Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jan Tichý > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jan Tichý — portrétní fotograf

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Jan Tichý:
Pan Tichý nás mile překvapil svojí operativností, vstřícností a profesionalitou. Z více nabídek fotografických služeb jsme si zvolili právě jeho, protože po emailu jednal velmi věcně a stanovil pevnou cenu za nabídnuté služby s tím, že se předem seznámí s prostředím, kde budou fotografie pořizovány. Výsledek byl nad očekávání příjemný - zachycený příběh a detail, jak v interiéru, tak v exteriéru. Jsme velmi spokojeni. Služby pana Tichého vřele doporučujeme.

Věra K.

Rozhodla jsem, že předělám svůj web a za tím účelem jsem si chtěla nechat vytvořit profesionální fotografii. Vzpomněla jsem si na pana Tichého, s nímž jsem už kdysi vedla zajímavý rozhovor na jednom setkání profesionálů na volné noze, a obrátila se na něj. A udělala jsem dobře. Nejenže jsem s fotografiemi naprosto spokojená, ale samotné focení pro mě bylo setkáním se zajímavým a inspirativním člověkem. Budu jej doporučovat dál a prvním, komu jsem jej doporučila, byl můj syn, který chodí se svými dětmi k fotografovi pravidelně, ale fotky se mi zdají vždy strojené a upjaté. Myslím, že takové fotky u pana Tichého nehrozí.

Anna Tkáčová

překladatelka a redaktorka na volné noze
anna.tkacova@volny.cz ~ 776 756 650
Honza je úžasný fotograf, se kterým je radost fotit. Jeho profesionalita, vstřícnost a ochota je příkladná. Focení probíhalo v přátelské a příjemné atmosféře, poprvé v životě to pro mě byla zábava. Honzo, děkuji za nádherné fotky – mají úspěch a všem se líbí!

Ing. Kateřina Palátová

korektorka a webeditorka
www.katerinapalatova.cz ~ k.palatova@gmail.com ~ 603 294 244
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS