Doporučení z první ruky

Ing. Jan Zbořil — 3D grafik, produktový a průmyslový designér


Zobrazuji všech 6 doporučení

S Honzou spolupracujeme na vizualizacích již delší dobu vše pěkně klape. Nic není problém a vše je perfektní, přesně tak jak si představujeme. Díky Honzo za super práci!

Pana Zbořila jsem si našla na serveru Na volné noze. Od prvního kontaktu se mi líbila jeho komunikace. Reagoval na můj první mail do několika hodin a byl vědomý v oboru, který jsem potřebovala řešit. Zakázku vytvořil s maximální profesionalitou, rychlostí řešit i vzniklé změny a „kolize“, které se objevily. Od našeho prvního e-mailu uplynuly dva roky a jsme stále v kontaktu. S panem Zbořilem se těším na každou další zakázku, kterou společně budeme tvořit.

Petra Lochmanová
Lochmans.com s.r.o.
www.lochmans.com petra@lochmans.com 603 310 021

Pana Zbořila jsem kontaktovala v rámci poptávky pro zhotovení realistického modelu obytného kontejneru v měřítku 1 : 10. Z naší strany byl kladen důraz na perfektní detaily a trošku šibeniční datum dokončení. Celá spolupráce dopadla na výbornou. Proces jsme spolu konzultovali po e-mailové komunikaci, která byla ze strany pana Zbořila skvělá. Model obytného kontejneru byl dokončen včas, byl skvěle proveden a pan Zbořil nám jej v rámci města Brna i osobně přivezl a předal. V případě budoucích zakázek se určitě znovu rádi na pana Zbořila obrátíme.

Věra Hanáková
Baugrup
www.baugrup.cz hanakova@baugrup.cz 722 201 101

S panem Zbořilem spolupracujeme již delší dobu a je to paráda. Provedení práce i zavádění korektur přesně podle domluvy. Dodržování termínů také v superlativech. Pokud tedy hledáte partnera pro design a člověka, který dokáže naslouchat, mohu vřele doporučit.

František Burda
www.burda.design

S panem Zbořilem byla skvělá spolupráce. Snaží se vždy vyjít vstříc a odevzdat 100% dílo, na které je radost pohledět. A to se považuji spíše za náročného klienta. Ještě jednou děkuji.

Jiří Nepustil
jednatel ve společnosti JAZYKOVÉ KURZY NEPUSTIL s.r.o.
www.njs.cz

Potřebovali jsme doplnit 3D modely spotřebičů a to klaplo naprosto na výbornou, ba dokonce nad očekávání. Netušila jsem, že z tak mizerných zdrojů, které jsme měli k dispozici, se dokáže vytvořit taková paráda. To, co viděli jinde jako problém, pan Zbořil zvládl naprosto v pohodě. Cením také od začátku perfektní a milou komunikaci. Co jsme si vymysleli (a že jsme si navymýšleli :-D), vše ochotně upravil. Určitě se ke spolupráci ráda vrátím!

Heda Křížková
Beko Spólka Akcyjna, org. sl.
beko.cz