Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Holešovský, MSc — 3D grafik se zaměřením na vizualizace interiérů a 3D modely nábytku


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Spolupráce na architektonických vizualizacích proběhla s panem Holešovským v příjemném tempu, klidné komunikaci a s pěkným výsledkem. Jeho služby můžeme doporučit. Oceňujeme samostatnost a dodržení všech dohodnutých termínů i technických podmínek kvality vizualizace.

Petr Záluský
architekt
www.freearchitects.cz office@architects.cz 733 546 097

Můžeme vřele doporučit! Komunikace, flexibilita a koordinace zpracování požadavků projektu byla vždy perfektní. Postupné posílání rozpracovanosti a konzultace jednotlivých stupňů zpracování vizualizací je ideální pro skvělý výsledek! Finální vizualizace a zpracování budoucího RD v Rozdrojovicích byla předána v nejvyšší prezentovatelné kvalitě. Těšíme se na další spolupráci.

Studio A s.r.o.
architektonická a projekční kancelář
www.studio-a.cz vondru@studio-a.cz

Spolupráce s panem Holešovským, a to mluvím za celý kolektiv, byla báječná. Nastoupil k nám v půlce roku 2019 do oddělení, které se zabývá virtuálními analýzami všech částí vozu. Práce je z mnoha ohledů náročná, musíte nejen zvládnout hned několik CAD programů, včetně speciálního pro virtuální realitu, ale stejně důležité je osvojit si složité výrobní procesy v oblasti svařovny, lakovny a hlavně montáže při sériové výrobě. Spolupráce trvala něco přes rok, je pochopitelné, že nemohl proniknout do všech detailů technologických postupů, ale progres znalostí a hlavně výsledky zadaných úkolů hodnotím jako vysoce nadprůměrné. Pan Holešovský je již druhým příkladem u mě v oddělení, který mi potvrdil, jak je důležité umět spolupracovat s osobnostmi, které se nebojí přijímat nové výzvy a během pouhého roku si dokáží díky výborné komunikaci získat kolegy a výborně zvládnutou prací posunout oddělení kupředu. Absolutně klidná povaha, uvážlivé rozhodování, systematičnost a rychlost, inovativnost, samostatnost, zodpovědnost a mnoho dalšího jako estetické cítění, pro to všechno si ho jako bývalého kolegu vážím a všem dalším zájemcům, kteří by chtěli využít jeho potenciál, vzkazuji: neváhejte!

Ivan Utěšil
koordinátor Pilotní haly, Škoda Auto
ivan.utesil@skoda-auto.cz 732 294 244

Perfektní, profesionální spolupráce! Dodržení termínů.

Kamila Douděrová