Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Fialová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Fialová — marketérka se specializací na výkonnostní reklamu na sociálních sítích

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Jitka Fialová:
Daniel Thaisz
Jitka patří k profesionálům, které naprosto bez obav doporučuji svým klientům. Její styl je všechno, jen ne nuda a to se v marketingu počítá. S Jitkou se dobře komunikuje. Můžete být otevření, žádné zbytečné řeči, žádné hry. 100% spolehlivost je třešničkou na dortu. Těším se na další spolupráci a ostatním rozhodně doporučuji.

Daniel Thaisz

IT poradce a konzultant pro G Suite
Za město Břeclav a projekt Zdravé město, které nám paní Fialová pomohla rozjet na sociální síti, velice rádi dáme doporučení ke spolupráci s ní. Než jsme ji oslovili, měl profil na FB cca 220 sledujících. Pod jejím vedením jsme za tři měsíce dosáhli čísla 700 nových přátel Zdravého města. Víc není třeba dodávat, skvělá práce a profesionální přístup. Děkujeme!

Ing. Lenka Černá

koordinátor Zdravého města Břeclav
www.breclav.eu ~ lenka.cerna@breclav.eu ~ 731 680 144
S paní Jitkou Fialovou máme pouze dobré zkušenosti. Její přístup je profesionální a o reklamě na sociálních sítích má velmi široké znalosti. Její jednání je rychlé a vždy je ochotná nám pomoci s jakýmkoliv problémem. Reklama na Facebooku, kterou jsme s ní rozjeli - založení Facebook stránky a spuštění výkonnostních kampaní na Facebooku pro náš nový eshop a tréninkové centrum www.probowling.cz - je účinná a už díky ní sklízíme ovoce. Sami jsme se od paní Fialové naučili mnoho nových a užitečných věcí.

Ivan Burian

jednatel firmy HPM TEC, s.r.o.
www.hpmtec.cz
Spolupráci s Jitkou rád doporučuji. Oceňuji její maximální spolehlivost a také preciznost, smysl pro detail a současně komplexnost v marketingovém uvažování. Způsob, jakým dala do pohybu náš facebookový marketing, mě velmi potěšil, stejně jako Jitčin profesionální a milý přístup ke spolupráci.

Radek Drnovský

lektor, facilitátor, jednatel
www.edutica.cz
Spolupráce s Jitkou probíhala vždy bez problémů, je svědomitá a zodpovědná. Je charismatická a velmi komunikativní. Obdivuji její všestranný záběr a zápal do řady různých projektů. Je ochotná se neustále učit novým věcem a nebojí se výzev, které si sama často klade za cíl. Sportovního ducha rozhodně nezapře, včetně fair play. A to se cení!

František Šudřich

obchodní ředitel ve společnosti Trikaya
S Jitkou spolupracuji již dlouho a jsem velmi spokojená. Děláme spolu na mém projektu GymJoy a loni odvedla i kus práce na Sport Plesu Brno. Stará se mi o Facebook reklamu. Musím říct, že Jitka má ve všem pořádek, drží termíny a vždy všechno hezky sepíše – co se projednalo na schůzce, co je a co bude. Spolupráci za sebe určitě doporučuji.

Zuzana Soukupová

Gymandjoy.cz
www.gymandjoy.cz
S Jitkou jsem měla možnost spolupracovat na několika projektech (většinou správa facebookových kampaní) a vždy to byla příjemná zkušenost. Nejenže je Jitka pečlivá, spolehlivá, kreativní, ale i přemýšlí v souvislostech a snaží se projekt (klienta/kampaň) posunout dál. Spolupráci s ní vřele doporučuji.

Martina Tuhá

S Jitkou jsme pracovaly několik měsíců na Facebook propagaci našeho e-shopu a musím říct, že nám hodně pomohla a naučila spoustu užitečných věcí. Doporučuji její služby každému, kdo by potřeboval poradit ohledně FB kampaní, propagace a reklamy na Facebooku.

Veronika Kubinova

Jitku můžu vřele doporučit. Pro Klub podnikatelek Břeclav udělala již tři workshopy na téma sociální sítě a děvčata jsou nadšená. Určitě budeme pokračovat dál, dokud zcela nevyčerpáme témata. Jitka je spolehlivá profesionálka s velmi lidským a příjemným přístupem. Pokud si ji také pozvete, určitě neuděláte chybu. Jitko, velký dík z Břeclavi!

Radim Náplava

kancelar@nemcinabreclav.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS