Doporučení z první ruky

Jana Šmerdová — specialistka na online marketing se zaměřením na SEO


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Jana Šmerdová se nám stará o web a internetový marketing již řadu let. Je velmi svědomitá a pečlivá, nepodcení žádný detail a odpoví na jakýkoli náš dotaz. Aktivně se zajímá o činnost/služby firmy a vždy přijde s nápadem nějakého vylepšení. Přestože jsme menší firma s omezeným rozpočtem pro internetový marketing, dokáže připravit ideální řešení na míru. Po řadě převážně špatných zkušeností s jinými firmami/agenturami, které hlavně inkasovaly měsíční paušály a výsledky byly omezené až téměř žádné, jsem rád, že jsme nalezli partnera, kterému můžeme důvěřovat a který nám pomáhá průběžně rozvíjet naše podnikání. Za to jí patří veliký dík!

Ing. Vladimír Šámal
jednatel firmy
www.avelana.cz samal@avelana.cz

Výborná a radost dělající spolupráce s opravdovou profesionálkou. Jana Šmerdová je velmi pečlivá, stále vymýšlí nové a nové věci podle současných trendů, dělá spoustu „neviditelné“ práce, která posouvá naši firmu postupně vpřed. Zároveň je velmi realistická a vždy zvažuje na základě svých analýz poměr cena/výkon. Je bezvadné mít za partnera někoho kdo „myslí za vás“ na to, co vše by se mělo provést a zlepšit. Mohu jednoznačně doporučit.

Andrea Tomečková
majitelka firmy
www.noesailing.com andrea@noesailing.com

Jana Šmerdová se mi stará o web a internetový marketing zhruba 8 měsíců. Jsem dentální hygienistka a moje ordinace je malá a tudíž rozpočet pro internetový marketing je omezený. I s tímto omezeným rozpočtem do mojí ordinace začali přicházet nový klienti a to je pro mě zásadní benefit spolupráce. Velmi pečlivě a srozumitelně mi vysvětluje, co je v dané situaci pro mne nejvhodnější a nejdůležitější. Děkuji za spolupráci a doporučuji ostatním klientům.

Kristina Novotná, DiS.
dentální hygienistka
www.novodental.cz kristina.novotna@centrum.cz 724 086 790

Paní Jana Šmerdová má pro náš e-shop na starosti marketingový obsah textů ze všech úhlů pohledu. Paní Šmerdová má výborný cit pro český jazyk, pro věcnou správnost je vybavena pečlivostí a velmi ceněnou vlastností je dotahovat všechny aspekty zadání dokonce. Toho čeho si nejvíce na spolupráci ceníme, je 100% spolehnutí na jakoukoliv dohodu. Další velmi ceněnou vlastností je iniciativní hledání nových dalších řešení v online komunikaci, pro laika a uživatele hluboce pod prahem jeho znalostí a jejich optimalizování pro konkrétní typ byznysu. Navíc je paní Šmerdová lidsky velmi vstřícná a empatická. Jsme rádi, že s ní spolupracujeme.

Pavel Dobiáš
ZAVRZ s.r.o.
www.zavrz.cz dobias@zavrz.cz 602 272 660

Měli jsme to štěstí spolupracovat s Janou na několika z našich projektů. Její práce byla vždy bezchybně a v termínu předána. Navíc po zpracování jak analýzy klíčových slov, tak obsahové strategie Jana nemizí z dohledu, ale podílí se dále na rozvoji e-shopu a přispívá svými znalostmi. Za celý tým Elasticr Janu doporučujeme! :)

Tereza Mrázková
Project management / Marketing
www.elasticr.cz tmrazkova@elasticr.cz 723 017 413

S Janou Šmerdovou spolupracujeme již několik let. Pomohla nám s rozjezdem nových webových stránek, stará se nám o PPC produktové kampaně, SEO a celkovou internetovou strategii. Její práce je velice kvalitní a efektivní. Oceňujeme profesionální a aktivní přístup, spolehlivost a rychlé vyřizování našich požadavků. Děkujeme za spolupráci a rozhodně doporučujeme.

Lucie Fagulová
manažerka marketingu
www.skalskydvur.cz fagulova@skalskydvur.cz

Jana Šmerdová mi poskytla jednorázovou konzultaci při rozjezdu malého e-shopu a opravdu velmi mi pomohla. Připravila mi materiál na míru, kde vyzdvihla oblasti v SEO a online marketingu, na které se v projektu hlavně zaměřit a při společném povídání mi pak vše srozumitelně vysvětlila. Pomohlo mi to v celkové orientaci v problematice a ujasnění priorit. Ještě po spuštění e-shopu mi dávala další cenné rady. Její služby mohu opravdu jen doporučit, je to profesionálka, která má SEO v malíčku! :)

Magdalena Němcová
www.tululum.cz info@tululum.cz

Po několika letech soustavné práce na zviditelnění našeho e-shopu VVDiamonds.cz jsme došli do bodu, kdy bylo zapotřebí spojit naše síly s odborníkem, který nám svými SEO analýzami poskytne nový pohled na věc a dá další podněty pro naše rozvíjení. Spolupráce s paní Šmerdovou byla skvělá a přinesla přesně to, co jsme od ní očekávali.

Václav Vaněk
česká firma zabývající se prodejem diamantů a diamantových šperků s mezinárodně uznávanými certifikáty
www.vvdiamonds.cz vanek@vvdiamonds.cz 721 639 954

S paní Šmerdovou spolupracujeme několik let na správě SEO pro náš e-shop. Je velice komunikativní. Vše nám do detailu vysvětlila, jelikož pro nás SEO byla naprosto neznámá končina. Budeme spolupracovat i nadále ať už na denní bázi nebo konzultacemi. Můžeme vřele doporučit, návštěvnost se nám zvedá průběžně.

Milan Štěpánek
majitel e-shopu
www.vladcemopu.cz

S paní Šmerdovou jsme velice spokojeni. Převzala SEO po jiné firmě, velmi rychle se zorientovala a naše spolupráce přinesla výsledky. Perfektně doporučila další strategii, která se odrazila na zvýšení našich pozic ve vyhledávání. Oceňujeme její velmi vysokou odbornost, je milá a dobře se s ní pracuje. Rozumí i jiným oblastem online marketingu, takže dokáže dobře poradit a doporučit jiné profesionály (např. copywritera). Jsme jí velmi vděčni za celkový posun našeho e-shopu.

Lenka Špongrová
www.spongr.cz