Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Zbořil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Zbořil — 3D grafik, produktový a průmyslový designér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Jan Zbořil:
S Honzou spolupracujeme na vizualizacích již delší dobu vše pěkně klape. Nic není problém a vše je perfektní, přesně tak jak si představujeme. Díky Honzo za super práci!

Michal Zmrzlý

www.bespoken.cz ~ hello@bespoken.cz
Pana Zbořila jsem si našla na serveru Na volné noze. Od prvního kontaktu se mi líbila jeho komunikace. Reagoval na můj první mail do několika hodin a byl vědomý v oboru, který jsem potřebovala řešit. Zakázku vytvořil s maximální profesionalitou, rychlostí řešit i vzniklé změny a „kolize“, které se objevily. Od našeho prvního e-mailu uplynuly dva roky a jsme stále v kontaktu. S panem Zbořilem se těším na každou další zakázku, kterou společně budeme tvořit.

Petra Lochmanová

Lochmans.com s.r.o.
www.lochmans.com ~ petra@lochmans.com ~ 603 310 021
Pana Zbořila jsem kontaktovala v rámci poptávky pro zhotovení realistického modelu obytného kontejneru v měřítku 1 : 10. Z naší strany byl kladen důraz na perfektní detaily a trošku šibeniční datum dokončení. Celá spolupráce dopadla na výbornou. Proces jsme spolu konzultovali po e-mailové komunikaci, která byla ze strany pana Zbořila skvělá. Model obytného kontejneru byl dokončen včas, byl skvěle proveden a pan Zbořil nám jej v rámci města Brna i osobně přivezl a předal. V případě budoucích zakázek se určitě znovu rádi na pana Zbořila obrátíme.

Věra Hanáková

Baugrup
www.baugrup.cz ~ hanakova@baugrup.cz ~ 722 201 101
S panem Zbořilem spolupracujeme již delší dobu a je to paráda. Provedení práce i zavádění korektur přesně podle domluvy. Dodržování termínů také v superlativech. Pokud tedy hledáte partnera pro design a člověka, který dokáže naslouchat, mohu vřele doporučit.

František Burda

www.burda.design
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS