Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jindřich Jíra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Jindřich Jíra — B2B marketingový konzultant a lektor pro Lead Generation Marketing, Lead Management a Lead Nurturing

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Bc. Jindřich Jíra:
Jindra nám pomohl utříbit si myšlenky jak dělat lead gen efektivněji a předal nám své cenné zkušenosti a doporučení. Spolupráci s Jindrou doporučuji, má dobrý poměr cena/výkon.

Tomáš Petrů

ředitel marketingu oXyShop.cz
Jindra briskně předává své bohaté zkušenosti za bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Byla radost s ním spolupracovat!

Adam Kurzok

CEO, Expando
Oceňuji množství praktických rad a hacků, které mi byly šité na míru, a celkově profi přístup k Lead Generation Marketingu.

Sylva Tomanová

marketing, JetBrains
Jindra nám pomohl nastavit a vybudovat Lead Generation Marketing prakticky od nuly, včetně vyškolení našeho Lead Managera.

Jan Penkala

CEO, Acomware
Jindra nám pomohl s nastavením lead-gen u velkého klienta, který kvůli složitosti svého byznysu léta přešlapoval na místě. Neocenitelné jsou i jeho postřehy a praktické tipy, jak získávat a relevantně pracovat s kontakty nejen na internetu, ale také při příležitosti konferencí či jiných veřejných událostí.

Kamil Gric

CEO Narrative Media
Jindrův vhled do problematiky online retail trhu a znalosti z marketingu i obchodu z něj dělají člověka, se kterým je vždy přínosné konzultovat své nápady a postupy.

Jenda Perla

Chief Growth Officer, Dataweps
Jindra z Lead Magnetu nám pomohl zefektivnit stávající Lead nurturing strategii pro lepší konverzi leadů.

Zdeněk Svoboda

Vice President, GoodData
Jindřich pluje oceánem e-commerce s lehkostí delfína. Jeho konzultace pro řešení různých problematik nám v Trivi vždy okamžitě pomohly a posunuly nás dále.

Viktor Lelek

marketér
www.trivi.com
S Lead Magnet spolupracuji už přes rok na marketingu pro Arnolda (www.arnold-robot.com). Spolupráci si pochvaluji – jak koncepčně, tak exekučně –, výstupy jsou velmi dobré, domluvené termíny platí, přichází s dobrými nápady a komunikace je na výborné úrovni. Lead Magnet jednoznačně doporučuji.

Michal Osuský

CEO Arnold Robot
arnold-robot.eu
Jindřich je naprostý profesionál a spolupráce s ním je snadná a na úrovni. Obracíme se na něj se všemi problémy, týkajících se online marketingu a prezentace naší značky. Jindřich dokáže neustále přicházet s novými nápady a řešeními. Doporučuji!

Roman Zdiarský

www.colorsquares.cz ~ roman@colorsquares.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS