Jiří Homola

PPC specialista

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR; osobně Jihomoravský a Olomoucký kraj

Jsem zkušený PPC specialista, který má přes 13 let praxe v marketingu a už dekádu se věnuje především nastavování a správě výkonnostních i brandových kampaní. Ležím v analýzách, studuji data a na základě toho nacházím způsoby, jak posunout projekty klientů na vyšší level.

Začínal jsem v agentuře BESTETO a postupně se vypracoval na pozici vedoucí PPC týmu. Měl jsem na starosti klíčové klienty, rozvoj PPC týmu i poskytovaných služeb a připravoval jsem externí školení či přednášky pro lidi z oboru. Nyní působím jako specialista na performance marketing ve firmě Travelking. Mezi mé klienty patřily ale také společnosti SynCare, Kosmetika4u, BEATman, Daneček-Herman nebo Ekovýroba.cz.

Ti všichni na spolupráci se mnou kromě dosažených výsledků ve formě vyšších tržeb a nižších nákladů ocenili férovou komunikaci, systematický přístup a dodržování termínů, rozpočtů i KPI.

Jsem otevřený jednorázovým i dlouhodobým spolupracím.

Pomohu vám v těchto oblastech:

  • PPC reklama – nastavení a správa výkonnostních i brandových kampaní na vyhledávačích Seznam a Google i sociálních sítích, jako je Facebook (META).
  • Srovnávače zboží – správa inzerce na Heuréce, Zboží, Glami, Favi či Bianu včetně vyladění xml feedu, spárování produktů a nastavení bidingu.
  • Nastavení měření a reporty – zprovoznění a správa Google Analytics, měření skrze Google Tag Manager a tvorba reportu v systému Data Studio.
  • Individuální školení – dopředu připravené na míru podle domluvených požadavků, probíhající nad účtem inzerenta a trvající 1–6 hodin.
  • Konzultace – rozhovor „z voleje“ o délce do 1 hodiny.
  • Audit – kontrola nastavené inzerce v reklamních systémech podle předem určených cílů.

Certifikace:

  • Adwords Guru
  • Google Ads
  • Google Analytics

Ceny:

Každý projekt naceňuji individuálně na základě požadavků, velikosti projektů. Vycházím přitom z hodinové sazby 1 000 Kč bez DPH. Úvodní konzultace je zdarma.

Jiří Homola

Kontakty

Jiří Homola
Zápověď 630
Držovice (Olomoucký kraj)
796 07
Mobil:776 578 229
Email:ppc.homola@gmail.com
Web:jirihomola.cz
Facebook:grajgza
Instagram:jirihomola7
LinkedIn:jiri-homola-579103177
Twitter:JiHomola
WhatsApp:420776578229
Datovka:e5nexxt
IČ:08145521 (plátce DPH)
DIČ:CZ9011294842