Ing. Juraj Weszter

UI/UX designér digitálních projektů

Status: omezená kapacita Působnost: na dálku celá ČR, osobně Brno

Tvořím digitální projekty, které vyžadují moderní design založený na principech osvědčené UX praxe. Cílem mé práce je vzbudit zájem, zajistit snadné používání a hlavně přinášet výsledky.

Navrhuji:

  • webové aplikace
  • vstupní stránky (landing pages) pro digitální služby a produkty
  • branding a vizuální identitu pro digitální projekty
  • webové stránky pro B2B a B2C segment

Jsem přesvědčený, že lidé upřednostňují pěkné věci, proto tvořím design s důrazem na vizuální jednotnost a estetičnost. Stavím na principech Atomic Designu a používání komponentů — výsledkem jsou dobře strukturované robustní digitální produkty, které jsou škálovatelné, snadno a rychle se vyvíjí a rozšiřují.

Když je třeba, dokážu zajistit kompletní vývoj webu/aplikace od strategického plánování až po spuštění. K tomu nejčastěji využívám technologie React, Vue.js, WordPress a Webflow.

Mám 5+ let praxe jako hlavní UI/UX designér v renomované digitální agentuře, kde jsem navrhoval více než 100 projektů. Vystudoval jsem obor Matematické Inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně.

Ing. Juraj Weszter

Kontakty

Ing. Juraj Weszter
Nové sady 988/2
Brno
602 00
Mobil:+421 902 691 212 (Slovensko)
Email:jweszter@gmail.com
Web:www.jurajweszter.com
Instagram:juraj.weszter
LinkedIn:jurajweszter
WhatsApp:421902691212
Datovka:3ddftzw
Účet:11747978/5500 (Raiffeisen)
IBAN:CZ54 5500 0000 0001 1747 978
IČ:11747978

Doporučení
z první ruky

S Jurajem jsem měl čest pracovat na více projektech, konkrétně na projektech webového charakteru, ať už se jednalo o obyčejné webové stránky, nebo webové aplikace. Jeho cit pro design spojený s dlouholetou praxí a chutí posouvat hranice měl za následek vždy perfektní UX/UI návrh, který se nesl v moderním a uživatelsky přívětivém duchu. Jurajův přístup k práci je velmi precizní a oceňuji jeho přístupnost, nápaditost a komunikativnost, která byla ve většině případů téměř okamžitá. Juraj byl férový a dodržel předem dohodnuté termíny. Spolupráci s Jurajem mohu vřele doporučit.

Tomáš Kuruc

webový vývojář