Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Jandová — koučka, mentorka, lektorka a facilitátorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Jana byla půl roku mojí koučkou. Pracovaly jsme společně na posunu v oblasti mého nízkého sebevědomí při prezentacích, mluveném projevu a vystupování před publikem. Mimo to, že považuju za velmi užitečné to, že jsem si díky koučovacímu sezení uvědomila, jak je důležitá pravidelná reflexe (tedy minimálně to, že si na ni opravdu vyhradím čas), sezení s Janou tuto reflexi akcelerovala a já jsem dosahovala svých dílčích cílů rychleji, řízeněji a vědoměji. Díky koučinku s Janou už nejsem tolik ve stresu, když se mám postavit před publikum, ve výsledku mám ze svého výkonu mnohem lepší pocit a radost, která se odráží dále na mém postupném zlepšování i teď, když už se s Janou na koučovacích setkáních nevídáme. Janu ráda jako koučku doporučuji svému okolí.

Petra Fritsch

Když jsem potkala Janu, okamžitě jsem pocítila profesionální koučovací a mentoringový přístup, který v komunikaci přirozeně používá. Způsob, jakým se usmívá, pečuje, naslouchá a chápe je prostě úžasný. Zároveň odvádí skvělou práci v zlepšování firemní kultury, stará se o well-being lidí v organizaci, učí nás, jak nejlépe dávat i přijímat zpětnou vazbu či jak odolávat stresu. Pracovat s ní mě opravdu těší.

Tereza Špalková

Děkuji Janě za skvělé vedení mentoringového programu. Její schopnost naladit se na přístup, možnosti a potřeby klienta je vynikající. Na společných sezeních jsem se vždy cítil příjemně a přirozeně. Půlroční program mentoringu s Janou mne velmi obohatil. Získal jsem mnoho nových a cenných zkušeností v oblasti osobnostního rozvoje, které mi významně pomáhají nejen v profesním, ale i v osobním životě. Díky Janě jsem se rovněž dostal k velmi zajímavé a kvalitní literatuře zabývající se tématy, které jsem si pro mentoringový program zvolil a v nichž se chci dále rozvíjet. Jana je ten správný člověk pro váš profesní i osobní rozvoj.

Martin Drapák

Paní Jandová je koučka, která umí pokládat ty správné otázky a směrovat vás k upřímným odpovědím. Spolupráce byla fantastická :)

Alexandra Plachtová

S paní Jandovou probíhaly konzultace vždy ve velice příjemné atmosféře. Dobře kladenými dotazy jsme spolu ušly v krátkém čase pořádný kus cesty. Velice děkuji za spolupráci a možnost pohledu na věc z jiné perspektivy!

Beata Radecká

Janu jsem pro koučování oslovila ve chvíli, kdy jsem se rozhodovala o svém dalším profesním směřování. Cítila jsem potřebu nebýt v tom sama, probudit v sobě odvahu a sílu pro celý ten proces, zorientovat se ve svých přáních a potřebách, ujasnit si směr, kudy se vydat. Jana pro mě byla jasná volba – do té doby jsme se potkávaly jako kolegyně; vždy ve mě budila důvěru a vnímala jsem ji jako velkého profesionála. Vyhovoval mi způsob našich setkání, které jsme postupně věnovaly konkretizaci cílů a jednotlivých kroků k jejich naplnění a také stanovení důkazů o pokroku. Jana jakoby z nadhledu kladla otázky, doptávala se, já přemýšlela nahlas, ujasňovala si odpovědi. A když jsem se v přemýšlení náhodou ztratila, nebo se dostala do slepé uličky, nabídla, jak situaci nahlédnout jinak, abych se dobrala závěru. Moc díky, Jani!

Jana Maluchová

Janu jako koučku velmi doporučuji. Je velmi flexibilní a ochotná vyzkoušet různé přístupy, aby vyhověla specifickým potřebám. Její komunikace a podpora jsou na špičkové úrovni - klade správné otázky a namísto posuzování ukazuje autentické porozumění. Její práce v naší organizaci pomohla různým z nás vyrovnat se s pracovními obtížemi a vytvořit tak pozitivní pracovní prostředí pro všechny.

Daša Adamcová

S Janou jsem spolupracoval v roce 2023, když jsem se chtěl osobně a profesně přestěhovat z Německa do Spojeného království. Janin přístup ke koučování byl strukturovaný a profesionální. Byla přátelská a poskytla potřebné otázky, abych mohl najít odpovědi, které mi pomohou získat jasno. Doporučuji Janu jako kouče a mentora!

Abha Doshi

Jana je profesionálka pracující nepřetržitě na svém seberozvoji. Má zkušenosti z oblasti HR nejen ze soukromého, ale i neziskového sektoru. Tato zkušenost spolu se zkušenostmi s mindfulness a workshopy na téma People Development, které vede, jí daly dovednosti, které využívá jako Couch. A pro tyto skutečnost bych Janu doporučila každému, kdo hledá kouče. S Janou jsem se seznámila před pár lety a od té doby jsme v organizačním týmu Konference Happiness@Work.

Veronika Paráková

S Janou jsem měl možnost spolupracovat na programu rozvoje leadership dovedností během půlročního společného programu. Pod jejím aktivním usměrňováním jsme zažili a řešili reálné situace, které jsem profesně a lidsky vnímal jako náročné, ale dokázal jsem je s její pomocí otevřeně pojmenovat a také konkrétně vyřešit. Jana byla pro mě průvodkyní se správnými impulsy a podněty v reálných situacích. Přirozeným způsobem jsme dokázali projít základní témata leadership, které jsem nevnímal vždy jako právě důležité. Děkuji za přátelský a otevřený přístup, správné podněty a otevírání obzorů. Těším se na spolupráci v budoucnosti. Zájemcům o koučink a mentoring vřele doporučuji kontaktovat Janu Jandovou. Jani, děkuji a přeji hodně úspěchů.

Klient Laco
finanční ředitel TIPSPOR SK, a.s.