Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Josef Jebavý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Josef Jebavý — správce Linuxových serverů, vývojář počítačových aplikací, IT konzultant a lektor

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Bc. Josef Jebavý:
Skvěle odvedená práce jako vždy! Rychlý a výborný programátor se spoustou znalostí. Dokázal splnit zadání projektu v krátkém čase. Co víc říct? Nejlepší ze všech, kvalita odpovídá ceně. Pokud potřebujete pomoct, poradit, nebo hledáte člověka v IT, který by vám rychle a efektivně poradil a nasadil řešení, doporučuji! Co neví ostatní, tak pan Jebavý zná a umí! Pana Jebavého mohu jen doporučit pro rychlou a kvalitní práci a také jeho skvělou službu pro zálohování dat snapbackuper.com Těšíme se na další roky vzájemné spolupráce! Profesionální přístup a solidní jednání na 1000 %.

Tomas M.

CEO & Games
Bezproblémová komunikace, zvládnul se rychle dostat do rozjetého projektu většího rozsahu. Doporučuji.

Jan Konáš

CTO, Apploud
apploud.cz ~ jan.konas@apploud.cz
Trochu drahý, ale výborný programátor. Dokázal splnit zadání projektu, které ostatní programátoři zde na portále Na volné noze odmítli jako příliš náročné. Dobrá komunikace, výborná spolupráce, nechybí vlastní podněty a doporučení pro další vývoj v budoucnu. Zajímavá publikační činnost převážně náročných témat v oboru IT. Široký rozsah znalostí webové problematiky a provozu internetových serverů. Zcela jistě potenciál pro dlouhodobou spolupráci a vývoj náročných projektů. Doporučuji zhlédnout také jeho videoblog na YouTube. Vášnivý cyklista, milovník přírody a vcelku příjemný chlapík. Líbí se mi jeho životní styl spojující práci na dálku, cestování a sport. Takto si člověk v tomto dynamickém oboru dokáže udržet stále svěžího ducha s proaktivním a tvůrčím přístupem.

Jiří Kapínus

nezávislý vývojář na internetu
www.slunecno.cz ~ jiri@kapinus.cz ~ 734 611 578
S naší dlouhodobou spoluprací jsem naprosto spokojený. Vyřešil nám kompletní nasazení Dockeru pro naší integrační platformu. Díky němu jsme schopni automaticky škálovat naše řešení a obsluhovat tak desítky klientů bez jakýkoliv prodlev nebo výpadků. Pokud potřebujete pomoct, poradit, nebo přímo hledáte člověka, který by vám dané řešení nasadil, doporučuji!

Jiří Zikeš

zakladatel platformy Xomlo.io
www.xomlo.io
Náš rozběhnutý, funkční a složitý projekt převzal pan Jebavý za plného provozu a své práce se zhostil s maximální profesionalitou. Rád bych mu (nejen) touto cestou poděkoval a zároveň bych pana Jebavého doporučil i všem ostatním, kteří přemýšlí nad využitím jeho služeb.

Marek Popovský

www.dobra-miska.cz ~ marek@dobra-miska.cz ~ 724 715 008
Při havárii našeho Linux serveru jsem se obrátil na pana Jebavého s žádostí o pomoc. Jelikož nás nehoda postihla v nejnevhodnější dobu, v hlavní sezóně a ještě o víkendu, byl zásah akutní. Pán se nám prakticky ihned ozval s nabídkou a ještě v neděli dopoledne chybu na serveru odstranil. Pana Jebavého mohu jen doporučit pro rychlou a kvalitní práci.

Stanislav Drápalík

Dráče
Obchod.drace.cz
S poskytnutým servisem jsem velmi spokojený. Vystřídal jsem několik firem než jsem konečně našel tu správnou. Dlouhodobá spolupráce v oblasti e-marketingu.

Milan Černík

www.pac-auction.com ~ icernik@volny.cz
Velmi děkuji za ochotný přístup, rychlost a profesionalitu. Nainstalování serveru proběhlo podle mých představ, včetně veškerého potřebného nastavení, abych pak mohl server spravovat prostřednictvím ISPconfig. Splněné zadání: instalace Linux Debian 9.0 na server HPE ProLiant DL320e, Intel Xeon 1231v3 (3,4 Ghz) 4C/8T 8MB, 32 GB DDR3 ECC 1600 MHz instalace a konfigurace: Apache, PHP, Mysql, mailserver, DNS server, ISPConfig. Vše včetně závěrečného předání proběhlo v pořádku, proto mi nezbývá než tohoto profesionála doporučit. Těším se na další spolupráci.

Petr S.

S panem Jebavým jsme spolupracovali na instalaci mail a webserveru v naší společnosti, zabývající se okrajově poskytováním webhostingu (technologie: Linux, ISP Config, Proxmox). Vše bylo vždy podle domluvy a založeno na spolehlivé komunikaci. Můžu doporučit.

LMnet, s.r.o.

Internet Provider
www.lmnet.cz
S panem Bc. Jebavým naše společnost Sievert Consulting s.r.o. dlouhodobě úspěšně spolupracuje. Pan Jebavý se nám stará kompletně o správu a údržbu všech hardwarových částí naší aplikace pro správu a údržbu majetku SW KLID. Spolupráci s ním můžeme všem vřele doporučit, chcete-li mít klid a věnovat se svému byznysu a neztrácet čas správou serverů. Těšíme se na další roky vzájemné spolupráce.

Jan Zítko

CEO, Sievert Consulting s.r.o.
sievert-consulting.cz ~ 602 403 010
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS