Doporučení z první ruky

Bc. Jonáš Jurášek — odborník na PPC reklamu a marketér v oblasti e-commerce


Zobrazuji všech 8 doporučení

Spolupráce s panem Juráškem je velmi přínosná a mohu ji vřele doporučit. Když jsem před více než rokem dělal mini výběrové řízení mezi několika freelancery, pan Jurášek byl řádově lepší než ostatních 5 poptaných. Šel za rámec zadání a myslel nad věcmi strategicky, navrhnul spoustu řešení, která by vyzkoušel k dosažení cílů. A tak vypadá i naše spolupráce doteď. Posouvá naše kampaně výrazně dopředu a věřím, že ještě dlouho posouvat bude.

Patrik Hrubeš
Camstreamer

Pan Jonáš je člověk na svém místě. Dokáže najít vše potřebné pro optimalizaci a úpravu kampaní. S jeho prací jsem velice spokojena. Šetří můj čas i peníze. Děkuji.

Lenka Podzemná
Pískohraní

S Jonášem spolupracujeme více než 1 rok. Za tu dobu náš e-shopu hodně posunul. Efektivní investice do reklamy a nárůstu prodejů. Jedná se o komunikativního člověka a týmového hráče, se kterým je příjemné pracovat. Svému oboru rozumí a stále na sobě pracuje.

Jana Sahijwani
Modernínákup

Jonáš je přesně ten typ profesionála, kterého chcete mít ve svém týmu. Je spolehlivý, přichází s novými nápady, a když něco slíbí, tak to dodrží. Rád s Jonášem spolupracuji a doporučuji ho dále.

Vít Schaffarczik

S Jonášem spolupracuji dlouhodobě. V každém projektu přidává do PPC reklam něco, čeho si velmi vážím. Vlastní invenci, kreativitu a selský rozum. Snad i díky tomu dosahuje velmi dobrých výsledků. Bonusem je i to, že vám vše vysvětlí.

Jan Tipmann
Marketing s úsměvem

Jonáš pracuje velmi efektivně, orientuje se na výkonnost a výsledek. Snaží se procesy automatizovat, umí číst v datech a velmi dobře se orientuje celkově v online marketingu. Jonáš umí efektivně snižovat cenu za přivedeného platícího zákazníka a zvyšovat počet objednávek a splněných cílů.

Jiří Svoboda
CzechDigital

Jonáš má neuvěřitelnou flow jak z PPC vytěžit maximum. Mezi jeho přednosti patří profesionalita, dochvilnost a vždy dobře odvedená práce, vždy! Je pro nás velice těžké doporučit tak dobrého specialistu i někomu dalšímu. Spolupráce s Jonášem si vážíme a vřele doporučujeme.

S Jonášem spolupracujeme sice krátkou dobu, ale nyní už víme, že jsme našli správného partnera pro rozvoj našeho projektu. Předchozí zkušenosti s jinými PPC specialisty a firmami pro nás znamenaly doslova vyhozené peníze a nesplněné sliby. Pokud jste začínající projekt/firma a potřebujete výkonnostní marketing, tak vřele doporučujeme právě Jonáše. Děkujeme za spolupráci.

Jan Raszka
jednatel firmy Focus service s.r.o.