zvěčnění konvalidace našeho sňatku zvolili právě pana fotografa Jana Tichého. Pan Tichý předvedl vysoce profesionální práci fotografa obohacenou o cit pro událost. Ve svých fotografiích dokázal zachytit nejenom krásné prostory kostela sv. Jiljí, ale výborně dokázal zachytit naše emoce. Za to mu patří naše veliké díky.

manželé Stillerovi

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS