Doporučení z první ruky

Bc. Josef Jebavý — správce Linuxových serverů, vývojář počítačových aplikací, IT konzultant a lektor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

S Josefem jsem spolupracoval na malém projektu a jsem velmi spokojen s řešením, které mi poskytl. Josef je zkušený vývojář se spolehlivými a hlubokými znalostmi webových technologií.

Adam Grzelec
majitel WotB
www.wordsontheboards.com

Bc. Josef Jebavý je skvělý programátor. Vytváříme spolu zcela novou (poměrně složitou) aplikaci pro plánování výroby v mé společnosti. Spolupracujeme několik měsíců a jeho práci mohu hodnotit jako plně profesionální. Pracuje systematicky, pečlivě, klade důraz na sebemenší detail. Snaží se maximálně vyhovět mým požadavkům, nevnucuje svá řešení. Do projektu přináší vlastní podněty. Vždy najde řešení, nestalo se mi, že by mému požadavku nebyl schopen vyhovět. Nejvíce oceňuji, že časově plní to, na čem jsme se předem dohodli. Aplikace vzniká bez časových prodlev. Skvělá spolupráce, vřele doporučuji!

Jan Kejda
jednatel společnosti
www.medpharma.cz

Skvěle odvedená práce jako vždy! Rychlý a výborný programátor se spoustou znalostí. Dokázal splnit zadání projektu v krátkém čase. Co víc říct? Nejlepší ze všech, kvalita odpovídá ceně. Pokud potřebujete pomoct, poradit, nebo hledáte člověka v IT, který by vám rychle a efektivně poradil a nasadil řešení, doporučuji! Co neví ostatní, tak pan Jebavý zná a umí! Pana Jebavého mohu jen doporučit pro rychlou a kvalitní práci a také jeho skvělou službu pro zálohování dat snapbackuper.com Těšíme se na další roky vzájemné spolupráce! Profesionální přístup a solidní jednání na 1000 %.

Tomas M.
CEO & Games

Bezproblémová komunikace, zvládnul se rychle dostat do rozjetého projektu většího rozsahu. Doporučuji.

Jan Konáš
CTO, Apploud
apploud.cz jan.konas@apploud.cz

Trochu drahý, ale výborný programátor. Dokázal splnit zadání projektu, které ostatní programátoři zde na portále Na volné noze odmítli jako příliš náročné. Dobrá komunikace, výborná spolupráce, nechybí vlastní podněty a doporučení pro další vývoj v budoucnu. Zajímavá publikační činnost převážně náročných témat v oboru IT. Široký rozsah znalostí webové problematiky a provozu internetových serverů. Zcela jistě potenciál pro dlouhodobou spolupráci a vývoj náročných projektů. Doporučuji zhlédnout také jeho videoblog na YouTube. Vášnivý cyklista, milovník přírody a vcelku příjemný chlapík. Líbí se mi jeho životní styl spojující práci na dálku, cestování a sport. Takto si člověk v tomto dynamickém oboru dokáže udržet stále svěžího ducha s proaktivním a tvůrčím přístupem.

Jiří Kapínus
nezávislý vývojář na internetu
www.slunecno.cz jiri@kapinus.cz 734 611 578

S naší dlouhodobou spoluprací jsem naprosto spokojený. Vyřešil nám kompletní nasazení Dockeru pro naší integrační platformu. Díky němu jsme schopni automaticky škálovat naše řešení a obsluhovat tak desítky klientů bez jakýkoliv prodlev nebo výpadků. Pokud potřebujete pomoct, poradit, nebo přímo hledáte člověka, který by vám dané řešení nasadil, doporučuji!

Jiří Zikeš
zakladatel platformy Xomlo.io
www.xomlo.io

Náš rozběhnutý, funkční a složitý projekt převzal pan Jebavý za plného provozu a své práce se zhostil s maximální profesionalitou. Rád bych mu (nejen) touto cestou poděkoval a zároveň bych pana Jebavého doporučil i všem ostatním, kteří přemýšlí nad využitím jeho služeb.

Marek Popovský
www.dobra-miska.cz marek@dobra-miska.cz 724 715 008

Při havárii našeho Linux serveru jsem se obrátil na pana Jebavého s žádostí o pomoc. Jelikož nás nehoda postihla v nejnevhodnější dobu, v hlavní sezóně a ještě o víkendu, byl zásah akutní. Pán se nám prakticky ihned ozval s nabídkou a ještě v neděli dopoledne chybu na serveru odstranil. Pana Jebavého mohu jen doporučit pro rychlou a kvalitní práci.

Stanislav Drápalík
Dráče
Obchod.drace.cz

S poskytnutým servisem jsem velmi spokojený. Vystřídal jsem několik firem než jsem konečně našel tu správnou. Dlouhodobá spolupráce v oblasti e-marketingu.

Velmi děkuji za ochotný přístup, rychlost a profesionalitu. Nainstalování serveru proběhlo podle mých představ, včetně veškerého potřebného nastavení, abych pak mohl server spravovat prostřednictvím ISPconfig. Splněné zadání: instalace Linux Debian 9.0 na server HPE ProLiant DL320e, Intel Xeon 1231v3 (3,4 Ghz) 4C/8T 8MB, 32 GB DDR3 ECC 1600 MHz instalace a konfigurace: Apache, PHP, Mysql, mailserver, DNS server, ISPConfig. Vše včetně závěrečného předání proběhlo v pořádku, proto mi nezbývá než tohoto profesionála doporučit. Těším se na další spolupráci.

Petr S.