Doporučení z první ruky

Bc. Jindřich Jíra — B2B marketingový konzultant a lektor pro Lead Generation Marketing, Lead Management a Lead Nurturing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Jindra nám pomohl utříbit si myšlenky jak dělat lead gen efektivněji a předal nám své cenné zkušenosti a doporučení. Spolupráci s Jindrou doporučuji, má dobrý poměr cena/výkon.

Tomáš Petrů
ředitel marketingu oXyShop.cz

Jindra briskně předává své bohaté zkušenosti za bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Byla radost s ním spolupracovat!

Adam Kurzok
CEO, Expando

Oceňuji množství praktických rad a hacků, které mi byly šité na míru, a celkově profi přístup k Lead Generation Marketingu.

Sylva Tomanová
marketing, JetBrains

Jindra nám pomohl nastavit a vybudovat Lead Generation Marketing prakticky od nuly, včetně vyškolení našeho Lead Managera.

Jan Penkala
CEO, Acomware

Jindra nám pomohl s nastavením lead-gen u velkého klienta, který kvůli složitosti svého byznysu léta přešlapoval na místě. Neocenitelné jsou i jeho postřehy a praktické tipy, jak získávat a relevantně pracovat s kontakty nejen na internetu, ale také při příležitosti konferencí či jiných veřejných událostí.

Kamil Gric
CEO Narrative Media

Jindrův vhled do problematiky online retail trhu a znalosti z marketingu i obchodu z něj dělají člověka, se kterým je vždy přínosné konzultovat své nápady a postupy.

Jenda Perla
Chief Growth Officer, Dataweps

Jindra z Lead Magnetu nám pomohl zefektivnit stávající Lead nurturing strategii pro lepší konverzi leadů.

Zdeněk Svoboda
Vice President, GoodData

Jindřich pluje oceánem e-commerce s lehkostí delfína. Jeho konzultace pro řešení různých problematik nám v Trivi vždy okamžitě pomohly a posunuly nás dále.

Viktor Lelek
marketér
www.trivi.com

S Lead Magnet spolupracuji už přes rok na marketingu pro Arnolda (www.arnold-robot.com). Spolupráci si pochvaluji – jak koncepčně, tak exekučně –, výstupy jsou velmi dobré, domluvené termíny platí, přichází s dobrými nápady a komunikace je na výborné úrovni. Lead Magnet jednoznačně doporučuji.

Michal Osuský
CEO Arnold Robot
arnold-robot.eu

Jindřich je naprostý profesionál a spolupráce s ním je snadná a na úrovni. Obracíme se na něj se všemi problémy, týkajících se online marketingu a prezentace naší značky. Jindřich dokáže neustále přicházet s novými nápady a řešeními. Doporučuji!