Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Konečný — daňový a účetní poradce


Zobrazuji všech 10 doporučení

Daňová kancelář je mým daňovým poradcem déle než 5 let. S jejich prací jsem velmi spokojena, jsou pečliví a vždy se snaží vycházet ve všem vstříc. To velmi oceňuji, protože fungujeme na dálku. Během roku mě i několikrát kontaktují, zda je vše v pořádku, čehož si velmi cením. Spolupráci určitě doporučuji!

Michaela Hrubá
reprezentantka ČR ve skoku vysokém

S daňovou kanceláří spolupracujeme již delší dobu a mohu potvrdit, že spolupráce je na velmi profesionální úrovni. Současně chci vyzdvihnout klientsky velmi příjemnou a efektivní komunikaci. Oceňujeme zároveň srozumitelnost a rychlost odpovědí na naše daňové dotazy.

Ing. Jiří Mikyna
ředitel Komory auditorů ČR

Společnost SPIRIT MEDICAL s.r.o. využívá služeb Daňové kanceláře Topinka již více než 20 let. Po celou dobu naší spolupráce oceňuji profesionální přístup zaměstnanců kanceláře a jejich vstřícnost a ochotu při řešení různých záležitostí. Spolehlivost daňové kanceláře nám poskytuje jistotu, že naše účetní a daňová agenda je řádně a přehledně vedena. To opakovaně potvrdily i finanční audity prováděné v naší společnosti. Služby Daňové kanceláře Topinka můžeme rádi doporučit i jiným klientům.

RNDr. Pavel Kavan, CSc.
jednatel společnosti SPIRIT MEDICAL spol. s r.o.

Profesionalita, flexibilita a ochota pomoci v nesnadných situacích, které daňová problematika přináší – to je deviza společnosti Daňová kancelář Topinka, s. r. o. Jsme dlouhodobým klientem společnosti, což svědčí o stabilitě našich vzájemných vztahů a spokojenosti. Zpracování podkladů pro Český atletický svaz je vždy připraveno včas a profesionálně. Na poradenské služby je reagováno promptně a s ochotou. Jsme proto rádi, že spolupracujeme právě se společností Daňová kancelář Topinka, s. r. o. Takto nastavená spolupráce nám usnadňuje cestu ve spletitých uličkách daňové problematiky, zároveň nám profesionalita týmu daňové kanceláře přináší „klidný spánek“ v často pro nás náročných a vysoce odborných záležitostech.

Karolína Farská
ředitelka/CEO, Český atletický svaz

Služby Daňové kanceláře Topinka s.r.o. využíváme již více než 20 let k naší naprosté spokojenosti. Nejvíce si ceníme vysoce kvalifikovaného a profesionálního zastupování naší firmy u finančního úřadu, spolehlivosti a a vstřícnosti při řešení daňových a účetních problémů firmy. Díky zkušenostem pracovníků Daňové kanceláře, jejich vysoké odbornosti a bezchybnému fungování, nedošlo za celou dobu našeho smluvního vztahu k žádné mimořádné události v daňové oblasti firmy Hutira – PSV Ivančice s.r.o. 

Luděk Hutira
jednatel společnosti Hutira – PSV Ivančnice s.r.o.

Základem dobrého daňového poradenství je spolehlivost a důvěra. Oba tyto předpoklady splňuje Daňová kancelář Topinka s.r.o. beze zbytku.

Ing. Radek Neužil, LL.M.
tajemník Komory daňových poradců ČR

Když jsme začínali naše podnikání, tak jsme si zpracovávali celé účetnictví sami. Po rozšíření pro nás začala být tato stránka přítěží. Našli jsme Daňovou kancelář Topinka a jsme velice spokojeni. Jejich přístup, profesionalita a odbornost je naprosto vynikající. Můžeme se zaměřit na naši práci, jelikož víme, že po daňové i účetní stránce máme za zády jistotu.

Miloslav Melkes
jednatel společnosti WELDPOINT s.r.o.

Spolupracuji s daňovou kanceláří Topinka již řadu let. Svěřil jsem jí všechny svoje firemní i osobní daňové a účetní povinnosti a moje zkušenost je výborná. Všechno vždy vyřešili k mé úplné spokojenosti. Díly spolupráci s nimi mi odpadla jedna velká životní starost. Mohu jen vřele doporučit.

Ing.Martin Šmiřák
TD investora

Nadační fond Radia Proglas je subjektem sloužícím dárcům, kteří svými dary podporují existenci a vysílání nekomerčního, nestátního, soukromého rádia Proglas. Nadační fond má od počátku štěstí na spolehlivého partnera v otázkách daňového poradenství a zastupování vůči státu – v Daňové kanceláři Topinka s.r.o. Její služby můžeme vřele doporučit.

Martina Trembuláková
předsedkyně správní rady NFRaPg

S Daňovou kanceláří Topinka s.r.o. úspěšně spolupracujeme už více jak 20 let, převážně v oblasti daňového poradenství a mzdového účetnictví. Kromě vysoké profesionality, vstřícnosti, kvality a rychlosti zpracovávání agendy, nejvíce oceňujeme schopnost vnímat a efektivně reagovat na potřeby a možnosti naši neziskové organizace. Vážíme si připravenosti zabývat se i nestandardními situacemi a nacházet jejich řešení. V této DK máme spolehlivého partnera, který nás velmi kvalitně zastupuje při všech důležitých jednáních s orgány státní správy.

Mgr. Miloš Vyleťal
předseda YMCA Setkání