Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Holešovský, MSc — 3D grafik se zaměřením na vizualizace interiérů a 3D modely nábytku


Zobrazuji všech 6 doporučení

Spolupráce na architektonických vizualizacích proběhla s panem Holešovským v příjemném tempu, klidné komunikaci a s pěkným výsledkem. Jeho služby můžeme doporučit. Oceňujeme samostatnost a dodržení všech dohodnutých termínů i technických podmínek kvality vizualizace.

Petr Záluský
architekt
www.freearchitects.cz office@architects.cz 733 546 097

Můžeme vřele doporučit! Komunikace, flexibilita a koordinace zpracování požadavků projektu byla vždy perfektní. Postupné posílání rozpracovanosti a konzultace jednotlivých stupňů zpracování vizualizací je ideální pro skvělý výsledek! Finální vizualizace a zpracování budoucího RD v Rozdrojovicích byla předána v nejvyšší prezentovatelné kvalitě. Těšíme se na další spolupráci.

Studio A s.r.o.
architektonická a projekční kancelář
www.studio-a.cz vondru@studio-a.cz

Spolupráce s panem Holešovským, a to mluvím za celý kolektiv, byla báječná. Nastoupil k nám v půlce roku 2019 do oddělení, které se zabývá virtuálními analýzami všech částí vozu. Práce je z mnoha ohledů náročná, musíte nejen zvládnout hned několik CAD programů, včetně speciálního pro virtuální realitu, ale stejně důležité je osvojit si složité výrobní procesy v oblasti svařovny, lakovny a hlavně montáže při sériové výrobě. Spolupráce trvala něco přes rok, je pochopitelné, že nemohl proniknout do všech detailů technologických postupů, ale progres znalostí a hlavně výsledky zadaných úkolů hodnotím jako vysoce nadprůměrné. Pan Holešovský je již druhým příkladem u mě v oddělení, který mi potvrdil, jak je důležité umět spolupracovat s osobnostmi, které se nebojí přijímat nové výzvy a během pouhého roku si dokáží díky výborné komunikaci získat kolegy a výborně zvládnutou prací posunout oddělení kupředu. Absolutně klidná povaha, uvážlivé rozhodování, systematičnost a rychlost, inovativnost, samostatnost, zodpovědnost a mnoho dalšího jako estetické cítění, pro to všechno si ho jako bývalého kolegu vážím a všem dalším zájemcům, kteří by chtěli využít jeho potenciál, vzkazuji: neváhejte!

Ivan Utěšil
koordinátor Pilotní haly, Škoda Auto
ivan.utesil@skoda-auto.cz 732 294 244

Perfektní, profesionální spolupráce! Dodržení termínů.

Kamila Douděrová

Nedávno jsem dokončila svou první spolupráci s panem Holešovským na vizualizacích interiéru bytu, který jsme navrhovali. Byla jsem velice spokojena jak s celkovým přístupem, tak i s výslednou kvalitou obrázků. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce.

Tereza Janků
architekt
www.terezajanku.com

S panem Holešovským spolupracujeme na tvorbě 3D vizualizací bytového interiéru. Spolupráce je profesionální, jak ve smyslu dodržování termínů, komunikace, tak ve smyslu výsledné práce, která je vždy nadstandardní. Pan Holešovský je velmi spolehlivý, objektivní. S jeho službami jsme značně spokojeni.

Ing. Jitka Dihelová
marketing SCONTO Nábytek ČR a SR
www.sconto.cz jitka.dihelova@sconto.cz