Jiří Schaffer

PPC & online marketing specialista

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

📌 Již déle než 7 let se soustředím primárně na PPC reklamu na Googlu a Seznamu. Ziskové kampaně spravuji pro úplně běžné, férové firmy, které mají skvělé produkty a služby, jen o nich prostě nečtete ve Forbesu. Razím moto, že: Nemusíte být lovebrand, aby se vám reklama na internetu vyplatila. Více informací najdete na mém webu »

Pokud vám dávalo smysl o čem jsem ve svém představení mluvil, budu rád, když se mi ozvete na info@jirischaffer.cz.

Co umím:

Skrz výkonnostní marketing na Googlu a Seznamu vám přivedu vyšší tržby a více zákazníků. Starám se o kampaně jak známějším firmám, např. Maxima Reality nebo Vodafone Nápad Roku, tak hlavně těm méně známým značkám jako je český výrobce povlečení Marieli.cz nebo skvělá rodinná firma, vyrábějící pivovary 3+K Kraus.

Jako jeden z mála českých freelancerů jsem také Google PartneremCertifikovaným specialistou Sklik, což mi umožňuje testovat a zavádět nové funkce reklamních systémů jako první a získat tak pro vás náskok před konkurencí. Krom toho mám také přímý kontakt na konzultanty Googlu a Seznamu.

Svůj přístup k práci a některé tipy a triky ze zákulisí PPC reklamy sdílím v případových studiích:

🖋 43% nárůst tržeb první měsíc po přebrání účtu »

🖋 PPC pro tradiční rodinnou firmu, která je lídrem svého trhu »

Znalosti pravidelně čerpám na nejrůznějších školeních, workshopech a přednáškách, ale také své zkušenosti pravidelně sdílím s PPC komunitou. Poslechnout si můžete například Podcast o PPC na volné noze nebo můj kurz na Digisemestru o PPC reklamě ve vyhledávání.

📞 Pokud vás zajímají další informace, navštivte můj web nebo mě rovnou kontaktujte na info@jirischaffer.cz či telefonu +420 732 533 680

Jiří Schaffer
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jiří Schaffer
Na Zámecké 1518/9
Praha 4
140 00
Mobil:732 533 680
Email:info@jirischaffer.cz
Web:jirischaffer.cz
Facebook:schaffer.jiri
Instagram:jirkaschaffer
LinkedIn:jiri-schaffer
Twitter:jirkaschaffer
IČ:07647867 (plátce DPH)
DIČ:CZ07647867

Doporučení
z první ruky

S Jirkou jsem byl měsíc v Thajsku a už 2x pro nás natáčel kurz na Digisemestr Online. Nejen, že je to profík na PPC reklamy, ale je to frajer i v lidské rovině. To člověk za společný měsíc v Asii pozná. Velmi dobře ví, co dělá a už dlouhé roky se drží na špičce svého oboru. Ale na skútr s ním raději nesedejte :)

Ing. Jindřich Fáborský

pořadatel konference Marketing Festival, konzultant e-commerce, marketingu a event managementu