Doporučení z první ruky

Jiří Foret — UX/UI a webový designér digitálních produktů a služeb


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Jirka je skvělý grafik a UI/UX designer, se kterým jsem měl tu čest spolupracovat na několika projektech. Ohromil mě svojí škálou dovedností a zkušeností v oblasti webdesignu, eshopů a mobilních aplikací. Ovládá různé nástroje pro UI/UX design (Figma, Sketch, XD, Webflow a další) a umí se tak přizpůsobit různým požadavkům na dodání podkladů. Netvoří jen kompletní návrhy webů, eshopů a aplikací, ale také wireframy a prototypy. Tím dokáže lépe prezentovat své nápady a získat zpětnou vazbu. Oceňuji také jeho dovednosti ve vedení všech fází projektu, provádění uživatelského testování a analýzy konkurence. Jedním z našich společných projektů byl eshop detska-boticka.cz, kde jsme spolupracovali na návrhu a implementaci webu pro prodej dětské obuvi. Jiří se podílel na analýze potřeb zákazníků a konkurence, navrhl vhodnou navigaci a kategorie produktů, vytvořil atraktivní vizuální koncept a připravil detailní specifikace jednotlivých obrazovek i pro mobilní zařízení. Líbí se mi, že se Jirka zajímá o celkovou komplexnost byznysu klienta a snaží se přinést vždy něco navíc. Považuji ho za profesionálního designera i člověka, se kterým je vždy příjemná a efektivní spolupráce.

David Odehnal
Full stack developer na volné noze
davidodehnal.cz

Jiří je skutečný profesionál, znalec UX a UI, velice šikovný člověk a zdatný ve všech grafických i jiných nástrojích, které potřebuje pro svou práci. Jeho slovo platí, záleží mu na spokojenosti klienta a chce mu pomoct, i kdyby to znamenalo, že mu poradí jiné řešení, než z kterého nutně sám těží profit. Je mi ctí, že s tímto člověkem mohu již 7 let spolupracovat a těším se na další roky skvělé práce.

Matěj Gryc
projektový manažer, web developer, pivní someliér
www.degustuju.cz

S Jiřím Foretem spolupracujeme již řadu let. Díky jeho oborovým přesahům a mnohaletým zkušenostem s ním mnohdy konzultuji grafický design a tisk. Vše v rámci projektů mého studia. Mimo to v minulosti zpracovával například web a eshop mého klienta pro zakázkové zpracování prémiového betonu a prodej produktů. Veškerá komunikace a práce probíhaly na výbornou! Jiřího Foreta rozhodně doporučuji.

Tibor Mužík
produktový a průmyslový designer, co-owner a chief designer industry_studio
industrystudio.cz tibor@industrystudio.cz 720 531 608

S Jiřím spolupracuji řadu let. Oceňuji jeho schopnost vcítit se do potřeb klienta a navrhnout mu řešení, které mu skutečně pomůže. Navrhuje tak, aby výsledek přinesl maximum. Hodně se ptá a hledá vždy tu nejlepší cestu, jak dosáhnout cíle. Je to zkušený grafik a návrhář webů, který má za roky praxe přesah do mnoha oborů. Ve společných projektech je vždy naprostý pořádek, termíny jsou jasně dané a s dodanými výstupy jsem pokaždé nadmíru spokojený.

Jakub Jura
605 030 205