Doporučení z první ruky

Jana Komůrková — grafička a malířka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Se slečnou Janou Š. máme bohaté zkušenosti. Vytvořila nám grafiku pro naši celkovou firemní identitu. Jednalo se o logo, logomanuál, design webu (ke kterému zařídila i jeho nakódování) a různé tiskoviny (vizitky, letáky). Momentálně spolu řešíme polep auta. Jana je velmi pracovitý a ochotný člověk a s touto spoluprací jsme moc spokojeni.

Tomáš Komůrka
podnikatel - BKT ELEKTRO
www.bktelektro.cz bktelektro@seznam.cz

Nejdříve nám Jana malovala obraz na míru, což byla naprostá bomba. Její obrazy jsou skvosty. Když jsme se dozvěděli, že se věnuje i grafice, tak jsme neváhali a oslovili ji s poptávkou na několik druhů informačních letáků. I ty se povedly skvěle a nyní řešíme grafický vizuál naší nově vznikající firmy. Skvělá spolupráce!

Jiřina Svobodová
Podnikatelka
cukrarka.dortiky@seznam.cz

Velká spokojenost! Navržené logo, trička, polep auta… spolupráce na úrovni, jen tak dál! Věřím v dlouhodobé využití služeb.

Jakub Pokorný
podnikatel
www.bktelektro.cz pokorny61@seznam.cz

Vřele doporučuji. Slečna nám tvořila reklamní tiskoviny, které vypadají skvěle. Milé a profesionální jednání.

Jan Svoboda
podnikatel
jan48.svoboda@seznam.cz

Velká spokojenost s prací této grafické designérky. Vytvořila pro můj projekt logo, grafiku webu, letáky a vizitky. Její práce je kvalitní, kreativní a profesionální. Komunikace vynikající - veškeré moje požadavky byly vyslyšeny, vždy rychlá odezva přes mail i telefon. Z výsledku jsem nadšený. Navíc je Jana velmi spolehlivá a dodržela veškeré termíny. V dnešní době zázrak takového člověka pro spolupráci najít. S důvěrou jí svěřím i své další projekty. Ještě jednou velké díky!

Milan Komůrka
milano.kom@gmail.com