Doporučení z první ruky

Jiří Foret — UX/UI a webový designér digitálních produktů a služeb


Zobrazuji všech 8 doporučení

Na spolupráci s Jiřím oceňuji spolehlivost, flexibilitu a dobré komunikační schopnosti. Líbí se mi, že nad problémy přemýšlí a vnímá kontext i v tak komplexní oblasti, jako je správa automotive DMS. Neváhal s námi jet na 2 dny na dealerství, aby pochopil, jak fungují procesy a opravdu rozuměl uživatelům. Díky systémovému myšlení jsou jeho návrhy o řád lepší, než od jiných analytiků. Jiřího vřele doporučuji všem, kdo mají před sebou velké výzvy a hledají opravdového profesionála.

Petr Bechyně
CPO@AUTiX
www.autix.eu petr.bechyne@autix.eu

Pan Jiří Foret je vynikající UX/UI designer. Jeho práce na našich webových stránkách překonala naše očekávání díky promyšlenému designu a uživatelsky přívětivému rozhraní. Jeho schopnost sdílet strategické a obchodní názory a ochota diskutovat nad jednotlivými návrhy byla nepostradatelná a významně přispěla k úspěchu našeho projektu. Pan Foret dodržel všechny termíny s bravurou a výsledný design perfektně reprezentuje naši značku. Jeho služby bych doporučila každému, kdo hledá profesionální a kvalitní digitální design.

Lenka Jirků
Marketing Manager
www.goopan.cz

Jirka je skvělý grafik a UX/UI designer, se kterým jsem měl tu čest spolupracovat na několika projektech. Ohromil mě svojí škálou dovedností a zkušeností v oblasti webdesignu, eshopů a mobilních aplikací. Ovládá různé nástroje pro UX/UI design (Figma, Sketch a další) a umí se tak přizpůsobit různým požadavkům na dodání podkladů. Netvoří jen kompletní návrhy webů, eshopů a aplikací, ale také wireframy a prototypy. Tím dokáže lépe prezentovat své nápady a získat zpětnou vazbu. Oceňuji také jeho dovednosti ve vedení všech fází projektu, provádění uživatelského testování a analýzy konkurence. Jedním z našich společných projektů byl eshop detska-boticka.cz, kde jsme spolupracovali na návrhu a implementaci webu pro prodej dětské obuvi. Jiří se podílel na analýze potřeb zákazníků a konkurence, navrhl vhodnou navigaci a kategorie produktů, vytvořil atraktivní vizuální koncept a připravil detailní specifikace jednotlivých obrazovek i pro mobilní zařízení. Líbí se mi, že se Jirka zajímá o celkovou komplexnost byznysu klienta a snaží se přinést vždy něco navíc. Považuji ho za profesionálního designera i člověka, se kterým je vždy příjemná a efektivní spolupráce.

David Odehnal
Full stack developer na volné noze
davidodehnal.cz

Jiří je skutečný profesionál, znalec UX a UI, velice šikovný člověk a zdatný ve všech grafických i jiných nástrojích, které potřebuje pro svou práci. Jeho slovo platí, záleží mu na spokojenosti klienta a chce mu pomoct, i kdyby to znamenalo, že mu poradí jiné řešení, než z kterého nutně sám těží profit. Je mi ctí, že s tímto člověkem mohu již 7 let spolupracovat a těším se na další roky skvělé práce.

Matěj Gryc
projektový manažer, web developer, pivní someliér
www.degustuju.cz

Spolupráci s Jirkou nelze jinak než pochválit. Je to profesionál, který UX designu rozumí, a na výsledku je to znát. Má velké přesahy do dalších oborů, dokáže skvěle analyticky myslet, vcítit se do potřeb klienta a navrhnout mu řešení, které mu skutečně pomůže a bude fungovat. Od roku 2017 jsme spolupracovali už na 8 projektech, pomáhal nám mimo jiné s projekty pro Ministerstvo zdravotnictví nebo Prahu 2. Strávili jsme stovky hodin při společné práci. To mluví za vše!

Martin Havlík
projektový manažer
www.unitx.eu martin.havlik@unitx.eu 736 631 247

S Jiřím Foretem spolupracujeme již řadu let. Díky jeho oborovým přesahům a mnohaletým zkušenostem s ním mnohdy konzultuji grafický design a tisk. Vše v rámci projektů mého studia. Mimo to v minulosti zpracovával například web a eshop mého klienta pro zakázkové zpracování prémiového betonu a prodej produktů. Veškerá komunikace a práce probíhaly na výbornou! Jiřího Foreta rozhodně doporučuji.

Tibor Mužík
produktový a průmyslový designer, co-owner a chief designer industry_studio
industrystudio.cz tibor@industrystudio.cz 720 531 608

S Jiřím spolupracuji řadu let. Oceňuji jeho schopnost vcítit se do potřeb klienta a navrhnout mu řešení, které mu skutečně pomůže. Navrhuje tak, aby výsledek přinesl maximum. Hodně se ptá a hledá vždy tu nejlepší cestu, jak dosáhnout cíle. Je to zkušený designer, který má za roky praxe přesah do mnoha oborů. Ve společných projektech je vždy naprostý pořádek, termíny jsou jasně dané a s dodanými výstupy jsem pokaždé nadmíru spokojený.

Jakub Jura
605 030 205

Pan Foret se chopil mého webu Kytky k jídlu s neočekávanou empatií ke všem aspektům projektu: našel silné stránky i tam, kde jsem o nich sama nevěděla a vytáhl mi je dopředu, navrhl ke zrušení zastaralé části. Můj web funguje od roku 2015 a za dobu své existence na sebe nabalil spoustu internetové veteše – funkční, vizuální, obsahové. Kytky k jídlu je poměrně „ženské“ téma, které vedle striktního uchopení potřebuje i intuitivní přístupy. Pan Foret obsáhl oboje. Dále pochopil, že mám omezený tým, nevelký obrat a že nechci podnik ani příliš rozšiřovat, ale jen modernizovat. Tomu přizpůsobil nabídku svých služeb – audit a návrh nového uspořádání webu. Všechno bylo akorát, nenutil mi žádné přebujelé nabídky. To oceňuji nejvíc. Dodržuje termíny. (Skoro bych připojila vykřičník.) V dnešní době to považuji bezmála za raritu. Většina lidí, kteří pracují „na sebe“, resp. na volné noze, vnímají uzávěrky dosti vágně.

RNDr. et Mgr. Jana Vlková
profesionální kytkožroutka, kulinární spisovatelka, lektorka
www.kytkykjidlu.cz jana@kytkykjidlu.cz