Doporučení z první ruky

Jana Samková, DiS. — grafička a provozovatelka grafického a kreativního studia Creative Guys


Zobrazuji všech 6 doporučení

S Janou je radost spolupracovat. Opakovaná spokojenost s její prací mě vždy usnadní rozhodnutí komu zadat marketingovou propagaci naší firmy. Vždy hledá cestu jak uspokojit přání zákazníka při zachování vlastní tvůrčí představy a osobitosti, kterou do propagace vkládá. Většinou mi marketér vždy udělal přesně to, co jsem chtěl. Jana se ale nebojí jít do sporu tak, aby byl výsledek lepší, než byla představa klienta. To na spolupráci s Creative Guys oceňuji nejvíce.

Pavel Pávek
e-payroll

Creative Guys pro naši firmu NEXT zajišťují veškeré grafické podklady reklamních kampaní. Spolupráce je velmi efektivní a vzájemná komunikace rychlá a pružná. Jsou pro mě důvěryhodným partnerem, na kterého se mohu vzpomenout, a to i v případě, kdy „včera bylo pozdě“.

Hana Dančišinová
NEXT a.s.

S Janou spolupracujeme nejdéle ze všech „našich“ grafiků. Vystihla bych ji čtyřmi slovy: pečlivá, šikovná, nápomocná a trpělivá. Vždy se snaží najít nejlepší možné řešení a vím, že se na ni můžu spolehnout. Spolupráci s Janou určitě velmi doporučuji.

Ing. Barbora Stárková
REMA

Práce na ukazatelích kvality zdravotní péče je víc než jen další agenda. Je to poslání, mise. A taková mise potřebuje kvalitní grafickou podporu, kterou díky Janě máme.

Ladislav Wagner
kancelář zdravotního pojištění

Naše spolupráce s Janou začala před více než třemi lety. Od menších zadání se spolupráce postupně rozšířila na produktové katalogy, inzertní vizuály a dokonce i etikety. Jana doplnila malý externí grafický tým a v podstatě se stala dvorní grafičkou. Nikdy nepřišla s návrhem, který by se nerealizoval, občas bylo dokonce těžké vybrat jen jeden vítězný návrh. Oceňuji zejména její flexibilitu, spolehlivost a velkou míru trpělivosti.

Martina Valešová
Brand Manager | Karlovarská Korunní, s.r.o.

S Janou naše cestovní kancelář spolupracuje již několik let k plné spokojenosti. Cením si toho, že odvádí svou práci spolehlivě, rychle a na vysoké úrovni, také komunikace je naprosto bezproblémová. Jana dokáže grafiku navrhovat tak, aby neslevila ze svého standardu a přitom dokázala vyhovět našim nejrůznějším požadavkům. Rozhodně mohu její služby každému doporučit.

Pavel Kudrnáč
majitel CK PRO TRAVEL