Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Josef Zapletal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Josef Zapletal — vývojář mobilních aplikací

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Josef Zapletal:
Programátorský tým MixedApps odvedl skvělou práci. Aplikace Treasure Hunt pro Android funguje přesně tak, jak jsme potřebovali. Firemní program, pro který ji používáme, patří v současné době k našim nejprodávanějším a během roku ho absolvovalo více jak tisíc spokojených klientů. Těšíme se na dlouhodobou vzájemnou spolupráci.

Jiří Zmidloch

Z-AGENCY
MixedApps je velmi solidní a spolehlivá firma. Oproti jiným vývojářským společnostem jsme se ani jednou nesetkali s neochotou, laxností nebo opožděním vývoje či negativním přístupem. Cenové rozpětí, které MixedApps nabízí, je už pouhá „třešnička na dortu“. Za nás 10/10.

Roman Trachta

W. A. Production
S oběma programátory z MixedApps, Josefem i Liborem, spolupracujeme už téměř 2 roky na dlouhodobém projektu vývoje aplikací pro Android i iOS a jsme velmi spokojeni. Jsou otevření, kreativní, spolehliví a zodpovědní. Jejich komunikace s našimi obchodními partnery v zahraničí v anglickém jazyce je bezproblémová a vstřícná a v tomto mezinárodním týmu jsou oblíbeni. Mohu je jen doporučit.

Pavel Holík

NuAir Technologies
Oceňuji, že programátoři z MixedApps jsou flexibilní, spolehliví a dobře se s nimi komunikuje a domlouvá.

Radim Kapavík

Aconte
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS