Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Nováková, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jana Nováková, DiS. — grafička

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Jana Nováková, DiS.:
Výborná spolupráce a skvělé nápady. Jsem ze Slovenska, kde jsem bohužel nenašel grafika, který by mi vyhovoval. Zkusil jsem to v Praze a nelituji. Hned po první schůzce jsem věděl, že Jana je pro mě ta pravá. Přístup a smysl pro detail – super. Ani taková vzdálenost mezi Prahou a Martinem nebyl problém. Krásná práce! Děkuji a určitě si spolupráci rád zopakuji.

Marek Pavlovič

KOLIBA 77
zrub1@azet.sk
Jana pro náš hotel obstarává veškeré grafické práce vztahující se k reklamě a propagaci. Na základě naší dlouholeté spolupráce její služby vřele doporučuji. Oceňuji především kreativitu, nasazení, spolehlivost a komunikaci.

Jaroslav Hynar

hotel Slunný dvůr
www.hotelslunnydvur.cz
S Janou jsme začali spolupracovat před několika měsíci. Vytváří pro nás veškeré propagační materiály ke všem našim produktům. Jelikož jsme ze začátku neměli úplně jasnou představu o tom, jakým směrem se naše marketingové materiály budou ubírat, tak jsem moc ráda, že spolupracujeme právě s Janou, která neváhá vždy přijít s novým nápadem a z pozice zkušené grafičky poradit. Snaží se vždy vyjít vstříc všem našim požadavkům, je velmi nápaditá, spolehlivá a rychlá. A ještě ke všemu velmi milá a komunikativní.

Lucie Mikovcová

www.mybestcare.cz
S Jančou spolupracuji již pár let a musím říct, že odvedená práce byla vždy velice kvalitní. Nejenom, že plnila veškeré termíny, ale i v rámci kreativity vhodně doplňovala moje myšlenky tak, že finální produkt stál opravdu za to. Janču můžu s klidným svědomím doporučit všem, kterým v rámci sebeprezentace či prezentace firmy opravdu záleží na kvalitě.

Mgr. Jakub Ostrý

logoped
www.oslogo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS