Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Vašek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Vašek — webový grafik a UX designér

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jan Vašek:
Famózní pochopení mého zadaní a přesná kooperace. Honza má velký cit na barvy v kombinaci s grafickými tvary a přechody. Vnesl do celého webu i nový pohled na dílčí kategorie. Spolupráci mohu doporučit!

Jan Laibl

janlaibl.cz ~ info@janlaibl.cz ~ 725 466 945
Máme několik globálních projektů, tak jsme se rozhodli dát panu Vaškovi jako první projekt menší web, abychom si jej vyzkoušeli. Již během realizace bylo jasné, že se nás jen tak nezbaví :) Nakonec jsme mu dali redesign všech našich projektů a vždy maximální spokojenost. Můžu jedině doporučit.

Zdeněk Zaňka

S Honzou jsme řešili nejen grafickou podobu Valuo.cz, ale i kompletní UX. Od začátku se podrobně zajímal o naše zákazníky, služby i to, kam bychom chtěli náš web posunout. Pokud chcete skutečného profesionála, který jen nebude slepě poslouchat zadané úkoly, ale dá vám i rady založené na mnohaletých zkušenostech, tak je tou správnou volbou.

Radek Šitera

co-founder Valuo.cz
valuo.cz ~ radek@valuo.cz
S panem Vaškem jsem spolupracoval při analýze použitelnosti a následném redesignu webu. Komunikace byla zcela bez problémů a rychlá. Oceňuji, že pan Vašek vždy detailně vysvětlit všechny kroky, které nás dovedly ke zdárnému konci. S výsledkem jsem spokojen. Mohu doporučit.

Ivo Jánský

S Honzou spolupracujeme už přes 3 roky. Pomáhá nám s naším eshopem a se zvyšováním konverzního čísla. Vytváříme microsite pro podporu prodejů a pomáhá nám s návrhem obsahové strategie. Honzu můžeme určitě doporučit, má širokou orientaci v oblasti internetového podnikání.

Matěj Jačka

autorizovaný prodejce významných značek sortimentu pro psy
www.elektro-obojky.cz
S Honzou pravidelně spolupracujeme na velkých projektech, které jsou vždy na několik měsíců vývoje. Vývoj webových aplikací je velmi složitý a potíme při tom krev. Honza se mnou vždy celý vývoj konzultuje, dodává mi podklady, zpětnou vazbu a je radost s ním spolupracovat.

Michal Charvát

Senior PHP vývojář
S Honzou jsme pracovali na re-brandu webového magazínu Finex.cz. Řešili jsme grafiku i UX. S jeho prací i přístupem jsme byli spokojeni – na čem jsme se domluvili, to se stalo. Ale kromě toho přicházel i s vlastními nápady. Když jsme měli nějaké neshody, své nápady/názory podložil zdroji a my se tak mohli lépe rozhodnout pro finální řešení. Doporučuji.

Vojtěch Machek

co-founder Finex.cz
finex.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS