Doporučení z první ruky

Ing. Jaroslav Baron — 3D grafik, modelář a designér


Zobrazuji všech 5 doporučení

Spolupracuji s Ing. Baronem od roku 2001, kdy dokončil studium na VUT FAST v Brně. Pomáhá firmě SHP na projektech a soutěžích v ČR i v zahraničí. Spolupracuje také na vývojových projektech Ústavu betonových a zděných konstrukcích VUT FAST a na projektech mostů, na kterých pracuji v USA a Kanadě. Vysoce si cením jeho technický um kombinovaný s estetickým cítěním. Ing. Baron nejen zpracovává vizualizace a 3D geometrie složitých konstrukcí a konstrukčních detailů, ale také spoluvytváří jejich architektonické a konstrukční řešení. Hledá nová řešení a jeho práce je velmi kvalitní.

prof. Ing. Jiří Stráský, DSc
www.shp.eu

Perfektní kvalita 3D modelů, cit pro detail i pro výslednou kvalitu s ohledem na přání zákazníka a potřeby koncového uživatele.

Martin Moš
LD seating
www.ldseating.com 724 549 578

S Ing. Jaroslavem baronem spolupracujeme již téměř 10 let. Spolupracoval jsem během své kariéry projektanta mostů s více tvůrci vizualizací a bez váhání mohu konstatovat, že Jaroslav je „superstar“ této profese. Jeho vizualizace mi pomohly vytvořit několik desítek projektů mostních objektů. Jaroslavův talent se spolupodílel na projektech tak významných staveb jako byla Městská estakáda v Považské Bystrici (kandidát na cenu FIBu na kongresu v Indii), desítky mostů na dálnici D1 (projekt PPP), soustava mostů v hlavním městě Ázerbájdžánu (Baku), obnovený Starý most přes Dunaj v Bratislavě nebo nejnovější most přes Dunaj na dálnici D4 při Bratislavě. Jaroslav Baron není pouze tvůrce vizualizací mostů, ale i spolutvůrce samotného projektového návrhu. Jeho dokonalé realistické znázornění budoucího díla pomáhají projektantovi dotvářet, případně korigovat projekt mostu od fáze hledání jeho koncepce až po fázi dolaďování detailů. Nezanedbatelným faktem je i rychlost a operativnost s jakou je Jaroslav schopen a ochoten reagovat i na termínově krkolomné objednávky. Těším se na další spolupráci a přeji mu další profesionální výzvy hodné jeho talentu.

Ing. Miroslav Maťaščík
projektant mostních projektů
matascik.miroslav@gmail.com

Je mi milou povinností napsat vám zpětnou vazbu na školení Grasshopperu. V naší firmě podstupujeme mnoho různých školení na kde co, a školení s vámi byla naprostá jednička. Nejenže s vámi osobně bylo velmi příjemně a dobrá oboustranná komunikace, ale i co se týče náplně a předaných zkušeností, to bylo školení velice přínosné. Už mám rozpracovaný jeden projekt, který vám pak rád pošlu a následně zkonzultuji. Ještě jednou děkuji za všechny zúčastněné.

Filip Tomsa
www.carlstahl.cz

Školení Grasshopperu je pro nás velkým přínosem. Během 2 dnů jsme společně vytvořili několik skriptů, které pro nás budou znamenat značné usnadnění práce. (Zabýváme se výrobou dřevěných, ocelových a kombinovaných schodišť.) Ing. Baron přednáší velice záživným způsobem a dokáže nadchnout pro skriptování v Grasshopperu. Tutoriály na YouTube jsou dobrá věc, ale pro start bych doporučil školení – umožní vám pochopit principy programu a otevře vám cestu k rozvíjení vlastních skriptů.

Petr Kudrnáč
kudrnac@swn.cz 727 875 506