Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Josef Jebavý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Josef Jebavý — správce Linuxových serverů, vývojář počítačových aplikací, IT konzultant a lektor

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Bc. Josef Jebavý:
Při zakládání mé notářské kanceláře jsem potřeboval vyřešit problém s vybudováním malé počítačové sítě s malým serverem, sdílení dat, s dálkovým přístupem dat a s jejich zabezpečením a hlavně zálohováním. Spolupráce s Pepou byla profesionální, rychlá a věcná. Vše fungovalo a stále funguje dle mých požadavků. Server vyřešil opravdu na míru, a to elegantním malým zařízením s malou spotřebou včetně zálohování na druhé jiné malé zařízení. Velmi doporučuji.

Pavel Halama

notář v Jičíně
info@notar-halama.cz ~ 604 722 411
Velmi děkuji za ochotný přístup, rychlost a profesionalitu. Nainstalování serveru proběhlo podle mých představ, včetně veškerého potřebného nastavení, abych pak mohl server spravovat prostřednictvím ISPconfig. Splněné zadání: instalace Linux Debian 9.0 na server HPE ProLiant DL320e, Intel Xeon 1231v3 (3,4 Ghz) 4C/8T 8MB, 32 GB DDR3 ECC 1600 MHz instalace a konfigurace: Apache, PHP, Mysql, mailserver, DNS server, ISPConfig. Vše včetně závěrečného předání proběhlo v pořádku, proto mi nezbývá než tohoto profesionála doporučit. Těším se na další spolupráci.

Petr S.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS