Doporučení z první ruky

Jaroslav Rýpar — tvůrce menších webů na platformě WordPress


Zobrazuji všech 6 doporučení

Járu jsem oslovila na doporučení mého nejlepšího kamaráda, když jsem poptávala schopného, spolehlivého a kreativního člověka pro tvorbu webových stránek mého budoucího bistra. Naše spolupráce začala v květnu 2022. Na první osobní schůzce jsem mu detailně popsala celý koncept vznikajícího bistra. Ukázala jsem návrh interiéru, barvy, obrazy a celkovou představu vzhledu bistra, které jsem tehdy teprve od základů budovala. Jára spolupracuje s designérkou Míšou, kterou mi pro ještě lepší výsledek doporučil. Po celou dobu od první schůzky až po samotné spuštění webu, proběhlo několik telefonátů, osobních setkání či komunikace přes e-mail, kde jsme vše konzultovali. Webové stránky jsme spustili při otevření bistra v prosinci 2022. Co se týče práce s webem po spuštění, Jára mi na osobní schůzce vysvětlil základní ovládací prvky, které jednoduše zvládnu obsluhovat i já (naprostý IT anti talent :-D). Vkládám si tedy sama týdenní menu, dělám drobné úpravy (např. změny cen a podobně), a cokoliv nad rámec toho, co zvládnu sama, jsme s Járou stále v kontaktu, je časově flexibilní a vždy mi ochotně pomůže a mé nové nápady velmi rychle zpracuje a zrealizuje. Musím říct, že z výsledné práce jsem opravdu nadšená. Moje myšlenka a představa byla skvěle pochopena. Design webu i veškeré odvozené materiály naprosto přesně vystihují koncept bistra. Za toto musím dát obrovský klobouk dolů, jelikož jak jsem již zmínila, bistro tehdy teprve vznikalo a kromě mých představ nebyly k dispozici žádné další podklady. Web je velmi uživatelsky přívětivý. Návštěvník webu zde najde vše potřebné, je přehledný a design je velmi hravý a poutavý. Jsem moc ráda, že jsem se pro Járu rozhodla, práci odvedl na jedničku a stali se z nás skvělí přátelé. Doporučuji všemi deseti po všech stránkách.

Míša Samková
majitelka Andy’s Bistro Mělník
andysbistro.cz

Sháněli jsme schopného člověka, který by nám udělal web za rozumnou cenu a spolupráce s Jardou přesně naplnila mé očekávání. Zvládne si poradit, co se dohodne, to platí a vždy na čas. Určitě s ním budeme stránky ještě rozvíjet a nebál bych se ho doporučit svým známým.

Josef Hoznour
gargitrans.cz

Na spolupráci s Jaroslavem Rýparem jsem cenil jednu věc. Když jsme se na něčem domluvili, že to udělá do večera, tak to do večera udělal, a to v požadované kvalitě, bez výmluv. Když jsem potřeboval rozpočet snížit, nesnažil se mi namluvit, že potřebuji kdovíjak drahé řešení, ale nastavil mi to ideálně na mé potřeby. Jestli budu tyto služby ještě potřebovat, určitě půjdu opět za ním.

Michal Vondráček
dovolenanapohodu.cz

Spolupráce s Járou byla moc fajn. K zakázce přistoupil analyticky, když řešil, aby byl web efektivní a dobře se umisťoval ve vyhledávačích. Zároveň ale kladl důraz i na lidskou stránku a bylo pro něj důležité, aby se zákazník na stránkách orientoval a cítil se tam dobře. Navíc po celou dobu realizace naslouchal našim potřebám, takže výsledný web vypadá tak, jak jsme si ho představovali. Jára naše představy zhmotnil a díky svým zkušenostem povýšil tak, aby vše fungovalo jak pro nás, tak pro zákazníky. Navíc i komunikace byla velmi příjemná a přátelská, takže náš celý proces bavil. Rychlost práce a reakce na naše požadavky je podle mého názoru u něj naprostou samozřejmostí. Doporučuji všemi deseti.

Vojta Komárek
vojtakomarek.com, wanderclub.cz

Ráda bych poděkovala za spolupráci na mém webu bytek.cz. Jako realitní makléřka dokážu ocenit hlavně skvělou, přátelskou komunikaci, férovost a rychlost. Jarda navíc skvěle naplnil mou představu o designu, do kterého jsem chtěla dostat nádech ženskosti. Mohu tedy jen doporučit.🙂

Ing. Lucie Mekhail
realitní makléřka
bytek.cz

Jestli hledáte služby okolo webu nebo UI ve skvělé kvalitě a za velmi dobrou cenu, skončíte nakonec u Járy. S proaktivním přístupem, rychlou dobou dodání nebo i dobrou radou proč to takhle zrovna nedělat brzy dosáhnete svého vytouženého výsledku. A budete přemýšlet, proč jste někdy šli vůbec za někým jiným. Doporučuji všemi 12 prsty :)

Mára Votroubek
produktový designér
www.votroubek.net