Doporučení z první ruky

Jana Voráčková — tvůrkyně webových stránek a obsahu pro podnikatele a malé firmy


Zobrazuji všech 5 doporučení

Celkově bych chtěl vyjádřit své uznání Janě za její profesionální a kvalitní práci. Doporučuji její služby v oblasti tvorby webu a těším se na další spolupráci.

Jan Matuš
Gartenwerk 13.de

Jana se postarala o design našeho webu a uživatelskou zkušenost tak, že nyní mám moderní a atraktivní online přítomnost. Moji klienti již několikrát komentovali, jak je snadné a příjemné používat nové webové stránky.

Štěpán Hadrava
fotograf

Chvilku trvalo, než jsem našla parťáka podle svého gusta. Někoho, kdo moje nápady dotáhne k technické a marketingové dokonalosti. Kdo mi pomůže s věcmi, kterým vůbec nerozumím. Já vytrvala a našla jsem tu nejlepší parťačku pro svoje plány – webdesignérku, fotografku, kameramanku a markeťačku v jednom.

Tereza Košec
psycholožka, podnikatelka

Dlouhé roky jsem si web dělal sám, trávil na tom X hodin a nikdy jsem nebyl spokojený. Po letech jsem se rozhodl někoho zaplatit a narazil jsem na Janču. Ta mi za krátkou dobu vytvořila opravdu úžasný a rychlý web. Mohu jen doporučit! Také se mi nadále věnuje a pomáhá mi!

Tomáš Zerhau
fotograf

Odbourala jsi mi spoustu mých limitů, ukázala, jak se skvěle dá vyhrát s designem a pomohla mi vytvořit úžasný web, ze kterého mám neskutečnou radost. Také si přesně odhadla, co ke mně sedí a já s tím vším neskutečně rezonuju. Jsem moc ráda, že jsem překonala obavy a oslovila tě! Těším se na další společné nápady a jejich realizaci.

Brigita Bastlová
výživová poradkyně