Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Josef Bátrla > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Josef Bátrla — advokát se zaměřením na technologie a obchodní právo

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Josef Bátrla:
Josef Bátrla mi pomáhal s návrhem a s připomínkami několika smluv. Velmi oceňuji jeho flexibilitu a nasazení ve chvílích, kdy jsem na výsledek spěchal.

Jiří Materna

www.mlprague.com
Spor o vyúčtování za elektřinu byl vedený se společností, která zprostředkovává pronájmy bytů a je jejich správce: Svůj případ jsem konzultovala se 3 advokáty a všichni mi řekli, ať to vzdám a zaplatím co po mně protistrana vyžaduje. Jediný pan Bártla to hned na začátku nevzdal a přišel s návrhem, jak celou věc řešit. V komunikaci byl rychlý a jasný, vždy jsem chápala, jaký bude další krok. Účtování za jeho služby mi přišlo víc než férové. Nakonec jsme, díky němu, s protistranou došli k dohodě, se kterou jsem maximálně spokojená. Já jsem celou věc sama řešila skoro 5 měsíců, s panem Bátrlou jsme to měli uzavřené za necelé 2 měsíce, nebýt Vánoc, určitě to bude rychlejší. Maximálně jeho služby doporučuji, doufám, že už ho samozřejmě potřebovat k ničemu podobnému nebudu :), ale neváhala bych se na něj obrátit znovu, nebo ho doporučit někomu dalšímu.

Jana Řehořová

IT projektový manažer
Hledali jsme šikovného právníka na vytvoření obchodních podmínek pro naši logistickou aplikaci. Pro nás moře úplně neznámé a oblast, ve které se jako laik těžko orientujete. Na doporučení ze skupiny na Facebooku jsem získal kontakt na pana Bátrlu a několik dalších právníků. Jednoznačně jsme vybrali pana Bátrlu, protože už jen první odpověď na naši poptávku dávala najevo, že má v problematice praxi. Výsledné obchodní podmínky přesahují naše původní požadavky. Spolupráce velmi příjemná, je vidět velká praxe a cit k detailu, s takovými lidmi je radost pracovat. Pomohlo také následné doporučení překladatelské agentury. Rádi budeme spolupracovat i nadále.

Jan Růžička

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS