Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Fialová

Mgr. Jitka Fialová

marketérka se specializací na výkonnostní reklamu na sociálních sítích

Mgr. Jitka Fialová
Mgr. Jitka Fialová - logo

Chcete zvýšit návratnost investic do reklamy nebo rozšířit povědomí o své značce prostřednictvím sociálních sítí? Jsem online marketérka se specializací na výkonnostní reklamu na Facebooku a Instagramu a ráda pro vás připravím smysluplné kampaně. Věřím, že je možné dělat zajímavou, autentickou a pravdivou reklamu.

  • Reklama – tvorba strategie pro reklamy na sociálních sítích a její realizace; prospecting i remarketing kampaně, dynamické reklamy, ecommerce reklamy s využitím produktového feedu a Facebook pixelu, video reklamy a propagace příspěvků.
  • Správa – založení a správa firemních stránek na sociálních sítích včetně přípravy grafiky a textů.
  • Školení – individuální workshopy Správa firemní stránky na Facebooku, Výkonnostní reklama na Facebooku a Instagramu.
  • Konzultace – konzultace vašich reklamních kampaní a správy firemní stránky na Facebooku, tipy pro zlepšení.

Jsem absolventkou Digisemestru – semestrálního kurzu online marketingu pořádaného Jindřichem Fáborským. Díky studiu mám přesah do PPC, emailingu, copywritingu a dalších marketingových disciplín.

Další zkušenosti jsem sbírala v agenturách Grep Design a Business Factory. Na starosti jsem měla reklamní kampaně pro klienty jako například COOP Morava, Fashion Arena Prague Outlet, Česká spořitelna, Mall.pl, Mall.sk, slovenskou, maďarskou a polskou mutaci fashion eshopu VUCH nebo pro britskou službu TransferGo.com.

Reference na volné noze: KARE Prague, Majka shop, Ecokit, Peripetie, Turnovská chata, Tiskelník, LearnTube, MYphoto, Cryptomania, Hnutí duha, Zachraňme lesy, Edutica, Zdravé město Břeclav, Sport Ples Brno, Gym&Joy, Backstage Books, Probowling.cz, Linibebe.cz, Exfitt.com a další.

Ukázky reklam pro sociální sítě:

Facebook příspěvek pro Zachraňme lesyFacebook příspěvek pro Backstage BooksFacebook příspěvek pro CK Kudrna cestovní kancelářFacebook příspěvek pro LinibebeFacebook příspěvek pro Linibebe
Zobrazit všech 21 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

osobně Brno, Břeclav a Hustopeče; online kdekoli

Kategorie katalogu:

Průběh spolupráce

První krok pro vykročení z davu je mít kvalitní produkty a služby. Druhým krokem je vědět, kdo je váš zákazník, pro kterého jsou produkty a služby určeny. Splňujete obojí? Pak se můžeme pustit do další práce společně.

  1. Vyslechnu vaše potřeby a budu klást mnoho otázek, abych porozuměla vašemu byznysu.
  2. Probereme vaše nápady, problémy, očekávání, reklamní a prodejní aktivity, zákazníky a celý byznysový plán.
  3. Stanovíme metody měření výkonu kampaní a pustíme se do samotné reklamní tvorby.
  4. Všechny aktivity budeme pravidelně vyhodnocovat a optimalizovat.

O sociálních sítích

Sociální sítě již dávnou nejsou pouze brandovým médiem. Jejich možnosti nejsou pouze v obsahu, který publikujete formou příspěvků. Reklamy na sociálních sítích se nevztahují pouze na propagaci příspěvků. Možnosti jsou dalekosáhlejší. Můžete remarketovat návštěvníky webu a zobrazovat jim produkt, který si prohlíželi. Můžete je vracet zpátky ke konverzi, kterou z různých důvodů nedokončili. Můžete vybrat z desítky umístění, kde se vaše reklama bude zobrazovat a z nepřeberného množství cílení, komu se bude zobrazovat. Reklamy můžete optimalizovat a výkon reklam můžete měřit a vyhodnocovat.

Kontaktní informace

Mgr. Jitka Fialová
Impact Hub Brno
Cyrilská 7
Brno
602 00
Mobil:603 301 097
Email:jitka@jitkafialova.cz
Web:www.jitkafialova.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook jitkafialova.cz
LinkedIn:LinkedIn jitkafialova
Účet:1447984012 / 3030
:03582191

Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz
Jitka patří k profesionálům, které naprosto bez obav doporučuji svým klientům. Její styl je všechno, jen ne nuda a to se v marketingu počítá. S Jitkou se dobře komunikuje. Můžete být otevření, žádné zbytečné řeči, žádné hry. 100% spolehlivost je třešničkou na dortu. Těším se na další spolupráci a ostatním rozhodně doporučuji.
IT poradce a konzultant pro G Suite

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS