Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Tichý > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Tichý — portrétní fotograf

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace Mgr. Jan Tichý:
Delší dobu jsme hledali portrétního fotografa, kterému bychom mohli důvěřovat. Jsme rádi, že jsme potkali Jana Tichého, který zachytil nejen naši náladu, ale věrně i naše charaktery. Celé fotografování probíhalo v příjemné atmosféře a bylo velmi zábavné. Jan je nejen profesionální fotograf, který zná své řemeslo, ale i skvělý člověk. Děkujeme za tuto zkušenost a doufáme, že i v budoucnu budou všechna fotografování taková.

Anna a Branko

Pan Tichý nás mile překvapil svojí operativností, vstřícností a profesionalitou. Z více nabídek fotografických služeb jsme si zvolili právě jeho, protože po emailu jednal velmi věcně a stanovil pevnou cenu za nabídnuté služby s tím, že se předem seznámí s prostředím, kde budou fotografie pořizovány. Výsledek byl nad očekávání příjemný - zachycený příběh a detail, jak v interiéru, tak v exteriéru. Jsme velmi spokojeni. Služby pana Tichého vřele doporučujeme.

Věra K.

Rozhodla jsem, že předělám svůj web a za tím účelem jsem si chtěla nechat vytvořit profesionální fotografii. Vzpomněla jsem si na pana Tichého, s nímž jsem už kdysi vedla zajímavý rozhovor na jednom setkání profesionálů na volné noze, a obrátila se na něj. A udělala jsem dobře. Nejenže jsem s fotografiemi naprosto spokojená, ale samotné focení pro mě bylo setkáním se zajímavým a inspirativním člověkem. Budu jej doporučovat dál a prvním, komu jsem jej doporučila, byl můj syn, který chodí se svými dětmi k fotografovi pravidelně, ale fotky se mi zdají vždy strojené a upjaté. Myslím, že takové fotky u pana Tichého nehrozí.

Anna Tkáčová

překladatelka a redaktorka na volné noze
anna.tkacova@volny.cz ~ 776 756 650
Honza je úžasný fotograf, se kterým je radost fotit. Jeho profesionalita, vstřícnost a ochota je příkladná. Focení probíhalo v přátelské a příjemné atmosféře, poprvé v životě to pro mě byla zábava. Honzo, děkuji za nádherné fotky – mají úspěch a všem se líbí!

Ing. Kateřina Palátová

korektorka a webeditorka
www.katerinapalatova.cz ~ k.palatova@gmail.com ~ 603 294 244
Ing. Ivana Minářová
Profilová fotka… Ano, je třeba. Podle ní mě lidé, kteří za mnou přichází na schůzku, poznávají. Nepatřím však k těm, kteří si focení užívají, chci to mít rychle za sebou. Tento můj předsudek však v ateliéru Honzy Tichého neplatí. Že nevím, jak se do objektivu tvářit, jak se postavit nebo posadit? Nevadí, Honza je mistr, který pomůže. Na výsledku je znát jeho zkušenost nejen s technikou, ale i lidmi. Honzo, děkuji.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS