Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Fialová

Mgr. Jitka Fialová

marketérka se specializací na výkonnostní reklamu na sociálních sítích

Mgr. Jitka Fialová
Mgr. Jitka Fialová - logo

Chcete zvýšit návratnost investic do reklamy nebo rozšířit povědomí o své značce prostřednictvím sociálních sítí? Jsem online marketérka se specializací na výkonnostní reklamu na Facebooku a Instagramu a ráda pro vás připravím smysluplné kampaně. Věřím, že je možné dělat zajímavou, autentickou a pravdivou reklamu.

  • Reklama – tvorba strategie pro reklamy na sociálních sítích a její realizace; prospecting i remarketing kampaně, dynamické reklamy, ecommerce reklamy s využitím produktového feedu a Facebook pixelu, video reklamy a propagace příspěvků.
  • Správa – založení a správa firemních stránek na sociálních sítích včetně přípravy grafiky a textů.
  • Školení – individuální workshopy Správa firemní stránky na Facebooku, Výkonnostní reklama na Facebooku a Instagramu.
  • Konzultace – konzultace vašich reklamních kampaní a správy firemní stránky na Facebooku, tipy pro zlepšení.

Jsem absolventkou Digisemestru – semestrálního kurzu online marketingu pořádaného Jindřichem Fáborským. Díky studiu mám přesah do PPC, emailingu, copywritingu a dalších marketingových disciplín.

Další zkušenosti jsem sbírala v agenturách Grep Design a Business Factory. Na starosti jsem měla reklamní kampaně pro klienty jako například COOP Morava, Fashion Arena Prague Outlet, Česká spořitelna, Mall.pl, Mall.sk, slovenskou, maďarskou a polskou mutaci fashion eshopu VUCH nebo pro britskou službu TransferGo.com.

Reference na volné noze: KARE Prague, Majka shop, Ecokit, Peripetie, Turnovská chata, Tiskelník, LearnTube, MYphoto, Cryptomania, Hnutí duha, Zachraňme lesy, Edutica, Zdravé město Břeclav, Sport Ples Brno, Gym&Joy, Backstage Books, Probowling.cz, Linibebe.cz, Exfitt.com a další.

Ukázky reklam pro sociální sítě:

Facebook příspěvek pro Zachraňme lesyFacebook příspěvek pro Backstage BooksFacebook příspěvek pro CK Kudrna cestovní kancelářFacebook příspěvek pro LinibebeFacebook příspěvek pro Linibebe
Zobrazit všech 21 náhledů této galerie >

Status:

dočasně dostupná pouze pro konzultace

Působnost:

osobně Brno, Břeclav a Hustopeče; online kdekoli

Kategorie katalogu:

Průběh spolupráce

První krok pro vykročení z davu je mít kvalitní produkty a služby. Druhým krokem je vědět, kdo je váš zákazník, pro kterého jsou produkty a služby určeny. Splňujete obojí? Pak se můžeme pustit do další práce společně.

  1. Vyslechnu vaše potřeby a budu klást mnoho otázek, abych porozuměla vašemu byznysu.
  2. Probereme vaše nápady, problémy, očekávání, reklamní a prodejní aktivity, zákazníky a celý byznysový plán.
  3. Stanovíme metody měření výkonu kampaní a pustíme se do samotné reklamní tvorby.
  4. Všechny aktivity budeme pravidelně vyhodnocovat a optimalizovat.

O sociálních sítích

Sociální sítě již dávnou nejsou pouze brandovým médiem. Jejich možnosti nejsou pouze v obsahu, který publikujete formou příspěvků. Reklamy na sociálních sítích se nevztahují pouze na propagaci příspěvků. Možnosti jsou dalekosáhlejší. Můžete remarketovat návštěvníky webu a zobrazovat jim produkt, který si prohlíželi. Můžete je vracet zpátky ke konverzi, kterou z různých důvodů nedokončili. Můžete vybrat z desítky umístění, kde se vaše reklama bude zobrazovat a z nepřeberného množství cílení, komu se bude zobrazovat. Reklamy můžete optimalizovat a výkon reklam můžete měřit a vyhodnocovat.

Ceník

Spolupracovat spolu můžeme dvěma způsoby:

  1. Předplacený balíček 15 hodin a více s hodinovou sazbou 750 Kč. Hodinový balíček fakturuji předem a klient ho postupně během následujícího období čerpá. Hodiny lze využít na konzultace i správu kampaní. Počet odpracovaných hodin si zaznamenávám v aplikaci Toggl a kdykoliv vám na požádání sdělím, kolik hodin je vyčerpáno. Tato varianta má zvýhodněnou hodinovou sazbu, jelikož mi umožňuje si lépe plánovat práci. Po vyčerpání balíčku je možné zakoupit další. Dle zkušenosti první balíček 15 hodin vyčerpáme během prvního měsíce spolupráce (může zahrnovat analýzu vašeho reklamního účtu, Facebook stránky, účtu Google Analytics, návrh strategie a její realizaci). V následujících měsících se časová náročnost snižuje i na polovinu.
  2. Práce bez balíčku, v tom případě je hodinová sazba 1.200 Kč a je fakturován počet odpracovaných hodin zpětně za minulý měsíc. Čas si opět zaznamenávám v Togglu a kdykoliv mohu sdělit počet odpracovaných hodin.

Kontaktní informace

Mgr. Jitka Fialová
Impact Hub Brno
Cyrilská 7
Brno
602 00
Mobil:603 301 097
Email:jitka@jitkafialova.cz
Web:www.jitkafialova.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook jitkafialova.cz
LinkedIn:LinkedIn jitkafialova
Účet:1447984012 / 3030
:03582191

Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz
Jitka patří k profesionálům, které naprosto bez obav doporučuji svým klientům. Její styl je všechno, jen ne nuda a to se v marketingu počítá. S Jitkou se dobře komunikuje. Můžete být otevření, žádné zbytečné řeči, žádné hry. 100% spolehlivost je třešničkou na dortu. Těším se na další spolupráci a ostatním rozhodně doporučuji.
IT poradce a konzultant pro G Suite

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS