Doporučení z první ruky

Jana Nováková, DiS. — grafička a provozovatelka grafického a kreativního studia Creative Guys


Zobrazuji všech 9 doporučení

S grafičkou Janou spolupracujeme při tvorbě grafických vizuálů pro naše cedule, billboardy a online bannery. Dává podobu našim katalogům a připravuje pro nás produktové listy. Jsme spokojení, protože je spolehlivá, a pokud si nevíme rady, tak nás navede a naši myšlenku převede do grafické podoby.

Aneta Hubálková
My Best Care

Práce na ukazatelích kvality zdravotní péče je víc než jen další agenda. Je to poslání, mise. A taková mise potřebuje kvalitní grafickou podporu, kterou díky Janě máme.

Ladislav Wagner
Kancelář zdravotního pojištění

S Janou spolupracujeme nejdéle ze všech „našich“ grafiků. Vystihla bych ji čtyřmi slovy: pečlivá, šikovná, nápomocná a trpělivá. Vždy se snaží najít nejlepší možné řešení a vím, že se na ni můžu spolehnout. Spolupráci s Janou určitě velmi doporučuji.

Ing. Barbora Stárková
REMA

Creative Guys pro naši firmu NEXT zajišťují veškeré grafické podklady reklamních kampaní. Spolupráce je velmi efektivní a vzájemná komunikace rychlá a pružná. Creative Guys jsou pro mě důvěryhodným partnerem, na kterého se mohu spolehnout, a to i v případě, kdy „včera bylo pozdě“.

Hanka Dančišiová
NEXT a.s.

S Janou spolupracujeme již 5 let a vše klape na výbornou. Jednak má vkus a cit pro grafiku, za druhé svým chováním a přístupem přispívá k tomu, že je vše rychle a příjemně vyřešeno. Mrkněte třeba na náš katalog a myslím, že vás dále nemusím ujišťovat.

Karel Topič
CK VIVA travel

S Janou je radost spolupracovat. Opakovaná spokojenost s její prací mně vždy usnadní rozhodnutí, komu zadat marketingovou propagaci naší firmy. Vždy hledá cestu, jak uspokojit přání zákazníka při zachování vlastní tvůrčí představy a osobitosti, kterou do propagace vkládá. Většinou mi marketér vždy udělal přesně to, co jsem chtěl. Jana se ale nebojí jít do sporu tak, aby byl výsledek lepší, než byla představa klienta. To na spolupráci s Creative Guys oceňuji nejvíce.

Pavel Pávek
Warido

S Janou naše cestovní kancelář spolupracuje již několik let k plné spokojenosti. Cením si toho, že odvádí svou práci spolehlivě, rychle a na vysoké úrovni. Také komunikace je naprosto bezproblémová. Jana dokáže grafiku navrhovat tak, aby neslevila ze svého standardu, a přitom dokázala vyhovět našim nejrůznějším požadavkům. Rozhodně mohu její služby každému doporučit.

Pavel Kudrnáč
CK PRO TRAVEL

Naše spolupráce s Janou začala před více než třemi lety. Od menších zadání se spolupráce postupně rozšířila na produktové katalogy, inzertní vizuály a dokonce i etikety. Jana doplnila malý externí grafický tým a v podstatě se stala dvorní grafičkou. Nikdy nepřišla s návrhem, který by se nerealizoval, občas bylo dokonce těžké vybrat jen jeden vítězný návrh. Oceňuji zejména její flexibilitu, spolehlivost a velkou míru trpělivosti.

Martina Valešová
Karlovarská Korunní

S Janou spolupracujeme již několik let a naši spolupráci si velmi pochvalujeme. Výsledná grafika je vždy skvělá. Na zadání se domlouváme tak, aby vyhovovalo nám z pozice klienta, ale aby fungovalo i z pohledu grafika a tiskaře. Grafiku využíváme pro tištěné materiály, inzerce, katalogy, ale i pro návrhy výstavních stánků a velkoplošné grafiky. Nesmím zapomenout ani na drobné propagační a POS materiály. Rozhodně můžeme studio Creative Guys doporučit i náročným klientům.

Jana Šebánková
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.