Doporučení z první ruky

Jan Vašek — webový grafik a UX designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Famózní pochopení mého zadaní a přesná kooperace. Honza má velký cit na barvy v kombinaci s grafickými tvary a přechody. Vnesl do celého webu i nový pohled na dílčí kategorie. Spolupráci mohu doporučit!

Jan Laibl
janlaibl.cz info@janlaibl.cz 725 466 945

Máme několik globálních projektů, tak jsme se rozhodli dát panu Vaškovi jako první projekt menší web, abychom si jej vyzkoušeli. Již během realizace bylo jasné, že se nás jen tak nezbaví :) Nakonec jsme mu dali redesign všech našich projektů a vždy maximální spokojenost. Můžu jedině doporučit.

Zdeněk Zaňka

Když grafiku e-shopu, tak jedině s Honzou. Svým přesahem do UX má v projektech obrovskou přidanou hodnotu, kdy mu nemusíte vysvětlovat co, kde a proč má být. 100% dodržuje termíny a pracuje rychle a bez zbytečných průtahů. Honzo, díky! :)

Michal Jirek

S Honzou jsme řešili nejen grafickou podobu Valuo.cz, ale i kompletní UX. Od začátku se podrobně zajímal o naše zákazníky, služby i to, kam bychom chtěli náš web posunout. Pokud chcete skutečného profesionála, který jen nebude slepě poslouchat zadané úkoly, ale dá vám i rady založené na mnohaletých zkušenostech, tak je tou správnou volbou.

Radek Šitera
co-founder Valuo.cz
valuo.cz radek@valuo.cz

S panem Vaškem jsem spolupracoval při analýze použitelnosti a následném redesignu webu. Komunikace byla zcela bez problémů a rychlá. Oceňuji, že pan Vašek vždy detailně vysvětlit všechny kroky, které nás dovedly ke zdárnému konci. S výsledkem jsem spokojen. Mohu doporučit.

Ivo Jánský

S Honzou pravidelně spolupracujeme na velkých projektech, které jsou vždy na několik měsíců vývoje. Vývoj webových aplikací je velmi složitý a potíme při tom krev. Honza se mnou vždy celý vývoj konzultuje, dodává mi podklady, zpětnou vazbu a je radost s ním spolupracovat.

Michal Charvát
Senior PHP vývojář

S Honzou jsme pracovali na re-brandu webového magazínu Finex.cz. Řešili jsme grafiku i UX. S jeho prací i přístupem jsme byli spokojeni – na čem jsme se domluvili, to se stalo. Ale kromě toho přicházel i s vlastními nápady. Když jsme měli nějaké neshody, své nápady/názory podložil zdroji a my se tak mohli lépe rozhodnout pro finální řešení. Doporučuji.

Vojtěch Machek
co-founder Finex.cz
finex.cz

S Honzou byla super spolupráce. Komunikoval téměř okamžitě a deadliny dodržoval ještě s předstihem :) Určitě doporučuji.

Matej Chodelka
podnikatel

Pan Vašek pro nás vytvořil kompletní redesign uživatelského rozhraní webové aplikace ContextMinds (app.contextminds.com), přičemž splnil všechna naše očekávání. Byl schopen se velice rychle zorientovat v omezené dokumentaci, rychle pochopil, o co nám jde, a přišel s originálními fungujícími nápady. Na jeho práci jsem ocenil také to, že myslel nejen na přívětivost pro uživatele, ale i na náročnost implementace, a volil vhodné kompromisy. Pokud se však budete dívat na naši aplikaci, je třeba mít na paměti, že stále ještě není zcela dotažená a nedosahuje ještě plně estetických kvalit původního návrhu :)

Pan Vašek pochopil naše potřeby a přání. Díky své profesionalitě vše graficky a funkčně vytvořil a pomohl nám náš projekt dostat dál na jinou úroveň. Moc mu děkuji za jeho skvělý přístup k zakázce a zákazníkovi.

Jan Záliš
www.instaxstore.cz info@instaxstore.cz 737 809 032