Doporučení z první ruky

Ing. Jasmina Bosanacová — tvůrkyně e-shopů na platformách Shoptet a Upgates, mentorka provozovatelek e-shopů


Zobrazuji všech 10 doporučení

Svůj e-shop jsem roky vedla formou pokus-omyl a stálo mě to nejen hodně času, ale i financí. Proto jsem oslovila Jasminu jako e-shopovou a marketingovou mentorku a všechny své kroky s ní konzultuji. Je znát velká praxe - její nápady, postřehy i připomínky dávají smysl a vedou k výsledkům.

Monika Lukschová
e-shop Protvorbu.cz

Ačkoliv nejsem nováček a eshop mě již roky živí, Jasmíny program mi opravdu pomohl včas si utřídit myšlenky a udělat i praktické kroky... Díky Jasmíně jsem měla jasný plán, nemarnila jsem tak čas vymýšlením, co vlastně budu dělat, ale měla jsem dané kroky a těch se držela. Moc se mi líbilo i sdílení a brainstorming s dalšími ženami, přecijen při eshopovém podnikání jsem hodně sama a často nemám s kým v okolí své nápady konzultovat. Vánoční sezóna dopadla úspěšně a tímto moc děkuji.

Iveta Polívková
e-shop Klenotyamber.cz

S manželem léta vyrábíme macramé šperky. S pandemií jsme přišli o možnost prodávat svou tvorbu na trzích. Proto jsem si založila e-shop, ale záhy se zasekla na nastavení a vzhledu. S dvěma malými dětmi jsem se motala v kruhu a neprodávala. Naštěstí jsem narazila na Jasminu, která nám rychle zprovoznila e-shop na Shopify před Vánoci a zachránila nám sezónu. Za to jí moc děkuji!

Lucie Kadeřábková
e-shop Marulart.cz

Mám e-shop s masážními pomůckami již řadu let a chtěla jsem před Vánocemi zvýšit obraty. Jasmina mi dala skvělé rady, které jsem aplikovala do svého marketingu. A ono to funguje nad očekávání! Veškeré další změny na e-shopu budu v budoucnu konzultovat právě s Jasminou. Málokdo má takový záběr, zkušenosti a přehled co se týká e-shopů. Taky mi sedne, že je to žena :-).

Věra Cestrová
majitelka e-shopu Verka.cz

Tuna praktických rad z praxe přímo pro můj e-shop! Jasmina mi pomohla připravit strategii a plán pro vánoční sezónu 2021. Řadu věcí jsem dělala poprvé a budu z toho těžit i další roky. Tyto Vánoce byly pro můj e-shop zatím rekordní. Ale už teď díky Jasmíně vím, co na eshopu vylepšit, aby příští rok byl ještě lepší.

Tereza Janů
e-shop Zerowastelife.cz

Jasmina mě provázela na začátku mého snu k vlastnímu e-shopu, skrz který budu moci pomáhat zkvalitnit život dětem s diabetem a sluchovým postižením. Vůbec jsem nevěděla, kde začít a jak postupovat. Prostě zmatek a 3 děti na hlavě. Jasmina mi byla oporou nejen v technických věcech, ale ukazuje mi i kudy dál. Cítím úžasný pocit seberealizace a rostoucí míry soběstačnosti.

Romana Kolářová
majitelka Lotavletu.cz

E-shopu jsem nerozuměla a nevěděla, co mám dělat, abych dostala náš e-shop na úroveň, jakou si zaslouží. Během konzultací mi Jasmina otevřela oči... a dveře k e-shopu, ze kterého budou chtít lidi nakoupit. A já se těším, až posuneme e-shop o kus dál – směrem k zákazníkům. Pokud potřebujete pomoct s e-shopem, napište Jasmině.

Lenka Byrtusová
e-shop Saan.cz

Jasminu jsem požádala nejprve o 20minutovou konzultaci zdarma, ve které mi poskytla zpětnou vazbu na můj e-shop. Během ní jsem se přesvědčila, že Jasmina nejenže ví, o čem mluví, ale také mi sedí lidsky, což je pro dlouhodobou spolupráci velmi důležité. Následně jsem si u Jasminy objednala balíček konzultací, během kterých mi pomohla můj e-shop nasměrovat, nabídla mnoho podnětů pro zlepšení a pomohla mi i s nastavením e-mailingu.

Barbora Brůnová
bbb-obchod.cz

Prodeje přes mou facebookovou skupinu vázly. Svět e-shopů byl pro mě velkou neznámou a z informací, jak naklikat eshop mi šla hlava kolem. Díky Jasminině pomoci mám krásný funkční eshop s pevnou základnou, který s radostí můžu budovat dál. Pomohla mi i s velmi specifickými a individuálními požadavky, na které klasická šablona nestačí. Spolupráci s Jasminou doporučuji všem ženám, které tápou v nejistotě a hledají pevný bod, od kterého se odrazit dál.

Veronika Novachkovska
www.spleteno.cz

Jasmina mi pomáhala při stavbě e-shopu a funguje mi skvěle :). Věřím, že časem se ještě vypracuji, ale řekla bych, že je přede mnou slibná budoucnost. Ač je výdělek v mém oboru kolísavý (protože když mají učitelky prázdniny), podařilo se mi v létě dosáhnout svých prvních 100.000 Kč! Počet objednávek vzrostl téměř desetinásobně. Upřímně říkám, že takhle dobrý začátek jsem nečekala. Spolupráce mi přinesla i přítele na telefonu (Vás) :).

Pavla Pundová
Poznavejspavlou.cz
www.poznavejspavlou.cz