Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Šmerdová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jana Šmerdová — specialistka na online marketing a obsahovou strategii webu

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Jana Šmerdová:
Jana Šmerdová se nám stará o web a internetový marketing již řadu let. Je velmi svědomitá a pečlivá, nepodcení žádný detail a odpoví na jakýkoli náš dotaz. Aktivně se zajímá o činnost/služby firmy a vždy přijde s nápadem nějakého vylepšení. Přestože jsme menší firma s omezeným rozpočtem pro internetový marketing, dokáže připravit ideální řešení na míru. Po řadě převážně špatných zkušeností s jinými firmami/agenturami, které hlavně inkasovaly měsíční paušály a výsledky byly omezené až téměř žádné, jsem rád, že jsme nalezli partnera, kterému můžeme důvěřovat a který nám pomáhá průběžně rozvíjet naše podnikání. Za to jí patří veliký dík!

Ing. Vladimír Šámal

jednatel firmy
www.avelana.cz
Výborná a radost dělající spolupráce s opravdovou profesionálkou. Jana Šmerdová je velmi pečlivá, stále vymýšlí nové a nové věci podle současných trendů, dělá spoustu „neviditelné“ práce, která posouvá naši firmu postupně vpřed. Zároveň je velmi realistická a vždy zvažuje na základě svých analýz poměr cena/výkon. Je bezvadné mít za partnera někoho kdo „myslí za vás“ na to, co vše by se mělo provést a zlepšit. Mohu jednoznačně doporučit.

Andrea Tomečková

majitelka firmy
www.noesailing.com ~ andrea@noesailing.com
Jana Šmerdová se mi stará o web a internetový marketing zhruba 8 měsíců. Jsem dentální hygienistka a moje ordinace je malá a tudíž rozpočet pro internetový marketing je omezený. I s tímto omezeným rozpočtem do mojí ordinace začali přicházet nový klienti a to je pro mě zásadní benefit spolupráce. Velmi pečlivě a srozumitelně mi vysvětluje, co je v dané situaci pro mne nejvhodnější a nejdůležitější. Děkuji za spolupráci a doporučuji ostatním klientům.

Kristina Novotná, DiS.

dentální hygienistka
www.novodental.cz ~ kristina.novotna@centrum.cz ~ 724 086 790
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS