Doporučení z první ruky

Jana Komůrková — grafička a malířka


Zobrazuji všech 10 doporučení

Se slečnou Janou Š. máme bohaté zkušenosti. Vytvořila nám grafiku pro naši celkovou firemní identitu. Jednalo se o logo, logomanuál, design webu (ke kterému zařídila i jeho nakódování) a různé tiskoviny (vizitky, letáky). Momentálně spolu řešíme polep auta. Jana je velmi pracovitý a ochotný člověk a s touto spoluprací jsme moc spokojeni.

Tomáš Komůrka
podnikatel - BKT ELEKTRO
www.bktelektro.cz bktelektro@seznam.cz

Nejdříve nám Jana malovala obraz na míru, což byla naprostá bomba. Její obrazy jsou skvosty. Když jsme se dozvěděli, že se věnuje i grafice, tak jsme neváhali a oslovili ji s poptávkou na několik druhů informačních letáků. I ty se povedly skvěle a nyní řešíme grafický vizuál naší nově vznikající firmy. Skvělá spolupráce!

Jiřina Svobodová
Podnikatelka
cukrarka.dortiky@seznam.cz

Velká spokojenost! Navržené logo, trička, polep auta… spolupráce na úrovni, jen tak dál! Věřím v dlouhodobé využití služeb.

Jakub Pokorný
podnikatel
www.bktelektro.cz pokorny61@seznam.cz

Vřele doporučuji. Slečna nám tvořila reklamní tiskoviny, které vypadají skvěle. Milé a profesionální jednání.

Jan Svoboda
podnikatel
jan48.svoboda@seznam.cz

Velká spokojenost s prací této grafické designérky. Vytvořila pro můj projekt logo, grafiku webu, letáky a vizitky. Její práce je kvalitní, kreativní a profesionální. Komunikace vynikající - veškeré moje požadavky byly vyslyšeny, vždy rychlá odezva přes mail i telefon. Z výsledku jsem nadšený. Navíc je Jana velmi spolehlivá a dodržela veškeré termíny. V dnešní době zázrak takového člověka pro spolupráci najít. S důvěrou jí svěřím i své další projekty. Ještě jednou velké díky!

Milan Komůrka
milano.kom@gmail.com

Na paní Janu jsme dostali osobní doporučení a byla to skvělá volba. Vytvořila nám kompletní firemní identitu - logo, webdesign, vizitky a letáky. Nyní pracujeme na katalogu. Spolupráce je naprosto skvělá. Oceňujeme spolehlivost, komunikativnost a hlavně nádherné grafické práce, které naši firmu dostaly na úplně jinou úroveň.

Dita Sobotková
marketing a účetnictví
bktelektro.cz ditussb24@gmail.com

Za celou naši firmu děkujeme za naprosto dokonale odvedenou práci. Jana nám tvořila kompletně novou firemní identitu od loga přes web až po tiskoviny. S naším novým designem se hrdě prezentujeme. Zapomenout nesmím ani na perfektní komunikaci a hlavně spolehlivost - to je v dnešní době neskutečně cenné. Díky obrovské spokojenosti jsme se rozhodli s Janou pracovat na pravidelné bázi a nehodláme měnit.

Jakub Pokorný
vedoucí
www.solarlook.cz info@solarlook.cz 730 141 294

Obrovské díky za parádně odvedenou grafickou práci! Perfektní a vstřícná domluva. Odteď zahajujeme pravidelnou spolupráci!

Tomáš Komůrka
vedoucí
solarlook.cz 721 651 899

Super služby a perfektní domluva. Slečna nám navrhla kompletní firemní identitu. Jsme moc spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

Filip Šoupal
mrfilko@gmail.com

Grafické služby na úrovni. Za celý náš tým děkuji za skvěle odvedenou práci a perfektní komunikaci. Jana má prostě neskutečný talent a cit pro detail. Čekali jsme skvělé výsledky, nicméně nakonec naprosto předčily naše očekávání. Pro grafiku už jedině sem. Vřele doporučuji!

Taťána Šoupalová
školní asistentka
tana.soup@seznam.cz